Zobrazit vše ve dne 16. 11. 2021

Harry Potter a 20 let magických her!

Videoherní a filmové adaptace tohoto obrýleného čaroděje s jizvou na čele právě dnes slaví 20 let od svého vzniku. Rozhodli jsme se proto ohlédnout do historie a podívat na všechny (ne)povedené hry.

Microsoft na předplatném Xbox Game Pass neprodělává

S novým přístupem pravidelně přicházejí pesimisté, kteří nevěří v úspěch daného konceptu. Představitelé Netflixu by mohli dlouze vyprávět. Jak to vidí Microsoft?

Zpětná kompatibilita Xboxu už nebude rozšířena o další hry

Pokud vám ve zpětné kompatibilitě konzolí Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One chybí nějaká hra z éry Xboxu 360 a prvního Xboxu, tak bohužel. Microsoft další tituly přidávat nebude.

Call of Duty: Vanguard má nejhorší prodeje série za posledních 14 let

Mají už hráči dost Call of Duty? Minimálně ve Velké Británii se nový díl v prvních dnech od uvedení na trh prodává mnohem hůře než předchůdci. Přesto nemá Vanguard konkurenci.

Nové nastavení HDR ve Windows 11 usnadní hráčům život

High Dynamic Range je technika, která vylepšuje jas, kontrast a grafiku obecně. Na Windows 10 bylo využívání HDR poměrně složité, jeho nástupce však ulehčil lidem práci.

S českými titulky vychází Sherlock Holmes Chapter One

Na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S dnes vychází akční detektivní hra Sherlock Holmes Chapter One. Na konzole PlayStation 4 a Xbox One se dostane hra později.

Mafiánskou strategii Empire of Sin od Romerových čeká zajímavý obsah

Mafiánskou strategii Empire of Sin čeká první prémiové rozšíření a dosud největší bezplatná aktualizace. Update se jmenuje Precinct a přinese řadu funkcí zaměřených na přímočařejší zážitek.