Poslední dva roky byly pro nás opravdu těžké. Naštěstí se ale vrací Crypto s varováním, že jde o remake starší hry, takže obsahuje spoustu rasistických a sexistických vtipů, které dnešní společnost už neumí ocenit. Chybělo vám zapalovat lidi, ničit budovy pomocí létajícího talíře, nebo rvát lidem sondy do zadků? Tak teď opět můžete, ale nejen v USA. Je libo ukázat Britům pořádný fish stick, Sovětům ukrást atomové zbraně, nebo v Japonsku bojovat proti Godzille, která je ve skutečnosti sexy japonská školačka?!

Tohle vše v remaku druhého dílu můžete a upřímně, ten rozdíl je doopravdy znát.

No, taky si tu hru pamatuju trochu jinak. Taky ale rád vzpomínám na možnost kooperace v rámci rozdělené obrazovky. I v remaku je možné s kamarádem zabíjet všechny černý… ninjy samozřejmě. Jinak bych to nehrál s Cerbem. 

Přibylo hned několik nových zbraní, například vesmírná ryba, nebo vyvolání meteorického roje. Jenže tentokrát Crypto nebojuje proti naší planetě, ale snaží se jí zachránit, protože se zamiluje… no… divíte se mu?

My jakožto hráči maximálně můžeme bojovat s občasnými technickými problémy. Jinak jde o velmi povedený remake, který je plný stupidních vtipů a ještě více stupidní, ale zábavné akce.