Avatar Pixelorez

Lukáš Andrys - Pixelorez

Pixel se přidal k projektu INDIAN už před třemi roky. Začínal jako klasický let's player a vypracoval se na oblíbeného recenzenta. Má v oblibě hororové a tajemné hry. Rád si povídá o všem, co v lidech vyvolává neklid. Jeho originální smysl pro humor je ale to, co táhne k jeho videím statisíce diváků, například na jeho vlastním YouTube kanálu.

8 let v redakci
202 publikací
15 recenzí
0 komentářů
Recenze 8

Je čas brečet u Endling - Extinction is Forever

Endling - Extinction is Forever je krásná, ale tragická hra, ve které v roli liščí mámy musíte obstarat vašim mláďatům jídlo a bezpečí. Nakonec to ale není tak lehké.

Epizoda TOP 5

Kéž by takhle začínaly všechny hry!

Začátek her je jedna z jejich nejdůležitějších částí – na tom se snad shodneme všichni – proto jsme se po úžasných potitulkových scénách podívali na TOP 5 nejlepších začátků.

Epizoda TOP 5

Hry s nejhorším open worldem

Hry s otevřeným světem nám dávají možnost pořádně se rozběhnout kolem po úplně novém světě, prozkoumat každý kout a najít si častokrát i vlastní zábavu. Občas se to ale nepovede.

Recenze 5

Dolmen vypadal solidně, ale nakonec zklamal

Dolmen je hra, která mě prvotně nadchla, ale postupně tak nějak začala spíše překážet. Na každém kroku se objevovaly další malé problémy, které nakonec ovlivnily to, jak na samotnou hru nahlížím.

Recenze 8

Loot River je kvalitní rogue-lite s prvky Tetrisu

Rogue-lite her je mnoho, a tak je těžké se odlišit. Když ale do hry přidáte posouvání bloků, dostanete něco nového a odemknou se zajímavé způsoby, jak bojovat s nepřáteli.

Článek Preview

Nová souls-like hra, o které jste možná neslyšeli

Dolmen má před sebou ještě kus cesty, ale zatím se z toho rýsuje jedna z lepších soulslike her.

Epizoda TOP 5

TOP Našeho... čehokoliv, to je jedno

Občas prostě nevíte, o čem udělat další topku a tak je to prostě jedno.

Epizoda TOP 5

TOP her, které jsme dostali k Vánocům

Když už dostaneme hru na Vánoce, doufáme, že bude stát za to, a tak si dnes zavzpomínáme na ty hry, které jsme na den Vánoční dostali a už nikdy na ně nezapomeneme.

Epizoda TOP 5

Vážně divné speciální edice konzolí

Konzole vypadají různě a díky speciálním edicím mohou vypadat ještě úplně jinak. Jiná barva, jiný tvar, jiný vzhled, nebo jenom nálepka mrsknutá na zadní stranu. Dnes se ale podíváme na ty... divné.

Epizoda TOP 5

TOP Našich nejoblíbenějších dopravních prostředků ve hrách

Máme rádi ježdění, ať už v autech, na koních nebo něčem úplně jiném. Které jsou ale ty podle nás nejlepší dopravní prostředky?

Epizoda TOP 5

TOP 5 - Her, kde hledáte objekty

Sem tam je fajn si prostě jenom sednout ke hře, kde se potřebujeme pořádně soustředit a jenom hledat věci, které jsou skryté. Ať už je to hledání náhodných objektů v obřím obrazu nebo rozdílů.

Epizoda TOP 5

TOP Našich nejoblíbenějších zbrojí, oblečení a skinů ve hrách

Zbroje, skiny a prostě oblečení celkově jsou velkou součástí her. Každý chce přeci vypadat sem tam dobře a tak se podíváme na výběr našich nejoblíbenějších oblečení ve hrách.