Zobrazit vše ve dne 5. 1. 2022

Předplatné Ubisoft+ přichází na konzole Xbox

Navíc v den vydání bude v předplatném Xbox Game Pass dostupná kooperativní akce Rainbow Six Extraction. Tím hlavním je ale příchod Ubisoft+ na konzole Xbox Series X/S a Xbox One.

Activision žaluje firmu prodávající cheaty

Activision Blizzard podal žalobu na populární webovou stránku EngineOwning, která prodává cheaty do nejrůznějších her, včetně Call of Duty, Battlefield a Halo Infinite.

Xbox má mít letos přes 30 exkluzivit a u Sony na hrách pracuje 17 týmů

Nová generace konzolí od Microsoftu a Sony vstoupila do druhého roku svého života a podle insidera v případě hardwaru se zeleným logem půjde o nepřehlédnutelný rok.

Hardwarové požadavky pro Elex 2 a Rainbow Six Extraction

Přinášíme vám minimální a doporučené hardwarové požadavky pro dva nadcházející tituly. U Elex 2 musíte počítat s navýšením požadavků. Jak je na tom PvE Rainbow Six?

Nová generace virtuální reality pro PlayStation 5 detailně představena

Pro PlayStation VR2 vyjde Horizon Call of the Mountain od studií Guerrilla Games a Firesprite. Seznamte se s novou generací virtuální reality a zjistěte, co nabídne.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 5. ledna

Dobré ráno. Jack Tretton se vrací na scénu. PlayStation 5 má konečně podporovat VRR. Radikální titul od Hidea Kojimy. Nejprodávanější hry ve Velké Británii a další zprávičky.