Scorn inspirovaný Vetřelcem je hodně děsivá střílečka

Atmosférická hororová first-person akce Scorn má stanovené datum vydání. Na prezentaci Xboxu s Bethesdou se hra ukázala a vypadá hodně, hodně děsivé a zvláštně.

Ukázka z hororové akce Scorn inspirované otcem Vetřelce

Zatuchlé chodby a podivní nepřátelé. To je first-person akce Scorn, která je jedním z nejzáhadnějších titulů, které jsme v poslední době viděli. I přesto, že je hra naplánovaná na říjen.

Hry, které to minulý rok nestihly

Minulý rok působil, že během něho vyjde řada fascinujících titulů. Spousta z nich ale byla odložena až na letošní rok, takže se podíváme, které hry to minulý rok nestihly.

Na hororovou akci Scorn se můžeme těšit až na podzim

V září tohoto roku se k nám dostala zpráva, že Scorn bude odložen na rok 2022 a nyní máme konečně více informací o vydání a stavu tohoto titulu. Nezbývá nic jiného než jen doufat, že hra vyjde.

Špatná zpráva pro fanoušky Vetřelce a H. R. Gigera: Horor Scorn odložen

Máme špatnou zprávu pro fanoušky Vetřelce nebo díla H. R. Gigera: Připravovaný horor Scorn byl odložen. Do děsivého světa plného podivných tvarů a chmurných výjevů se podíváme později.

Horor Scorn vystupuje ze stínů se svým novým gameplayem

Hororové adventura Scorn od studia Ebb Software se ukazuje ve 14 minut dlouhém videu. V něm můžeme vidět podivná stvoření a groteskní zbraně, které vás zvládnou zaskočit.

Scorn