Crash Bandicoot 4: It's About Time je pecka napěchovaná nostalgií Crash Bandicoot 4: It's About Time je pecka napěchovaná nostalgií 10

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Crash Bandicoot přepisuje dějiny, a tak tu máme druhý čtvrtý díl! Jak si tedy vede tento reboot? Dosahuje na kvality původní trilogie?

WWE 2K Battlegrounds, může to být horší? - Turbo Recenze WWE 2K Battlegrounds, může to být horší? - Turbo Recenze 5

WWE 2K Battlegrounds

Další počin ze světa WWE je tu, ale tentokrát sází na vtipnou grafiku, a hlavně nezapomíná na mikrotransakce, bugy ani propady FPS. Co dalšího se ještě nepovedlo?

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 předvádí návrat ve velkolepém stylu Tony Hawk's Pro Skater 1+2 předvádí návrat ve velkolepém stylu 9

Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Šikulové z Vicarious Visions, kteří skvěle zvládli Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, předělali první dva díly Tony Hawk's Pro Skater a postarali se o dvě nostalgie v jednom pořádném balení.

WRC 9 - Turbo recenze WRC 9 - Turbo recenze 8

WRC 9

WRC 9 je hra s oficiální licencí pro světové rallye. Ve srovnání s předchozími díly sice nepřináší mnoho změn, i tak ale stojí nejnovější hra za vaši pozornost.

Surgeon Simulator 2 není špatná hra, pokud máte kamarády Surgeon Simulator 2 není špatná hra, pokud máte kamarády 6

Surgeon Simulator 2

Pokud jste nedostali lékařský diplom po dokončení prvního Surgeon Simulatoru, pravděpodobně ho nedostanete ani po dokončení toho druhého. Přesto tato nová hra stojí za zkoušku, byť místy silně drhne.

Fall Guys: Ultimate Knockout je trhač rekordů i přátelství Fall Guys: Ultimate Knockout je trhač rekordů i přátelství 8

Fall Guys: Ultimate Knockout

Připravte se zradit i svého nejlepšího přítele v honičce za prvním místem ve Fall Guys: Ultimate Knockout! Čeká vás hromada rotačních překážek, fotbalových utkání, a ztracených ocasů.

Spellbreak - Kouzelný battle royale Spellbreak - Kouzelný battle royale 8

Spellbreak

Vyber si svou třídu, čaruj působivá kouzla a nandej to svým nepřátelům jako všemocný bojový mág v této epické akční fantasy hře žánru battle royale.

Rocket Arena - skvělá hra předurčená k neúspěchu Rocket Arena - skvělá hra předurčená k neúspěchu 6

Rocket Arena

Rocket Arena je už od svého začátku předurčena k zániku. Překvapivě to ale není kvůli chybám v herním designu, ale kvůli způsobu, jakým je titul monetizován.

Wasteland 3 je po letech skvělé post-apokalyptické RPG, na které jsme všichni čekali Wasteland 3 je po letech skvělé post-apokalyptické RPG, na které jsme všichni čekali 9

Wasteland 3

Wastelandy tu jsou s námi déle, než si mnozí vůbec pamatují a po šesti letech se nám konečně vrací třetí díl, který vám ukáže, že i apokalypsa může být zábava.

Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble 6

Marvel's Avengers

Tvůrci série Tomb Raider se tentokrát rozhodli vydat do komiksových vod. Výsledek jejich snažení však působí značně rozpačitě.

Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky 8

Mafia: Definitive Edition

Definitivní edice možná není úplně ta samá Mafia z roku 2002, ale to je právě dobře. Modernizace této hry dokazuje, že se i tvůrci celkem špatné třetí Mafie, mohou vykoupit, pokud se drží předlohy.

Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 8

Jets'n'Guns 2

Nová česká hra od studia Rake in Grass nás vezme do vzdáleného vesmíru, kde se pokusíme všechno a všechny zachránit od strašlivého osudu. Potvrdí vývojáři známé přísloví „zlaté české ručičky“?