Do Fortnite se vrátil split-screen

Režim rozdělené obrazovky podporuje Duos i Squads. Hráči si ale stěžují na problém, Epic totiž neoddělil zvuk jednotlivých hráčů ve sluchátkách.

TOP 5 Epizoda S1E263

Funkce, které se vytrácejí z her

Herní průmysl za sebou má už poměrně dlouhou historii a vývojáři se postupně naučili, jaké věci už ve hrách nepotřebujeme. Pojďme se tedy podívat na TOP 5 funkcí, které se vytrácejí z her.

V Destroy All Humans! 2 si máte užít spoustu srandy ve dvou

Remake akční adventury Destroy All Humans! 2 v novém traileru zdůrazňuje možnost zahrát si s dalším hráčem na rozdělené obrazovce. Absence split-screenu mrzela hráče u předělávky prvního dílu.

Vývojáři Halo Infinite nestíhají, očekávaný obsah bude později

Fanoušci Halo Infinite si budou muset na očekávanou kooperativní kampaň počkat. Tým ze studia 343 Industries potřebuje více času i na další důležitý obsah, včetně režimu Forge.

TOP 5 Epizoda S1E237

TOP 5 Zlozvyků, které děláme všichni

Každý má nějaký zlozvyk a hráči jich mají opravdu požehnaně. Pojďme se tedy podívat na TOP 5 - Zlozvyků, které děláme všichni.

Závody Hot Wheels Unleashed oficiálně představeny

Hot Wheels Unleashed jsou arkádové akční závody, v nichž si hráči užijí driftování, zrychlování, skákání i bourání na ikonických oranžových tratích Hot Wheels v různých herních režimech.

DiRT 5 nabídne zajímavé tratě, split-screen pro 4 hráče i Gymkhanu

Téměř dvouminutový trailer prezentuje obsah pátého DiRTu. Arkádové rallye závody od Codemasters toho nabídnou opravdu hodně. Vše pro vás máme detailně sepsáno.

V F1 od Codemasters budou jezdci poprvé hodnoceni. Závody nabídnou také split-screen

Režim MyTeam s možností řídit a starat se o vlastním tým Formule 1 přináší do hry F1 2020 další zajímavou novinku. Vůbec poprvé mají piloti hodnocení stejně jako ve sportovních hrách.

Ideální hra pro děti? Gigantosaurus: The Game

Existuje ideální hra pro děti? Někdo by mohl navrhnout Maria, Knacka, nebo dokonce Fortnite. Dříve či později tyto hry zvýší obtížnost a děti budou muset zavolat své rodiče na pomoc. U téhle hry ne!

Steam vám dovolí u všech her hrát lokální multiplayer přes internet

Lokální multiplayer, lokální kooperace a split-screen bude možné hrát online díky nové funkci Remote Play Together.

Team Sonic Racing učí hráče spolupracovat

Závoďte, a hlavně vyhrajte jako tým. Team Sonic Racing kombinuje klasické arkádové závody s týmovými mechanikami. Každého závodníka si můžete upravit a získat tím i další výhodu v závodech.

Tvůrci A Way Out pracují na další hře

Studio Hazelight, které stojí za hrou A Way Out podle všeho pracuje na dalším titulu.