Jaký osud čeká Diablo Immortal? Blizzard se chystá prozradit detaily

Na jedné straně zábavná dvacetihodinová příběhová kampaň, do které nemusíte investovat ani korunu. Na straně druhé agresivní monetizační systém v soubojích proti jiným hráčům.

90VTEŘIN Epizoda S8E45

Diablo Immortal je příšerně... úspěšné?!!

Dnes jsme se tu sešli aby jsme uctili památku Interner Exploreru, pohanili Diablo Immortal a popřáli mu k vynikajícímu úspěchu. COŽE?! Je to tak, více uslyšíte u 90HODIN!

Diablo Immortal: Nejhůře hodnocená hra Blizzardu vydělává desítky milionů dolarů

Navzdory velké kritice za agresivní mikrotransakce a pay-to-win mechanismy vydělává bezplatné akční RPG Diablo Immortal velké peníze. Kolikrát byla hra stažena?

Diablo 4 ukázalo hraní za Nekromanta a vyjde v roce 2023

Dnes odpoledne Blizzardu spustil registraci do bety hry Diablo 4. Večer na prezentaci Xboxu s Bethesdou ukázal filmeček a gameplay záběry. Oba materiály byly věnované třídě Necromancer.

V KAPSE Epizoda S2E18

Diablo Immortal je boží, než ho dohrajete

Na počítače i mobilní zařízení přišlo nechvalně známé Diablo Immortal, které nejen nás značně překvapilo. Dokud nenarazíte na end-game obsah, budete se totiž slušně bavit!

Většina kritiky na Diablo Immortal je kvůli dezinformacím, říká šéf vývoje

Diablo Immortal bylo terčem kritiky v době oznámení, kdy fanoušci volali po plnohodnotném novém dílu, a je terčkem kritiky i po vydání. Tentokrát za to může agresivní systém mikrotransakcí.

Vyšlo bezplatné Diablo Immortal a nejde o jednohubku. Co vás čeká?

Diablo Immortal nečekaně dorazilo na mobilní zařízení o den dřív. Zahrát si tedy můžete už nyní. Pokud hodláte hrát i na počítači, potěší vás třeba synchronizace postupu.

Diablo Immortal v některých zemích nebude dostupné kvůli loot boxům

Už jen dny zbývají do globálního spuštění hry Diablo Immortal pro Android, iOS a PC. Blizzard o titulu mluví jako o nejambicióznějším Diablu, které bude zdarma.

20 minut ze zabíjení démonů v Diablo Immortal

Připravit se máte na likvidaci nejrůznějších démonů a nepřátel z nebezpečného a temného světa Diabla. Ve videu uvidíte, jak titul vypadá na chytrých telefonech i počítači.

Diablovka, která je lepší než Diablo samotné? - Grim Dawn

Všichni jste nejspíš zažili situaci, kdy vás nějaká hra naprosto minula a dozvěděli jste se o ní až o pár let později. Přesně taková situace se nám stala s Grim Dawn.

Jak náročné bude Diablo Immortal na počítače a mobily?

Po datu spuštění přicházejí minimální a doporučené požadavky, aby všichni věděli, jak náročné bude masivně multiplayerové MMORPG Diablo Immortal na počítače a chytré telefony/tablety.

Diablo Immortal vyjde v létě na mobily a počítače

Mnozí hráči nedokážou Diablu Immortal přijít na jméno a raději by si zahráli právoplatné pokračování. Pokud ale plánujete dát hře šanci, tak dnes Blizzard oznámil datum vydání.

Diablo Immortal má předběžné datum vydání a chlubí se podrobnostmi

Mnozí z vás jistě ví, že se chystá mobilní hra ze světa Diabla, jež nese podtitul Immortal. Blizzard nyní odhalil nové informace a byla také spuštěna předběžná registrace.

Plnohodnotné Diablo zdarma? Takovou hrou chce být Lost Ark

Příští měsíc vyjde ambiciózní bezplatný akční RPG titul Lost Ark, který hodlá nabídnout hratelnost kultovního Diabla s příchutí MMO prvků. Půjde hrát i o samotě.

Torchlight: Infinite má ambice porazit Diablo Immortals

Torchlight: Infinite by měl být po řadě neúspěšných pokusů plnohodnotnou mobilní hrou vycházející z akčních RPG série Torchlight. Hack 'n slash akce bude v náhodně generovaných úrovních.

Diablo 4 ukazuje dovednosti různých tříd hrdinů

S brzkým vydáním čtvrtého Diabla rozhodně nemůžeme počítat. To ale nebrání Blizzardu ve zveřejňování nových informací a gameplay záběrů. Ukazují dovednosti různých tříd hrdinů.

Blizzard ve hře Diablo 2: Resurrected mění to, co bylo po léta považováno za posvátné

Studio Vicarious Visions pod Blizzardem se pustilo do velkých změn v remasteru druhého dílu Diabla. Vývojáři se odhodlali sáhnout na vyvážení tříd, k němuž naposledy došlo v roce 2010.

Velký patch vylepšuje Diablo 2: Resurrected a přináší nové funkce s DLSS

Blizzard zveřejnil první velký patch pro Diablo 2: Resurrected. Aktualizace 2.3 přináší četná vylepšení hratelnosti, grafiky a přístupnosti. Majitelé PC verze potěší podpora technologie DLSS.

Bude Diablo 2 Resurrected konečně opraveno? Blíží se velká aktualizace

Počáteční problémy remasteru druhého Diabla, včetně problémů s online připojením, se postupně zlepšuje. Vývojáři mají konečně čas a chystají první velkou aktualizaci.

Diablo Immortal se konečně probouzí. Začala uzavřená beta

Mobilní hack-and-slash titul Diablo Immortal se dostal do další fáze vývoje. Ve vybraných regionech začíná uzavřená beta verze pro Android. Testu se v současné době mohou zúčastnit vybraní hráči.

Servery hry Diablo 2 Resurrected opět nefungují

Hráči remasterovaného druhého Diabla mají za sebou těžký víkend, který ani pondělkem neskončil. Servery hry Diablo 2 Resurrected jsou opět mimo provoz. Již potřetí za posledních 48 hodin.

Diablo 2: Resurrected ve velkolepém traileru. Bude do hry přidán nový obsah?

Vystupuje v něm herec Simu Liu, kterého můžete znát z nedávno uvedeného filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech od Marvelu. Mezitím se mluví o novém obsahu, který by mohl později dorazit.

Děsivý filmeček na Diablo 2: Resurrected

Filmeček na remaster kultovního druhého Diabla je stejně krásný jako znepokojivý. Do této atmosféry se budete moci brzy znovu ponořit na PC, PlayStationu, Xboxu a Nintendu Switch.

Tohle jsou přednosti asasínky v Diablo 2 Resurrected

K vidění jsou přednosti poslední ze sedmi tříd v nadcházející hře Diablo 2 Resurrected. Blizzard prostřednictvím krátkého gameplay záběrů představuje asasínku. Co dokáže?

Diablo 2: Resurrected představuje Nekromanta a objasňuje problémy s ultrawide

V remasteru kultovního druhého Diabla nemůže chybět pán mrtvých. Podívejte se na jeho vylepšenou podobu a schopnosti. Současně se dozvídáme o absenci plnohodnotné podpory ultrawide. Má to své důvody.

Převtělte se do barbara v Diablo 2: Resurrected

Blizzard zveřejnil nový trailer na Diablo 2: Resurrected, remaster hack-and-slash akce z roku 2000. Tentokrát se seznámíme s barbarem. Ten si od poslední štace prošel změnami.

Diablo II je mrtvé, ať žije Diablo II: Resurrected!

Chvíli před dnešním startem otevřené bety Diablo II: Resurrected jsme skočili do hry také, abychom vám zprostředkovali první dojmy z toho, jak se tento ambiciózní remaster povedl!

Diablo 4: Blizzard opouští šéf vývoje i hlavní designér

Společnost Activision Blizzard včera propustila tři zkušené vývojáře, patrně v důsledku žaloby za sexuální obtěžování žen, kterou podal stát Kalifornie. Odchází také designér World of Warcraftu.

Diablo 2: Resurrected ukazuje restaurované ikonické filmečky

Podívejte se na vylepšené filmečky z prvního a druhého aktu. Dozvěděli jsme se, že remaster postrádá jednu z oblíbených funkcí původního druhého Diabla.

Diablo 4 má přitáhnout hráče na dlouhá létá a blíží se beta Diabla 2 Resurrected

Sešly se nám dvě zprávy o Diablu. Nejprve Blizzard promluvil o plánech týkajících se Diabla 4 a poté se na Microsoft Store krátce objevilo datum betaverze remasteru Diabla 2.

Blizzard odložil Diablo Immortal

Kvůli změnám v PvE, PvP a podpoře ovladačů si na mobilní akční RPG titul Diablo Immortal počkáme déle. Hráčům to ale podle všeho moc nevadí. Už v době oznámení fanoušci neskákali nadšením.

Diablo 2: Resurrected nabídne řadu přístupných možností

Blizzard chce, aby si remaster druhého Diabla mohl užít co největší počet hráčů. Proto do hry představil řadu přístupných možností primárně se týkajících ovládání, které s tímto pomohou.

Diablo 4 nabídne rozsáhlé možnosti v přizpůsobení postavy

Vývojáři z Blizzardu ukazují hrdiny a hnusné bestie. Při tom se rozhodli potvrdit, že Diablo 4 bude mít velmi rozsáhlý systém pro přizpůsobení postav. Co vše si budete moci zvolit?

Diablo 2 Resurrected podporuje uložené pozice z původního Diabla 2

Pokud máte v počítači uložené pozice z původního Diabla 2, tak je nevyhazujte do koše. Chystaný remaster je bude podporovat a umožní vám pokračovat tam, kde jste skončili.

Bude Diablo 2: Resurrected stejný propadák jako Warcraft 3: Reforged?

Každému se při pomyšlení na remaster od Blizzardu vybaví nepovedený Warcraft 3: Reforged a stejné obavy teď přichází i s Diablo 2: Resurrected. Máme se ale už teď bát?

Diablo 2: Resurrected vyžaduje výkonný procesor a myslí na modifikace

Blizzard pokračuje v bližším představení remasteru druhého Diabla. Vylepšená verze oblíbené hack and slash akce odhaluje hardwarové požadavky, podporu modifikací a nebude opakovat chyby Warcraftu 3.

Představen remaster Diabla 2, nová třída pro Diablo 4 i novinky pro World of Warcraft

Velký den Blizzardu. Zahajovací ceremoniál BlizzConline 2021 se vyplatilo sledovat: Diablo II: Resurrected, Diablo IV, Blizzard Arcade Collection, Shadowlands i The Burning Crusade Classic.

Diablo 4 a Overwatch 2 letos nečekejte, vyjde ale nové Call of Duty

Activision Blizzard promluvil o svých plánech, které na letošek nezahrnují Diablo 4 a Overwatch 2. Dojde na nové Call of Duty, nějaký remaster i mobilní projekty.

Diablo nás opět zve na návštěvu starého Tristramu

V lednu se v Diablu III již pravidelně slaví speciální událost Darkening of Tristram, která zvoní na naší nostalgickou notu. Pomocí tajemného portálu se totiž můžeme vrátit do starých časů.

Mobilní Diablo Immortal bude free-to-play

Společnost Blizzard potvrdila, že připravované Diablo Immortal bude pro mobily a tablety zdarma. Každý si budete moci hru stáhnout do svého zařízení s iOS nebo Android.

90VTEŘIN Epizoda S6E58

Lid volá PlayStation a Diablo má nový trailer!

Britové zkoumají novou generaci konzolí a mezi tím na Chinajoy Blizzard ukazuje nové Diablo a do toho se nám začnou míchat bojoví žabáci? Je to neuvěřitelné skoro jako 90VTEŘIN!

„Nové” dvacetiminutové gameplay záběry nám předvádí temné Diablo 4

Nový přírůstek do slavné série akčních RPG Diablo 4 se nám připomíná v dalších gameplay záběrech. Pravděpodobně pochází z nejnovější beta verze hry.

Diablo 4 s placenými expanzemi a kosmetickými mikrotransakcemi

Nic, co by hráče Diabla mělo extra překvapit. Rozšíření Reaper of Souls pro Diablo 3 bylo dobré a kosmetické mikrotransakce jsou v dnešních hrách běžné.

Blizzard po BlizzConu připomenul Diablo Immortal

Bojujte s monstry na telefonech a tabletech, vyzývá nový gameplay trailer, který připomíná Diablo Immortal. Blizzard hru raději neukázal při prezentaci na BlizzConu.

Diablo Immortal

2022

Diablo IV

Zahrajte si staré dobré Diablo 1 na vašem prohlížeči

Je tomu již 23 let co vyšlo na naše počítače první Diablo a nyní v roce 2019 si ho můžete zahrát skrze váš webový prohlížeč. Budoucnost je nyní.

Sklamalo vás Diablo Immortal? Vyskúšajte Diablo 2: Median XL

Median XL je najväčšia a najpopulárnejšia modifikácia pôvodného druhého dielu. Do hry prináša mnoho zmien a predlžuje hernú dobu Diabla 2 o niekoľko desiatok hodín pre každú postavu. Modifikácia je,…

Za Diablo Immortal děkujme čínskému trhu

O špatně přijatém Diablo Immortal, tedy mobilním Diablu, netřeba dvakrát hovořit. Přestože Blizzard titulu věří, odezva komunity byla horší, než se očekávalo. Objevila se ale zajímavá informace,…

Oznámí letos Blizzard nové Diablo?

BlizzCon je skoro za rohem a s ním i spoustu spekulací. Po odhalení programu pro letošní BlizzCon se rozběhly velké spekulace. Proč? To se dozvíte v článku.

Diablo II: Resurrected

2021