Wanking Simulator je blbej, až to bolí Wanking Simulator je blbej, až to bolí 1

Wanking Simulator

S bláznivými simulátory se roztrhl pytel a aby toho nebylo málo, tak se k tomu přidává i simulátor masturbace. No, zajímalo by mě, na čem vývojáři jeli, musela to ale být docela síla.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. AO Tennis 2 vstoupilo Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. AO Tennis 2 vstoupilo 6

AO Tennis 2

AO Tennis 2 navazuje na skvělý AO International Tennis od stejných vývojářů, kteří své karty vsadili na komunitní obsah. Vyplatilo se jim to?

Pathologic 2 zklame i těch pár, které zaujme Pathologic 2 zklame i těch pár, které zaujme 4

Pathologic 2

Pathologic 2 je hrou s velice specifickým publikem. Pyšní se skvělou atmosférou a rozsáhlými dialogovými možnostmi. Vše si však kazí hloupými chybami.

DOOM Eternal je ukázkovým příkladem dobrých vývojářských rozhodnutí pro moderní FPS design DOOM Eternal je ukázkovým příkladem dobrých vývojářských rozhodnutí pro moderní FPS design 10

Doom Eternal

Bylo jen otázkou času, kdy se k nám po úspěšném rebootu hry DOOM z roku 2016 dostane také reimaginace Hell on Earth. A jestli tehdy platilo, že se id Software vytáhnul, tak nyní to platí dvojnásob.

Iron Danger vás naučí počítat každý úder srdce Iron Danger vás naučí počítat každý úder srdce 7

Iron Danger

Říkali jste si už někdy, že kdybyste dostali více pokusů, souboj by mohl dopadnout jinak? Iron Danger vám dá možnost vrátit čas, abyste mohli celou situaci vyřešit jinak.

Pokémon Mystery Dungeon DX přináší dávku nostalgie i hromadu vylepšení Pokémon Mystery Dungeon DX přináší dávku nostalgie i hromadu vylepšení 9

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Vydejte se do světa Pokémonů v lehce netradičním podání. Jít spát, a probudit se jako Pokémon přece jen není úplně normální. No, a když už v tomto světě jste, proč nehodit ruku k dílu!

Z nových momentů Kingdom Hearts III Re:Mind budou fanoušci série šílet radostí Z nových momentů Kingdom Hearts III Re:Mind budou fanoušci série šílet radostí 6

Kingdom Hearts III Re:Mind

Sora, odhodlaný zachránit Kairi, cestuje na Keyblade Graveyard krátce před závěrečnou bitvou. Mimo tělesnou schránku sleduje srdce sedmi strážců světla.

Weakless je skvělý ale moc krátký zážitek o fyzických poruchách Weakless je skvělý ale moc krátký zážitek o fyzických poruchách 7

Weakless

Hlavní hrdinové jsou známí svými úžasnými schopnostmi, ale jaké to je, když protagonista nevidí nebo neslyší? V podání Weakless zajímavé a víc hrdinské, než by se mohlo zdát.

Dragon Ball Z: Kakarot je delší než by bylo nutné Dragon Ball Z: Kakarot je delší než by bylo nutné 6

Dragon Ball Z: Kakarot

Již zhruba po sté zde máme převyprávění známého příběhu Kakarota. Nyní ovšem nejde o pouhou bojovku, ale plnohodnotné RPG. Sedí to ovšem k této známé značce?

Série Darksiders zkouší něco trochu jiného v diablovce s podtitulem Genesis Série Darksiders zkouší něco trochu jiného v diablovce s podtitulem Genesis 8

Darksiders Genesis

Série Darksiders se minulý rok dočkala již svého třetího dílu a tak není divu, že se studio rozhodlo odpočinout si od svého rutinního vývoje a zkusit tentokrát vytvořit něco trochu jiného.

Nioh 2 vás motivuje riskovat, ale chybu neodpustí Nioh 2 vás motivuje riskovat, ale chybu neodpustí 9

Nioh 2

Nioh se stalo v subžánru "soulslike" her velmi charakteristickým titulem. Pokračování série staví na osvědčeném základu. Původní mechaniky vypilovalo a obohatilo soubojový systém o vzrušující novinky.

Speaking Simulator aneb jak s plechovou hubou zaujmout člověka Speaking Simulator aneb jak s plechovou hubou zaujmout člověka 7

Speaking Simulator

Poznejte jaké to je zapadnout do společnosti jako robot v přestrojení za člověka! Prožijete si pohovor, rande, svatbu, i prezidentský proslov!