Zobrazit vše ve dne 24. 1. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E3

Celý stát bez internetu kvůli... Minecraftu?

Od posledního dílu 90HODIN uplynulo zhruba 90HODIN a tak je čas na 90HODIN! Dnes máme novinky ohledně pokračování Elder Scrolls a také si povíme o pádu internetu v Andoře!

Elden Ring se drží standardní herní doby

Fanoušci tohoto žánru od FromSoftware nebudou zklamáni. Hra je po vývojové stránce dokončena a japonské studio ukazuje další gameplay záběry, aby přesvědčilo nerozhodnuté hráče.

Nintendo reaguje na Pokémon FPS mazáním videí ze hry

Nadšenecký projekt střílečky, ve které hráč loví pokémony, moc nenadchnul Nintendo. Herní gigant dělá vše proto, aby ukázky ze hry zmizely z internetu. Podívejte se na video.

V Horizon Forbidden West se připravte na obtížné volby

První pokus s otevřeným světem studiu Guerrilla Games vyšel. Akční adventura Horizon Zero Dawn v roce 2017 na PlayStationu 4 zaujala netradičním zasazením, robotickými dinosaury i příběhem.

Potvrzeno bezplatné vylepšení Dying Light 2

Polské studio Techland ukázalo svou hororovou survival akci také na Xboxu Series X a potvrdilo cross-play mezi PC verzí na Steamu a Epic Games Store. Dying Light 2 je téměř tady.

Vývoj Watch Dogs: Legion skončil, už žádné aktualizace

Máme špatnou zprávu pro fanoušky Watch Dogs: Legion. Ubisoft oznámil konec vývoje hry. Hackerská akce už nedostane žádnou novou sezónu. Ty už se budou jen opakovat.

Hra ze světa Dragon Ball ve stylu Dead by Daylight?

To že zrovna Dragon Ball využije mechaniky asymetrických her, jako je například Dead by Daylight, je nám docela překvapením. Díky 4 hodinové betě, přinášíme informace, jak si tento nápad vedl.

Syberia: The World Before má konečně datum vydání

Pokračování známé adventury má konečně stanovené datum vydání. Další část příběhu Kate Walkerové dorazí v polovině března na PC. Konzolisté si musejí ještě počkat.

Garfield ve třech hrách a Prasátko Peppa v next-gen verzi

Na základě nové smlouvy vzniknou tři hry založené na příběhu světoznámého oranžového kocoura Garfielda. Vývojáři mohou vytvořit nová dobrodružství a zasadit je do různých žánrů.

For Honor bude bavit hráče i letos, do hry přicházejí piráti

Příběhový teaser trailer pro For Honor ukazuje pirátku, která kombinuje šermířské a pistolnické umění. Do svých komb vplétá výstřely z pistole a popravy protivníků.