Zobrazit vše ve dne 12. 11. 2020

Launch trailery na Demon’s Souls a Sackboy: A Big Adventure

Za mořem a ve vybraných regionech se dnes začala prodávat PlayStation 5 a s konzolí zajímavé hry i na PlayStation 4, včetně 3D plošinovky Sackboy: A Big Adventure.

DiRT 5 se vrací k arkádovým závodům a posouvá je o krok dál

Dirt 5 bere existující arkádové prvky a spolu s pár novinkami je skládá do sebe. Na rozdíl od jiných závodních her to však dělá překvapivě dobře.

Microsoft nebude zveřejňovat prodeje Xboxu Series X/S

Americká společnost se drží strategie nastolené u Xboxu One. Prodejní čísla se nedozvíme ani v případě, že by Xbox Series X/S výrazně převyšoval prodeje PlayStationu 5 od Sony.

The Pathless: Jako lučištník se vydáte na bájné dobrodružství se svým orlem

Dnes na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 a Apple Arcade vychází zajímavé dobrodružství The Pathless od tvůrců ABZÛ. Společnost Annapurna Interactive připomíná vydání vzrušujícím launch trailerem.

Fallout 76 bude vylepšen aktualizací Steel Dawn

I přes horší začátek a negativní zpětnou vazbu to Bethesda se svým masivně multiplayerovým RPG ze světa Falloutu nevzdává a má spoustu plánů. V nich figuruje nejnovější update.

Sony slaví uvedení PlayStationu 5 do prodeje

Sony v noci nasvítila své ústředí ve Spojených státech amerických se světelnou show s lasery, reflektory a panely. Všemu dominovala modrá barva značící příchod nové generace konzole.

Kolekce Serious Sam vyjde pro PlayStation, Xbox i Switch

Na PS4, Xboxu One a Switchi si budete moci brzy zahrát kolekci střílečky Serious Sam. Ta obsahuje Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter a Serious Sam 3: BFE.

Strategie Empire of Sin ukazuje krvavé mafiánské boje

Taktický tahový boj má být obtížný, zejména proti mafiánským bossům s jedinečnými schopnostmi. Manželé Romerovi představují svou novou hru, kterou už za měsíc vydají pro PC a konzole.

Sony vylepšila dvě PlayStation VR hry pro PS5

Majitelé PlayStation VR se mohou těšit na vylepšení straších her určených pro PS4. Blood & Truth a Firewall Zero Hour byly aktualizovány, aby využily výkon systému PlayStation 5.

Marvel's Avengers ztrácí ve velkém hráče, Deathloop má datum vydání, FIFA 21 ukázala next-gen

Dobré ráno. Vzniká nový wrestling. Phil Spencer hrál Elden Ring. Trailer na nový Medal of Honor. Končí další exkluzivita Epicu. Remake XIII se skutečně nepovedl.