Éra Aztéků nebo Bagdád? Insideři se neshodnou nad dalším Assassin’s Creed

Kam se podíváme příště? Podle nových spekulací se podíváme do éry Aztéků, kteří obývali území dnešního Mexika mezi lety 1300 a 1521. Renomovanější zdroj ovšem uvádí Bagdád.

TOP 5 Epizoda S1E256

Nepřeskakujte titulky u těchto her!

Věděli jste, že existují desítky her, které mají doslova epické scény, jenž následují po závěrečných titulcích? Pojďme se podívat na TOP 5 nejlepších potitulkových scén z videoher!

Vyzkoušejte si ambiciózní polský Battlefield. World War 3 pořádá zátěžový test

Ideální načasování. Battlefieldu 2042 se nedaří, hráči odcházejí a studio DICE odkládá nejen spuštění první sezóny (na začátek léta), ale také vydání důležitého patche.

Souhrn z Upload VR Showcase: Střílečka Fracked, survivaly Song in the Smoke a Green Hell i Sniper Elite VR

Na co se mohou těšit příznivci virtuální reality? V nadcházejících měsících pro ně vyjde rail shooter Fracked, survivaly Song in the Smoke a Green Hell, Sam & Max či pokračování I Expect You To Die.

Zombies Ate My Neighbors od LucasArts vyjde na nové platformy

Akční šílenost z roku 1993 i její o rok mladší pokračování dorazí na PC a konzole už příští měsíc. Těšit se můžeme i na nové funkce, třeba ukládání nebo galerii konceptů z vývoje.

HARDWARE TEST Epizoda

Zátěžový test herní židle, která unese bezpečně i Gelua

Testů na herní židli máme na Indianovi už celou řadu. A přestože se na každé herní židli sedí podobně, tu a tam narazíme na dobré kousky. Jedním z nich je i dnes testovaná židle od CZC.Bastion.

Nové hry nejen pro PS VR: Doom 3 VR Edition, survival, JRPG a After the Fall

Pro majitele PlayStation VR si společnost Sony připravila na dnešní den šest her, které vyjdou v letošním roce nejen pro PS4 a PS5. Těšit se můžete na střílečku, survival i akční adventuru.

Epic bude rozdávat Kingdom Come: Deliverance

Příští týden bude Epic Games Store rozdávat český středověký RPG titul Kingdom Come: Deliverance. Do té doby si můžete do knihovny přidat jiné dva tituly.

20 R. –––- PC master race :3 Obľubujem kvalitný SP ale aj parádnu rezbu v MP –––- MMORPG , FPS . SP - Witcher 3 MP -…

Nadcházející Wolfenstein taktéž na Nintendo Switch

Bethesda je známá kromě vydávání Skyrimu na všechny možné platformy, včetně Alexy, taktéž úzkou spoluprací s Nintendem a jeho konzolí Switch. Poslední dobou se na handheldové konzoli objevila slušná…

TOP 5 Epizoda

TOP 5 - Her, u kterých budete vzteky křičet

Některé hry mohou být těžké, ale málo která se obtížností vyrovná těm pořádným „rage“ hrám. Těm, u kterých budete chtít rozbít svůj mobil, rozlomit svoji klávesnici a prorazit vlastní pěstí svůj…

Altherote jak se mas?

Tahová strategie a akční boje s rituálními vraždami. To je hra Aztez.

Malé indie studio Team Colorblind už šest let pracuje na hře Aztez, ve které v roli Aztéků budeme rozšiřovat vlastní říši a bránit ji proti Španělům.

Aztez

2017

Zombies Ate My Neighbors and Ghoul Patrol

2021

After The Fall