V Hunt: Showdown nebudete mít strach jen ze zombíků V Hunt: Showdown nebudete mít strach jen ze zombíků 8

Hunt Showdown

Audiovizuální skvost od vývojářů série Crysis nám nabízí hororovou jízdu Divokým západem. Jak dlouho lze přežít ve světě plném krvelačných monster a hráčů lačnících po té nejcennější trofeji?

První Bayonetta se vrací v osvěžené podobě remasteru. Stojí však za to? První Bayonetta se vrací v osvěžené podobě remasteru. Stojí však za to? 7

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle

Příběh čarokrásné kouzelnice vrací to, co máme na značce rádi. A to hned s několika technickými vylepšeními.

The Division 2: Warlords of New York je příběhové rozšíření bez pořádného příběhu The Division 2: Warlords of New York je příběhové rozšíření bez pořádného příběhu 6

The Division 2: Warlords of New York

Přestože The Division 2 sklízelo dlouho samé úspěchy, i ti nejvěrnější se po pár měsících stereotypními přestřelkami přejedli. Bylo tudíž jen otázkou času, kdy se dočkáme něčeho nového. No, „nového“.

Monster Energy Supercross 3 je kopie svého minulého dílu Monster Energy Supercross 3 je kopie svého minulého dílu 6

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3

Italské studio Milestone přináší další díl licencované motokrosové jízdy, moc nového toho ale nenabízí.

Animal Crossing: New Horizons, aneb relaxace na opuštěném ostrovu Animal Crossing: New Horizons, aneb relaxace na opuštěném ostrovu 9

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons je pokračování úspěšné série, která je tu s námi už nějakou tu dobu. V některých věcech lepší než předchozí, avšak v jiných... už trochu méně.

U Overpass se zapotíte i při rychlosti 30 km/h U Overpass se zapotíte i při rychlosti 30 km/h 5

Overpass

V off-road simulátoru Overpass hraje prim fyzika a enviromentální interakce. Z poloviny odvedli vývojáři dobrou práci. Z té druhé bohužel už ne.

My Hero One's Justice 2 My Hero One's Justice 2 7

My Hero One's Justice 2

Po roce a pár měsících k tomu se vrací bojovka My Hero One’s Justice na naše konzole a PC. Došlo k přidání nových postav a rozšíření příběhu. Dělá to ovšem hru lepší, než je její předchůdce?

Road to Guangdong je pěkný ale prázdný Road to Guangdong je pěkný ale prázdný 5

Road to Guangdong

Tento indie titul vás na první pohled zaujme svou grafikou a zajímavým nápadem. To, co je ale na povrchu pěkné, nemusí být nutně zábavné a přesně tak tomu je zde.

7th Sector je dystopický kyberpunk s krásným vizuálem 7th Sector je dystopický kyberpunk s krásným vizuálem 9

7th Sector

Puzzle platformové adventúry v ktorých stále niekam putujete a okolo vás sa dejú veci sú stále populárnejšie. Teraz tu máme ruský 7th Sector od jediného človeka - Sergeya Noskova.

Ministry of Broadcast je nový Princ z Persie v době tvrdého režimu Ministry of Broadcast je nový Princ z Persie v době tvrdého režimu 7

Ministry of Broadcast

Země rozdělená zdí a ovládaná přísným režimem velmi podobném komunismu. Jediná šance, jak se dostat na druhou stranu zdi, je výhra v televizní show, a Vy jste humorný zrzek, co chce vyhrát.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows - ani ta nejkrásnější pleš hru nezachrání One Punch Man: A Hero Nobody Knows - ani ta nejkrásnější pleš hru nezachrání 5

One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Dostala se k nám konečně první hra na motivy slavné mangy a anime One Punch Man. Můžeme se tedy ponořit do tohoto šíleného světa s postavami první sezóny.

Half-Life: Alyx přináší revoluci ve VR a návrat série Half-Life: Alyx přináší revoluci ve VR a návrat série 10

Half-Life: Alyx

Vydejte se s Alyx Vance na záchranu vašeho otce, a když už budete u toho, tak vlastně i celého světa. Gordon má dovču, někdo ho zastoupit musí.