Zobrazit vše ve dne 31. 12. 2020

Nejlepší předplacená služba roku 2020 komunity INDIAN

V rámci hlasování o hrách roku 2020 komunity INDIAN máte možnost rozhodnout o nejlepší předplacené službě. Hlasovat můžete pro Xbox Game Pass, Nvidia GeForce Now, EA Play i Apple Arcade.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S4E26

Svět je v plamenech, my vybíráme hry roku

Další díl INDIAN SHOWTIME vás naposledy v tomto roce zavede na redakční debatu ohledně her roku. Probereme poslední novinky a rozloučíme se s vámi se vší parádou!

V The Silent Tombs budete zkoumat prastaré hrobky po vzoru Indiana Jonese

Novinka láká příznivce průzkumných her s keltskou, gaelskou a anglosaskou kulturou. Do toho se přidají logické hádanky, akční pasáže, plošinovky a hrůzy z psychologického hororu.

NVIDIA představí RTX 3080 Ti už brzy, tady jsou specifikace

Vypadá to, že od ohlášení očekávané grafické karty nás dělí už jen týdny, cena se bude pohybovat asi jen na tisíci dolarech. Jaké specifikace ale za tu cenu můžeme čekat?

V Cyberpunku 2077 můžete mít kočku jako mazlíčka

V obytném komplexu, ve kterém se nachází byt V, je opuštěná kočka. Ta se může stát vaším domácím mazlíčkem. Nejprve ale musíte sehnat krmivo pro kočky. Kde ho najdete?

S.T.A.L.K.E.R. 2 přichází s novým teaser trailerem

Letos v létě vývojáři ze studia GSC Game World vypustili první pořádný trailer k jejich post-apokalyptické hře S.T.A.L.K.E.R 2. Dnes tu máme další trailer, tentokrát ukazující špetku gameplaye.

Devolver Digital mají v roce 2021 velké plány

Americká společnost Devolver Digital se proslavila netradičními tiskovými konferencemi. V roce 2021 má velké plány. Kromě šesti oznámených her připravuje dalších pět neoznámených.

Vývojáři Blood & Truth vyvíjejí PS5 hru s multiplayerovými možnostmi

Virtuální realita dostala v průběhu své existence hned několik zapamatováníhodných titulů. Mezi nimi vyčnívala bondovka Blood & Truth od londýnského studia Sony.

Rozhodněte o nejlepší hře prosince 2020

S koncem roku nemůžeme vynechat naši tradiční anketu o nejlepší hru daného měsíce. Poslední měsíc letošního roku si budeme pamatovat díky Cyberpunku 2077.