5

Empire of Sin

2020

Empire of Sin se snaží vést mafii jako podnik

Empire of Sin je zajímavý titul, nesnaží se totiž ukázat mafiánský život jen tou agresivní formou, ale chce ukázat i tu ekonomickou cestu.

Mafiánská strategie Empire of Sin hlásí odklad

Mafiánská strategie Empire of Sin od studia Romero Games se přesouvá z jara na podzim letošního roku. Vývojáři chtějí udělat hru, kterou před nimi nikdo jiný nevytvořil.

Mafiánskou strategii Empire of Sin od Romerových čeká zajímavý obsah

Mafiánskou strategii Empire of Sin čeká první prémiové rozšíření a dosud největší bezplatná aktualizace. Update se jmenuje Precinct a přinese řadu funkcí zaměřených na přímočařejší zážitek.

Strategie Empire of Sin ukazuje krvavé mafiánské boje

Taktický tahový boj má být obtížný, zejména proti mafiánským bossům s jedinečnými schopnostmi. Manželé Romerovi představují svou novou hru, kterou už za měsíc vydají pro PC a konzole.

Mafiánská strategie Empire of Sin vyjde koncem roku

V době odkladů potěšíme fanoušky mafiánů a strategií. Připravovaná hra Empire of Sin od manželů Romerových stihne vyjít do konce letošního roku na PC, PS4, Xbox One a Switch.

Taktická strategie Empire of Sin od Johna Romera vzbuzuje rozpaky

Na počítače a konzole vyšla taktická strategie Empire of Sin od Romero Games a Paradox Interactive. Hru měl na starost John Romero (autor Wolfensteina 3D i Dooma) se svou ženou Brendou.

Zaměstnanci Paradoxu se potýkají s diskriminací a špatným zacházením

Dvě odborové skupiny provedly ve Švédsku zaměstnanecký průzkum, který odhalil, že v Paradox Interaktiv není vše úplně v pořádku. Dochází zde k diskriminaci žen a špatnému zacházení se zaměstnanci.

Outriders, Yakuza 6, Undertale, Torchlight 3 a další míří do Xbox Game Passu

Microsoft nepřestává s přidáváním her do svého předplatného. Příznivci služby Xbox Game Pass se mohou těšit na čerstvou várku zajímavých kousků. Vévodím jim Outriders.

Outriders budou součástí Xbox Game Passu

Sci-fi střílečka Outriders od Square Enix a People Can Fly bude součástí Xbox Game Passu. V den vydání si ji budou moci bez dalších investic zahrát hráči na konzolích Xbox a mobilech/tabletech.

Nová střílečka od Blizzardu, posila pro Perfect Dark, zklamání z Apexu Legends

Tvůrci God of War hledají nového scénáristu, který se s nimi vydá na novou cestu. Xbox Game Pass čeká mafiánská strategie. Apex Legends na Nintendu Switch moc velkou radost nedělá.

Rozhodněte o nejlepší hře prosince 2020

S koncem roku nemůžeme vynechat naši tradiční anketu o nejlepší hru daného měsíce. Poslední měsíc letošního roku si budeme pamatovat díky Cyberpunku 2077.

Souhrn oznámení z Paradox Interactive

Mohli jsme blíže vidět v akci Crusader Kings 3, taktickou strategii Empire of Sin, nové DLC pro Prison Architect, letošní novinky pro Surviving the Aftermath a něco málo z Vampire The Masquerade.

Prababička Johna Romera jako hratelná postava v gangsterce Empire of Sin

John Romero má zajímavého předka. Prababička tvůrce Dooma byla majitelkou několika bordelů v Mexiku a skutečnou gangsterkou.