Avatar Pixelorez

Lukáš Andrys - Pixelorez

Pixel se přidal k projektu INDIAN už před třemi roky. Začínal jako klasický let's player a vypracoval se na oblíbeného recenzenta. Má v oblibě hororové a tajemné hry. Rád si povídá o všem, co v lidech vyvolává neklid. Jeho originální smysl pro humor je ale to, co táhne k jeho videím statisíce diváků, například na jeho vlastním YouTube kanálu.

7 let v redakci
175 publikací
6 recenzí
0 komentářů
Epizoda TOP 5

Extrémně nechutné momenty ve hrách

Vidět smrt a zkázu ve hrách není nic tak vyloženě zvláštního, na to už jsme si tak nějak zvykli, ale občas se stane, že jsou některé momenty trochu... přehnaně nechutné.

Epizoda TOP 5

Herní mýty, kterým lidé věřili

Ohledně her se vždy šířily nějaké ty mýty. Ať už šlo o odemknutí nějaké postavy nebo nalezení jiných tajemství. Postupně se ale ukázalo, že to byly jenom lži.

Epizoda TOP 5

Hry, které speedruneři rozbili k nepoznání

Speedruneři se snaží každým dnem, aby dohráli hry rychleji než kdy předtím, ale ne vždy je to tak lehký úděl, protože občas nestačí jenom hrát rychle, ale je potřeba hru v podstatě kompletně rozbít.

Epizoda TOP 5

Hry, za které se tak trochu stydíme

Občas se stydíme za to, co hrajeme. Ať už je to trochu trapné, protože to jsou zvláštní hry nebo protože nejsou zrovna oblíbené. Dnes se na ně mrkneme.

Epizoda TOP 5

Redakční výběr her, které si po E3 musíme zahrát!

E3 už je za námi, ale vzpomínky nadále zůstávají! Pojďte se společně s námi podívat na tituly, na které se z celého festivalu těšíme nejvíce.

Článek Novinka

Shrnutí 6. dne E3 2021: Pokračování Zeldy, Marvel’s Guardians of the Galaxy a zase Mario

Šestý den E3 byl ve znamení Nintenda, nové Zeldy, Maria, Maria a zase Maria

Epizoda TOP 5

Úžasné hry, které strávíte pod vodou

Pod vodou to může být děsivé a mnoho her nás rádo zasadí do tohoto mokrého hrobu. Některé se pokusí vytvořit z tohoto místa krásný zážitek, avšak jiné přijmou váš strach a přinutí vás topit se.

Epizoda TOP 5

TOP 5 - Kickstarter her, které za to stály

Kickstarter může znamenat mnoho věcí. Někdy naprostý neúspěch, jindy hru, která je horší než všichni čekali, ale mnohokrát se již stalo, že hra vybrala hodně peněz a doručila hodně zábavy.

Epizoda TOP 5

Naše nejsmutnější momenty z her

Hry v nás mohou vyvolat různé emoce a tou nejsilnější bývá smutek. Dnes se tak podíváme na momenty z her, které nás dokázaly rozbrečet.

Epizoda TOP 5

TOP 5 - Nejlepších rogue-like her

Brutální smyčka rogue-like a rogue-lite her některé z nás dokáže udržet na stovky hodin. Dnes se mrkneme na TOP 5 - Nejlepších rogue-like her.

Epizoda TOP 5

Nejlepší metroidvania hry

Metroidvania hry nám nabízejí možnost prozkoumat velké labyrintové světy, ale každá to dělá jinak, a právě proto si musíme vybrat, na které vhodíme naše peníze.

Epizoda TOP 5

Vážně vtipné Easter Eggy

Easter Eggy, neboli tajemství skrytá ve hrách mohou být různá a dnes se zaměříme na ty, které nás rozesmály a doufáme, že rozesmějí i vás.