Zobrazit vše ve dne 29. 9. 2021

Novým členem PlayStation Studios se stávají Fabric Games

Začátkem tohoto měsíce PlayStation přivítal do své rodiny liverpoolské studio Firesprite. Tento tým nedávno dokončilo akvizici Fabric Games, menšího studia původně zaměřeného na indie tituly.

Minimální a doporučené požadavky pro Battlefield 2042

Po včerejším oznámení veřejné bety Battlefieldu 2042 přicházejí na řadu minimální a doporučené systémové požadavky. Spustíte na svém počítači tuhle multiplayerovou střílečku?

New World od Amazonu je hitem. Hráči čekali hodiny, aby se dostali na servery

Pokud byste to náhodou nevěděli, tak včera vyšlo ambiciózní masivně multiplayerové RPG New World od Amazonu. O hru je velký zájem a stává se nejhranější hrou na Steamu.

V říjnu s PS Plus dostanete druhoválečnou akci Hell Let Loose i krvavou bojovku

Spekulace se opět potvrdily. V říjnu si předplatitelé PlayStation Plus budou moci svou digitální knihovnu na PS5 obohatit o tři hry. Jedna je určena pouze pro PlayStation 5.

Marvel's Spider-Man 2 je jako Star Wars: Impérium vrací úder

Zajímavý vzkaz viceprezidenta Marvelu. Vypadá to, že pokračování Marvel's Spider-Man pro PlayStation 5 od Insomniac Games bude temnější. Kdo bude hlavním padouchem?

S BE A GAMER končí videoherní sucho

Připrav se na nový Farming Simulator, Battlefield, Far Cry nebo FIFU a získej slevu na LEGO.

Netflix kupuje studio stojící za hrami Oxenfree a Afterparty

Netflix kupuje nezávislé americké studio Night School, které se za šest let své existence proslavilo zajímavými a netradičními indie tituly jako Oxenfree a Afterparty.

Špatná zpráva pro fanoušky Vetřelce a H. R. Gigera: Horor Scorn odložen

Máme špatnou zprávu pro fanoušky Vetřelce nebo díla H. R. Gigera: Připravovaný horor Scorn byl odložen. Do děsivého světa plného podivných tvarů a chmurných výjevů se podíváme později.

Jaké hry budou v říjnu zdarma s Xbox Live Gold?

Microsoft oznámil hry pro říjen 2021 s předplatným Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate pro konzole Xbox One a Xbox Series X|S. Užít si můžete sci-fi střílečku, bojovku i survival horor.