Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her 7

Fort Triumph

Od izraelských vývojářů přichází na svět strategická tahovka, která se chvástá svojí kombinací bojového systému podobnému hře XCOM a možnosti prozkoumávat svět, jak tomu vždy bylo v HOMM.

One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho 7

One Piece: Pirate Warriors 4

Pirate Warriors úspěšně kombinovalo populární anime One Piece a Warriors hry. Čtvrtý díl se snaží být tím nejlepším, co série přinesla díky novým útokům, postavám a příběhu.

V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou 8

Someday You'll Return

Someday You'll Return je psychologický horor od dvou českých vývojářů, který nás českou přírodou postupně zavede až do železobetonového pekla.

Gears Tactics je skvělý titul, který se neobejde bez chyb Gears Tactics je skvělý titul, který se neobejde bez chyb 8

Gears Tactics

Gears Tactics je inovativní tahovou strategií, která nabízí skvělý příběh, grafiku i hratelnost. I tak má ale svoje chyby, které vás budou občas štvát.

Bleeding Edge skrývá potenciál, který málokdo vůbec docení Bleeding Edge skrývá potenciál, který málokdo vůbec docení 5

Bleeding Edge

Bleeding Edge splňuje všechno proto, aby mohl být nazýván tzv. hrou na hrdiny. Ale i přes své nápady a zjevný potenciál v sobě nemá jiskru, která vás hru donutí hrát. Alespoň ne s úsměvem na tváři.

Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film 7

Groundhog Day: Like Father Like Son

Groundhog Day: Like Father Like Son je pokračování filmu Na Hromnice o den více. Dosáhne ale stejných nebo podobných kvalit, jako tento „biják“ z devadesátek?

Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds 7

Predator: Hunting Grounds

Buďte lovcem, nebo se staňte obětí v této asymetrické hře pro více hráčů na motivy slavné filmové série. Predátor je nelítostný lovec, ale spolupracující tým z něj rychle učiní štvanou zvěř.

Oninaki přináší krásné zpracování, ale i poněkud repetitivní souboj Oninaki přináší krásné zpracování, ale i poněkud repetitivní souboj 7

ONINAKI

Oninaki klame svým vzhledem. Tohle na první pohled roztomilé RPG s velmi povedeným soundtrackem se v rámci svého příběhu nebojí prozkoumat docela temná témata týkající se smrti a reinkarnace.

Motocyklové závody TT Isle of Man 2 vám chybu neodpustí Motocyklové závody TT Isle of Man 2 vám chybu neodpustí 8

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2

Když vytrváte a naučíte se chování motorky, tak dostanete nejlepší motocyklové závody posledních let, které přinášejí skvělý pocit z rychlosti, krásné efekty a svištění větru.

Table Manners vám ukáže moderní rande, tak trochu jinak Table Manners vám ukáže moderní rande, tak trochu jinak 5

Table Manners: Physics-Based Dating Game

Randění občas může být velmi složité, proto se vám hra Table Manners snaží ukázat, že na tom není vlastně žádná věda a jak jednoduché to může být. Stanete se tedy tak trochu chůvou na hlídání.

Resident Evil 3 okrajuje i tam, kde to není nutné Resident Evil 3 okrajuje i tam, kde to není nutné 7

Resident Evil 3 Remake

Loňský remake Resident Evil 2 nám ukázal, jak má vypadat správný remake. Aktualizoval, co se dalo, a přitom zachoval aspekty, které dělaly tenhle titul specifickým. Nyní Capcom pokračuje třetím dílem.

Final Fantasy VII Remake je téměř excelentní hra (bez spoilerů) Final Fantasy VII Remake je téměř excelentní hra (bez spoilerů) 9

Final Fantasy VII: Remake

Po 23 letech se vrací Final Fantasy VII a stejně jako jeho původní verze, i tato přináší nové mechaniky, nadčasový příběh a výborné audiovizuální zpracování. Staňte se součástí odboje Avalanche!