Jakými přednostmi se pochlubí Back 4 Blood na počítačích?

Nejnovější trailer na kooperativní zombie střílečku Back 4 Blood se zaměřil na přednosti verze pro počítače. Co umožní? Funguje také jako lákadlo na testování beta verze.

PvP režim Back 4 Blood kombinuje prvky survivalu

Konečně nám byl blíže představen PvP režim zombie řezničiny Back 4 Blood s názvem Swarm. Ten bude o něco komplikovanější, než se na první pohled zdá. Kombinuje hlavně prvky survivalu.

Back 4 Blood: Nástupce Left 4 Dead s přehlídkou hrdinů a zombíků

Tvůrci oblíbené série Left 4 Dead se pochlubili novým trailerem z kooperativní first-person střílečky Back 4 Blood. Video odhaluje členy skupiny známé jako Cleaners i protivníky.

Back 4 Blood slibuje, že každá hra bude úplně odlišná

Kooperační střílečka Back 4 Blood se představuje v novém traileru, ve kterém hraje hlavní roli nová karetní rogue-like mechanika. Ta by měla zaručit, že každá hra bude zcela originální.

Místo Left 4 Dead 3 přichází Back 4 Blood

Back 4 Blood se dost podobná Left 4 Dead, což fanoušci této série jistě ocení, když na třetí díl čekají roky, ovšem Valve neumí počítat do tří. Čtyři hráči budou čelit bestiím.

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead se konečně pořádně ukázalo

Dlouhou dobu po oznámení se nám konečně naskytla šance vidět Back 4 Blood. Kooperativní střílečku od tvůrců Left 4 Dead ve stejném stylu. Nechybí ani gameplay záběry.