Garfield ve třech hrách a Prasátko Peppa v next-gen verzi

Na základě nové smlouvy vzniknou tři hry založené na příběhu světoznámého oranžového kocoura Garfielda. Vývojáři mohou vytvořit nová dobrodružství a zasadit je do různých žánrů.

První video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí

První videem na YouTube, které překonalo hranici 10 miliard zhlédnutí, se stal klip k dětské písničce Baby Shark. Titul nejsledovanějšího videa ale získal už v roce 2020, když předehnal hit Despacito.

Z dětského seriálu Prasátko Peppa bude hra pro PC a konzole

Dětský animovaný seriál Prasátko Peppa má své nejlepší roky za sebou, ale stále je podle všeho natolik populární. Důkazem je záměr vydat na podzim letošního roku oficiální hru.

Balan Wonderworld není tak strašný, jak se říká

Přiznáme se, do této příšerné hry, která se stala novým měřítkem toho, jak moc se můžou věci pokazit, jsme se zamilovali. Jedná se tedy o velmi masochistickou lásku, ale je to tak.

Apple Music platí za přehrání cent, Edge dostává dětský režim a Echo Buds druhé generace

Na neděli jsme si pro vás připravili další technologické Stručně. Dozvíte se o možnosti vypnout lajky na Instagramu, o integraci Xbox Game Passu od Microsoftu v Amazon Alexe a další zajímavosti.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga si na jaře nezahrajeme

Odklady her ještě nekončí. Studio TT Games se omlouvá fanouškům kostičkového dobrodružství, ambiciózní LEGO Star Wars The Skywalker Saga nevyjde letos na jaře, jak bylo dusud avizováno.

Paper Mario: Origami King zve na papírové dobrodružství

Na Nintendo Switch vyšlo zajímavé z papíru složené dobrodružství slavného Maria. Zachráníte království a princeznu Peach, která byla proměněna v origami králem Ollym?