Zobrazit vše ve dne 17. 3. 2021

Sony během jara rozdá 10 her, včetně Horizon Zero Dawn

Sony pokračuje v iniciativě Play at Home, která nabádá hráče, aby zůstali doma a raději hráli hry. V rámci tohoto programu bude během jara rozdáno 10 her pro PlayStation 4. Některé na PS VR.

V PS5 exkluzivitě Returnal bude umírání na denním pořádku

Nový trailer na PlayStation 5 exkluzivitu Returnal se zaměřuje na děj a odhaluje možnost prožít poslední okamžiky jiných hráčů, pomstít jejich smrt a posbírat jejich ztracené vybavení.

DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part Two vychází už zítra

Na poslední rozšíření kampaně DOOMu Eternal nebudeme muset čekat moc dlouho. K dispozici je také trailer, jenž naznačuje, že nás v rámci posledního boje s pekelnými silami čeká pěkná divočina.

Je jen otázkou času, kdy přijde pokračování Disco Elysium

Na podzim roku 2019 nezávislou scénu a mnoho hráčů po celém světě ohromilo studio ZA/UM se svým kvalitním RPG titulem Disco Elysium. Brzy vyjde The Final Cut nejen na PC, ale i na konzole.

Evil Genius 2 dostává filmový trailer a přibližuje DLC

Společnost Rebellion koncem měsíce přinese pokračování kultovního simulátoru Evil Genius od Elixir Studios. Stanete se pánem zla a budete ovládat svět ze svého doupěte?

V KAPSE Epizoda S2E6

Nový mobilní Royale i Wild Rift

Nový díl V KAPSE je po menší pauze zpět! V obnovené druhé sérii pro vás máme každý následující týden to nejlepší, co si můžete zahrát na vašich mobilních telefonech.

První obrázky z remaku Gothic ukazují hrdinu a prostředí

Společnost THQ Nordic přináší první obrázky, které doprovázejí nedávné oficiální oznámení remaku prvního dílu série Gothic pro počítače a novou generaci konzolí.

Outriders, Yakuza 6, Undertale, Torchlight 3 a další míří do Xbox Game Passu

Microsoft nepřestává s přidáváním her do svého předplatného. Příznivci služby Xbox Game Pass se mohou těšit na čerstvou várku zajímavých kousků. Vévodím jim Outriders.

Vývoj PGA Tour bude pokračovat. 2K podepsali smlouvu s Tigerem Woodsem

Příznivci golfu se mohou těšit na další díly série PGA Tour. Společnost 2K oznámila dlouhodobé partnerství s Tigerem Woodsem a zahájila akvizici firmy HB Studios.

Ponořte se do světa D&D v kooperačním RPG Dark Alliance

Studio Tuque Games vám a až dalším třem kamarádům umožní zavítat do světa Icewind Dale v jejich nadcházejícím RPG nazvaném Dark Alliance. Pod ruku se vám tak dostanou čtyři ikonické postavy z D&D.