Avatar Pixelorez

Lukáš Andrys - Pixelorez

Pixel se přidal k projektu INDIAN už před třemi roky. Začínal jako klasický let's player a vypracoval se na oblíbeného recenzenta. Má v oblibě hororové a tajemné hry. Rád si povídá o všem, co v lidech vyvolává neklid. Jeho originální smysl pro humor je ale to, co táhne k jeho videím statisíce diváků, například na jeho vlastním YouTube kanálu.

7 let v redakci
188 publikací
9 recenzí
0 komentářů
Epizoda TOP 5

Unikátní detektivní hry

Detektivní hry vám dávají možnost řešit případy pěkně z blízka, ale ne každá hra to dělá stejně.

Recenze 7

Zábava, která rychle omrzí - WarioWare: Get It Together!

WarioWare: Get It Together! nabízí desítky miniher, které jsou zábavné a naprosto šílené. Stačí to ale?

Epizoda TOP 5

Milované hry, které nemáme rádi

Ať už je hra sebe více oblíbená, vždy se najde někdo, koho prostě nedokáže zabavit. Dnes se podíváme na pár her, které milují tisícovky lidí... ale některé z nás prostě nebaví.

Epizoda TOP 5

Nejhůře hodnocené hry na Steamu

Se vším dobrým musí přijít i něco špatného a u her tomu není jinak. Když prohledáte Steam, můžete objevit mnoho skvělých her, nebo naopak narazíte na ty nejhorší hry z vašich nočních můr.

Epizoda TOP 5

Další nejpodivnější simulátory

Simulátory můžeme dělit do dvou kategorií. Ty, které se snaží držet reality, a ty, které ani trochu. Dnes se podíváme na pár těch, které jsou prostě tak trochu zvláštní.

Epizoda TOP 5

Úžasné hry, které jsme dlouho odmítali

Občas když vyjde nová hra si řekneme, že si ji zahrajeme někdy později nebo si ji v tu chvíli nechceme zahrát vůbec a dostaneme se k ní až o pár měsíců nebo let později.

Epizoda TOP 5

Nejhorší písničky ve hrách, které vám utrhnou uši

Hudba ve hrách může být nádherná, smutná, romantická anebo naprosto otřesná, a to je přesně ta, na kterou se dnes podíváme.

Epizoda TOP 5

Pokračování, kterých bychom se chtěli dožít

Spousta z nás má jistě své oblíbené hry, které se již nedočkají pokračování. My jsme se ale trochu zasnili a vybrali hry, u kterých bychom jásali radostí, kdyby se jejich další díl přeci jen objevil.

Recenze 8

Tales of Arise je skvělým JRPG, ale má pár kazů

Tales of Arise je kvalitní JRPG, které může nadchnout staré fanoušky i lidé, kteří tento žánr moc nevyhledávají. Ne všechno je ale tak perfektní.

Recenze 9

Death's Door nabízí větší výzvu, než se může zdát

Death's Door je vcelku krátká hack and slash akce, kde sbíráte duše. Vše je roztomilé a čisté a to může mást. Jste připraveni na pořádnou výzvu?

Epizoda TOP 5

Nejpodivnější postavy ve hrách

Postavy ve hrách mohou být různé a častokrát si je můžeme zamilovat. Pak je tu ale druhá možnost. NPC postavy, které jsou prostě zvláštní, divné a nepříjemné.

Epizoda TOP 5

Hry, kde slova jsou vaše zbraň

Slova mají určitou moc. Bez slov byste právě teď nečetli tento text a mimochodem pokud ho čtete, díky, že koukáte do popisku. Co by se tedy stalo, kdyby slova dostala ve hrách ještě větší moc?