Deathloop obohatí nová zbraň nebo rozšířený konec

Společně s vydáním verze pro Xbox se Deathloop dočká velké bezplatné aktualizace Goldenloop, která nabídne novou zbraň, schopnost, nepřítele nebo rozšířený konec. Dojde také na cross-play.

Prey od Arkane nemělo být Prey. Režisér lituje toho, že značku musel prakticky ukrást

Režisér hry Prey v nedávném rozhovoru prohlásil, že od začátku nechtěl, aby se hra jmenovala Prey, ale byl do toho donucen. Bylo údajně hrubé prakticky krást značku někoho jiného.

Starfield působí jako vesmírné dítě Skyrimu a Falloutu 4

Vše, na co jsme zvyklí z ostatních her Bethesdy Game Studios, je zjevně ve Starfieldu přítomné. Velkou změnou je ale možnost stavby vlastní lodě, s níž budeme dokonce moci bojovat ve vesmíru.

Starfield a Redfall se odkládají na rok 2023

Špatná zpráva pro fanoušky her od Bethesdy. Na vesmírné RPG Starfield od tvůrců Skyrimu i na kooperativní Redfall od studia Arkane si budeme muset počkat do první poloviny příštího roku.

Migrace Bethesda.net Launcheru na Steam není bez chyb

Od včerejška je možné přesunout celou vaši knihovnu z končícího Bethesda.net Launcheru na Steam. S tím souvisí také nová dostupnost her The Elder Scrolls: Arena nebo Wolfenstein: Enemy Territory.

Skladatel Inon Zur přibližuje hudbu pro Starfield

V hudebním doprovodu vesmírného RPG se projevují motivy objevu, návratu a hledání odpovědí na důležité otázky. Velký vliv má také ústřední skladba, jejíž prvky jsou slyšet v různých částech hry.

Migrace Bethesda.net Launcheru na Steam začne na konci měsíce

Bethesda bude od 27. dubna nabízet speciální nástroj, s nímž má být možné provést migraci během několika chvil. Hráči Falloutu 76 budou navíc za včasný přesun odměněni v nadcházející sezóně.

Starfield představuje robotího společníka Vasca

Vasco je popisován jako spolehlivý dvounohý robot, který je dobře stavěný na cestování vesmírem a který už má něco za sebou. Dokáže překonávat náročný terén, bránit se a samozřejmě nést náklad.

Starfield slibuje zajímavější tvorbu postavy a přesvědčování

Vývojáři z týmu Bethesda Game Studios v novém vývojářském deníku hovoří o tvorbě postavy, frakcích, společnících nebo nové minihře přesvědčování. Nechybí ani další koncepty z vývoje.

Artbook Deathloop obsahuje klasické 3D brýle

Kromě tradiční nálože konceptů a poznámek od vývojářů ze studia Arkane obsahuje kniha The Art of Deathloop také výběr 3D obrázků, na které potřebujete anaglyfové brýle.

Bethesda.net Launcher končí, vaše hry se přesunou na Steam

Mnozí předpovídali postupný zánik nepříliš populárního launcheru od Bethesdy, ale asi málokdo čekal, že k tomu dojde tak rychle. Launcher zcela zanikne za několik měsíců.

Starfield nás zavede i do hustých džunglí

Nový koncept, který ukazuje o poznání jiný typ prostředí, než jaký dosud tvůrci prezentovali, doplňuje krátké sváteční video. Jeho prostřednictvím nám studio Bethesda Game Studios přeje veselé Vánoce.

Starfield už má svou produktovou stránku na Steamu. Co to může znamenat pro launcher Bethesdy?

Žádný strach, očekávané vesmírné RPG od Bethesdy Game Studios přistane i na Steamu. Pro budoucnost nepopulárního Bethesda.net Launcheru ale tento fakt nejspíš nevěstí nic dobrého.

V Bethesdě existují nápady na Fallout 5, se singleplayerovými hrami končit nehodlá

Bohužel se pro tuto chvíli nezdá, že by mohla být značka Fallout opět propůjčena Obsidianu či jinému studiu. Todd Howard by také rád viděl zlepšení v oblasti herní hloubky nebo umělé inteligence.

Starfield nás zavede do oblasti vesmíru zvané Settled Systems

Nový vývojářský deník přibližuje zasazení vesmírného RPG Starfield a některé frakce, s nimiž se při hraní setkáme. Video nabízí také pohled na několik nových konceptů z vývoje.

Ghostwire: Tokyo nabídne bizarní nepřátele

Bezhlavým středoškolačkám, panenkám a duchům s deštníky se postavíme za asistence elementálních útoků, které využívají spirituální energii v kombinaci s různými živly.

Deathloop představuje příběh ostrova Blackreef

Nový trailer přibližuje zasazení hry, úhlavní nepřátelé i původ hlavního hrdiny Colta. Tohle všechno je ale zahaleno rouškou tajemství a záhad, a tak musíme v roli hlavního hrdiny přijít na odpovědi.

Při hraní za padoucha v Deathloop nemusíte být vždy zlí

Pokud budete hrát za Juliannu, vaším hlavním cílem je zlikvidovat hlavního hrdinu Colta. Tvůrci vám však dávají volné ruce, a tak vám nikdo nebrání jinému hráči dočasně pomáhat.

Horde Mode pro DOOM Eternal dorazí již brzy

Režim bude součástí aktualizace 6.66, která nabídne i novou mapu pro multiplayerový Battlemode a dva Master Levely. Již brzy dojde také k vydání rozšíření The Ancient Gods - Part Two na Switch.

První Quake se vrací s originální hudbou a s novým rozšířením od tvůrců Wolfensteina

Quake z roku 1996 se představuje i na konzolích, a to s řadou grafických vylepšení a dalšími novinkami, které jsou nyní na PC zdarma. Studio MachineGames navíc připravilo zbrusu novou epizodu.

Fallout 76 se dočkal vlastní rozhlasové hry

Rozhlasová hra o třech částech, vydaná při příležitosti páté sezóny Falloutu 76, vypráví o dobrodružství jisté K.D. Inkwellové ve 42. století, kde vládne rasa humanoidních delfínů.

Fallout 76 umožní přizpůsobení soukromých serverů

Má to ale háček, soukromé servery mohou nadále vytvářet pouze majitelé předplatného Fallout 1st. Ti budou moci na svých serverech upravovat podmínky stavění, počasí nebo různé statistiky.

Starfield nám umožní přidat se k různým frakcím

Dle slov tvůrců můžete v novém vesmírném RPG být kýmkoliv a podobně jako ve Skyrimu se přidat i k různým frakcím. Celá hra se odehrává v 300 let vzdálené budoucnosti.

Fallout 76 opouští mapu Západní Virginie

V roce 2022 dostaneme možnost navštívit prostředí, ve kterém se odehrávalo DLC The Pitt pro Fallout 3. K dispozici je také ukázka z rozšíření Steel Reign.

Vesmírné RPG Starfield se předvádí v prvních záběrech

V předstihu tu máme první teaser a video ze zákulisí. Starfield od tvůrců The Elder Scrolls však v letošním roce nečekejte, hru si budeme moci zahrát až ke konci příštího roku.

Co dnes neuvidíme na Xbox & Bethesda Games Showcase?

Početná divize Xbox Game Studios s Bethesdou připravuje spoustu her, které byly v uplynulých měsících či letech oznámeny, ale jejich vývoj ještě není zdaleka hotov. O čem by se dnes nemělo mluvit?

Battle royale mód Falloutu 76 brzy zavírá krám. Hra je na týden zdarma

Z důvodu nedostatečného zájmu hráčů a zaměření vývojářů na ostatní části hry bude režim Nuclear Winter ve Falloutu 76 ukončen. K jeho definitivnímu zániku dojde v průběhu letošního září.

Některé hry Bethesdy budou exkluzivitami pro Xbox a PC

Akvizice za 7,5 miliardy dolarů je dokončena. Společnost Microsoft oficiálně dokončila nákup firmy ZeniMax Media s Bethesda Softworks a stává se majitelem všech studií a populárních herních značek.

Evropská komise rozhodne, zda Microsoft koupí Bethesdu

O akvizici v hodnotě 7,5 miliardy dolarů musejí rozhodnout protimonopolní regulační orgány EU. Pokud vše půjde dobře, za měsíc se může ZeniMax Media s Bethesdou přidat k Microsoftu.

Deathloop má konečně nové datum vydání včetně speciálních edic

Nová akce od vývojářů série Dishonored a Prey byla odložena z letošních Vánoc na příští rok, konečně už víme přesné datum vydání, počkáme si ovšem několik měsíců.

Bethesda čelí obžalobě za úmyslnou sabotáž

Na obzoru je další zajímavý soudní spor. Tentokrát se točí okolo hry Rune II a nečekanému konci studia Human Head. Vše údajně v pozadí řídila Bethesda, aby chránila jednu ze svých her.

Nové hry od Bethesdy nemusí vycházet na PlayStation 5

Microsoft nemusí vydávat hry od Bethesdy a ZeniMaxu na jiné platformy, aby byla investice ve výši 7,5 miliardy dolarů výhodná, uvedl Phil Spencer, šéf herní divize Microsoftu.

Bethesda nejspíš plánuje kolekce sérií Wolfenstein a Dishonored pro next-gen konzole

Společnost Bethesda se snaží dostat řadu svých her do dalších rukou. Tentokrát s pomocí dvou balíčků. Ten jeden obsahuje nové díly Wolfensteina, ten druhý zase všechny díly Dishonored.

Bethesda bude částečně nezávislá a Microsoft zvažuje další akvizice

Jak to bude s vydáním her od Bethesdy na PlayStation a Nintendo? Jak je na tom Microsoft ve srovnání se Sony a co vše tím americká společnost sleduje? Říkal někdo Xbox Game Pass?

Bethesda nabídne upgrady zdarma ze staré na novou generaci konzolí

Bethesda se zavazuje, že vylepšené verze budou zdarma pro vlastníky původních kopií. Začínat bude s Doom Eternal a The Elder Scrolls: Online. Jak jsou na tom ostatní hry?

Bethesda ve spolupráci s Amazonem a tvůrci Westworldu chystá seriálovou adaptaci Falloutu

Na celém projektu se podílí i Todd Howard. Objednaná už je minimálně jedna série.

Bethesda bez tiskovky, další hry zdarma, tvůrci Cyberpunku 2077 děkují za obětavost

Dobré ráno. Dnes se ještě zaměříme na: Borderlands Legendary Collection pro Switch, Call of Duty: Modern Warfare, aktualizace pro PS3, velikost Final Fantasy VII Remake a další zprávičky.

Doom Slayers Collection

2019

Bethesda otevírá nové studio a zachraňuje tvůrce Prey a Rune 2

Po 22 letech končí Human Head Studios, ale vývojáři se nemusejí bát o práci. Celý tým se přesouvá do nově založeného studia Roundhouse Studios, které vlastní Bethesda Softworks.

Bethesda koupila mobilní studio Alpha Dog Games

Společnost Bethesda Softworks může v budoucnu vydávat více svých her na mobily, Fallout Shelter a The Elder Scrolls: Blades jsou úspěšné.

Fallout 76 nabízí hráčům prémiové členství se soukromými světy za 2500 Kč ročně!

Jde ale o dost drahé členství a s největší pravděpodobností se na něj snese velká kritika. Kolik hráči za Fallout 1st zaplatí a co vše získají?

Doom 64

2020

2

Wolfenstein: Cyberpilot

2019

Bethesda představila letmý pohled na techologii nového TES VI

Bethesda zveřejnila video, které nám přináší pohled ze zákulisí na nové technologie, na než se pravděpodobně můžeme těšit v novém dílu série TES.

The Elder Scrolls VI

10

Doom Eternal

2020

3

Fallout 76

2018

6

DOOM VFR

2017

6

Dishonored®: Death of the Outsider™

2017

8

DOOM

2016

The Elder Scrolls®: Legends™

2017

Prey

2017

Fallout Shelter

2017

Fallout 4

2015

6

Ghostwire: Tokyo

2022

Wolfenstein: Enemy Territory

2003

9

Deathloop

2021