Zobrazit vše ve dne 4. 6. 2022

Dolmen vypadal solidně, ale nakonec zklamal

Dolmen je hra, která mě prvotně nadchla, ale postupně tak nějak začala spíše překážet. Na každém kroku se objevovaly další malé problémy, které nakonec ovlivnily to, jak na samotnou hru nahlížím.

Konzole PlayStation 5 překročila důležitý milník

Konzole překročila důležitý milník 18 měsíců po uvedení na trh. Nebýt celosvětového nedostatku komponent, dosáhla by této hranice mnohem dříve. O PS5 je totiž obrovský zájem.

Abandoned je jeden velký podvod. Autor slibuje hory doly, ale místo práce hraje celou noc Siege

Hasan Kahraman lže jako když tiskne. Už ale nejde jen o špatný marketing, který převracel pravdu a uváděl hráče v omyl, nýbrž o systematickou lež s cílem vylákat z lidí peníze.

Děsivá upoutávka na novou hru od tvůrců Frostpunku

Má-li se člověk stát lepším, musí se sám přetvořit. A to nepůjde bez bolesti, neboť je současně mramorem i sochařem. Citát Alexise Carrela doprovází děsivý teaser trailer.

Witchbrook je čarodějnické RPG ve stylu Stardew Valley

Fanoušci Harryho Pottera, kouzlení a Stardew Valley už dlouho mají v hledáčku zajímavě vypadající čarodějnický RPG titul Witchbrook. A pokud ne, tak po dnešku si ho na seznam přidají.

Bláznivá akce Saints Row láká na wingsuit

Máme tady další krátké video z akce Saints Row. Tentokrát není tak bláznivé, místo šílených kousků, výbuchů a soubojů láká na wingsuit. Přesto odvádí skvělou práci.

The Sims 4 bude strašidelnější – přicházejí vlkodlaci!

Fanoušci správně rozklíčovali náznaky z minulého měsíce. The Sims 4 se skutečně stane strašidelnější a do hry dorazí nový rozšiřující balíček se samotnými vlkodlaky.

Wreckfest se chystá vyjít na Nintendo Switch

Duchovní nástupce FlatOutu se podívá také na Nintendo Switch. Studio Bugbear Entertainment hru Wreckfest vydá koncem měsíce a slibuje spoustu zábavy. Užívat si budete moci plnohodnotnou kampaň.