Stručně: Valve má ve vývoji spoustu her, fantasy od Naughty Dog a naštvaná komunita BioShocku

Mysleli jste si, že Valve zapomnělo vyvíjet hry? V Naughty Dog možná vzniká fantasy titul, zatímco hororový Scorn prošel důležitým milníkem. A už jste viděli Ricka a Mortyho v God of War: Ragnarök?

Přístupnost je pro The Last of Us Part 1 důležitá

S blížícím se datem vydání The Last of Us Part 1 se objevil nový trailer, který se zaměřuje na možnosti zpřístupnění hry. Ve srovnání s druhým dílem je přístupnost v remaku ještě lepší.

Hraní za Joela i Ellie v launch traileru The Last of Us Part 1

V necelých dvou minutách společnosti Sony a Naughty Dog připomínají nadcházející remake. The Last of Us Part 1 vyjde 2. 9. na PlayStation 5 s českými titulky. Krátce poté se hra dostane na PC.

V The Last of Us Part 1 můžeme převléct Ellie do triček jiných PlayStation hitů

Navzdory tomu, že Ellie v The Last of Us není hlavní hratelnou postavou, tak se ve studiu Naughty Dog na ní hodně zaměřili, zejména v propagačních materiálech. Vždyť zdobí velkou část obalu.

Emoce jsou v The Last of Us Part 1 důležité

Po několika srovnáních grafické stránky remaku s remasterem The Last of Us se v Naughty Dog tentokrát zaměřili na herce. Vývojáři chtějí takto doložit, že skutečně využili nejnovější technologie.

Naughty Dog pokračují ve srovnávání The Last of Us

Remake The Last of Us je vytvořen od základu, nevyužíváme assety z původní hry. To jsou slova představitelů studia Naughty Dog. Aby je hráčům dokázali, postupně srovnávají vybrané scény.

Oficiální srovnání PS5 a PS4 verze The Last of Us

Během 14 sekund jsou porovnány dvě scény. Na první pohled jsou vidět rozdíly v grafice, od textur přes nasvícení až po nové detaily, které přinášejí bohatší scenérie kolem Joela a Tommyho.

Kdy vyjde remake The Last of Us na počítače?

Už jednou jsme tenhle termín slyšeli, ale jak vidno, tak je nutné ho zopakovat. To si uvědomil i jeden ze členů studia Naughty Dog. Kdy se tedy PC verze The Last of Us Part 1 dočkáme?

U remaku The Last of Us odklad nehrozí

V posledních dvou letech jsou odklady her zcela běžné, někdy se termíny posouvají i o rok. V případě The Last of Us Part 1 ke zdržení nedojde. Také měl vznikat bez crunche.

Remake The Last of Us nevzniká za účelem vytáhnout z hráčů další peníze

Vývojář brání vznik postapokalyptické akce The Last of Us Part 1 od Naughty Dog. Část fanoušků s ním souhlasí a poukazuje na rozdíly mezi originálem, remasterem a remakem.

7 věcí, které chceme od remaku The Last of Us

Remake prvního The Last of Us byl konečně oznámen. Hned jsme tak začali přemýšlet nad tím, co si od něho vlastně slibujeme a co doufáme, že nám přinese. A otázkou je, co od něho očekáváte vy?

Vylepšené modely Joela, Ellie a Tess v The Last of Us Part 1

U příležitosti 9. výročí The Last of Us vzniká remake, který vyjde 2. 9. letošního roku na PlayStation 5 a později na PC. V Naughty Dog vylepšují hratelnost, modely postav i prostředí.

The Last of Us Remake pro PS5 a PC oficiálně

2. 9. letošního roku na PlayStation 5 vyjde remake oceňovaného akčního thrilleru The Last of Us od Naughty Dog. Trailer rovněž potvrzuje, že ve vývoji je PC verze, ale zatím nevíme, kdy dorazí.

Díky seriálu bude dávat příběh The Last of Us větší smysl

Na internet se dostaly záběry z natáčení seriálu The Last of Us, které potvrzují, že nový hit HBO ukáže události před příběhem hry, než jsme se seznámili s Joelem a Ellie.

Tester kvality Naughty Dog zmiňuje práci na remaku a multiplayerovém projektu

O předělávce The Last of Us se mluví už rok. Nedávno dokonce spekulace zmiňovaly, že vyjde ve druhé polovině letošního roku na PlayStation 5. Sony ale dosud vývoj nepotvrdila.

Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech

Studio Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech. S informacemi přišel sám viceprezident studia, Neil Druckmann, který na ně láká prostřednictvím náborového příspěvku na Twitteru.

Tom Holland by si rád zahrál ve filmové adaptaci další známé hry od studia Naughty Dog

Jste fanoušci videoherní série Jak a Daxter? Tom Holland taktéž. Známý herec tak v nedávném rozhovoru vyjevil přání, že by jednoho dne rád viděl tuto herní sérii zfilmovanou. A s ním v hlavní roli.

Dočkáme se někdy Uncharted 5? Odpovídá člen Naughty Dog

Není známo, na čem studio Naughty Dog momentálně pracuje. Avšak při jednom z rozhovorů s dlouhodobým členem studia, Shaunem Escaygem, padlo něco zajímavého.

Jak dobře znáte sérii Uncharted?

Existuje jen hrstka hráčů, která v roli Nathana Drakea nezažila byť jediné dobrodružství. My věříme, že mezi ně jako správní hráči rozhodně nepatříte. Znáte však celou sérii dost dobře?

Akční film Uncharted pohrdá fyzikálními zákony

Akční film Uncharted skrz nový trailer slibuje šílený závod za největším pokladem. Vzrušující cestu podnikne Nathan Drake (hraje Tom Holland) a Victor Sullivan (Mark Wahlberg).

Co přinesl The Last of Us den? Naughty Dog nelitují příběhu druhého dílu

Jako na trní byli fanoušci a čekali, co od Naughty Dog včera na den The Last of Us vypadne. Spekulovalo se o dříve avizovaném samostatném multiplayeru pro druhý díl, stejně tak o rozšíření příběhu.

Naughty Dog o Uncharted, The Last of Us a nových značkách

Co můžeme očekávat od Naughty Dog v dalších letech? Bude to další The Last of Us? Návrat k Uncharted? Nebo nová značka? O tom promluvil spolupředseda známého amerického studia.

The Last of Us: Part 2 slaví první narozeniny. Vývojáři děkují a pracují na dalších projektech

Neil Druckmann při příležitosti prvních narozenin The Last of Us: Part 2 poděkoval fanouškům za podporu, která teď pohání vývoj her, na nichž studio momentálně pracuje.

Multiplayerový projekt od Naughty Dog má být stejně kvalitní jako příběhové hry

Autoři sérií Uncharted a The Last of Us z Naughty Dog najímají posily pro svůj první samostatný multiplayerový projekt. Do neoznámené hry chce americké studio vnést stejnou úroveň ambicí a kvality.

Studio stojící za Uncharted a The Last of Us má problém pracovat na více hrách současně

Americké studio Naughty Dog se už několik let snaží pracovat na více hrách současně, ale nadále má s tímto plánem problémy a v současné době má několik projektů zaseklých v předprodukci.

Jak se rodilo partnerství mezi Naughty Dog a Sony?

Někteří z původních zakladatelů tohoto populárního studia zavzpomínali na tvorbu hry Jak and Daxter: The Precursor Legacy. Mimo jiné také okomentovali, proč již nevznikl další Crash Bandicoot.

Naughty Dog údajně chystají Uncharted Chronicles Edition i rozšíření příběhu Abby z The Last of Us 2

Uncharted Chronicles Edition na PlayStation 5 a PC, samostatný datadisk Dark Sides pro The Last of Us Part 2 i první informace o tajném sci-fi projektu Naughty Dog. Jak to bude s PC hrami od Sony?

The Last of Us 3, Uncharted 5 nebo Jak 4? Naughty Dog pracují na několika skvělých projektech

Fanoušci amerického studia Naughty Dog se mohou těšit na nové hry. Neil Druckmann, režisér a scénárista The Last of Us Part II, potvrdil, že jeho tým pracuje na několika skvělých věcech.

Umělec Naughty Dog nevyzradil fantasy hru

Zajímavé koncepty od Hyounga Nama z Naughty Dog se netýkají nové hry tvůrců sérií The Last of Us a Uncharted. Umělec vysvětlil zmatek, ke kterému před pár dny došlo.

Nový projekt tvůrců God of War, tajné studio Sony a fantasy od Naughty Dog

Nové projekty pro PlayStation. Sony Santa Monica kromě pokračování God of War pracuje ještě na něčem. Tajné studio bylo pověřeno rozšířením stávajících značek. A fantasy od Naughty Dog?

Naughty Dog chystají něco velmi cool

Americké studio Naughty Dog zveřejnilo spoustu pracovních nabídek s cílem nabrat nové vývojáře, kteří pomohou s novým projektem, pravděpodobně určeného pro PlayStation 5.

První oficiální snímky z filmového Uncharted

Dobrodružství, poklady a tajemství. Podívejte se na první oficiální fotografie z natáčení filmového Uncharted, které k nám zavítá během letošního roku. V hlavní roli Tom Holland.

The Last of Us seriál oficiálně potvrzen

O tom, že si pro nás HBO připravuje seriál podle série The Last of Us, už se nějakou dobu ví. Nyní ale došlo na oficiální potvrzení, se kterým se představila i řada jmen stojících za tímto projektem.

První fotky z připravovaného filmu Uncharted jsou venku

O připravovaném filmu z herní série Uncharted jsme se poslední dobou dozvídali víc a víc. Aktuální situace sice produkci lehce pozdržela, přesto jsme se dočkali prvních fotek z natáčení.

Jak si seriálová adaptace The Last of Us poradí s příběhem?

Producent Craig Mazin, který se naposledy postaral o povedený mini-seriál Černobyl, se rozpovídal o post-apokalyptickém světě od studia Naughty Dog a prozradil, co můžeme čekat.

Tajné studio Sony obohatil zkušený environmentální umělec z Naughty Dog

Visual Arts Studio Group od začátku roku 2018 pracuje na akční adventuře z pohledu první osoby a spolupracuje při tom s významným studiem PlayStationu. Dočkáme se nového Uncharted na PS5?

Odpočinek v Naughty Dog, Xbox Series X měl vyjít v srpnu, plány Valorantu, nová konzole od Nintenda zatím nebude

Dobré ráno. Dnes ještě: Menu Ghost of Tsushima, nový stroj z Horizon: Forbidden West, interaktivní trailer Destroy All Humans!, úspěch Desperados 3, komunitní mapy ve Skater XL nebo tvář NBA 2K21.

Amy Hennig nakonec z Naughty Dog vytlačena nebyla

Stará zpráva z roku 2014 byla založena na nepravdě a fámách kvůli nátlaku bývalých šéfredaktorů IGN.

Trailer připomíná vydání největší hry od Naughty Dog. The Last of Us Part 2 se blíží

Dobrodružství Ellie je největší hrou v dosavadní historii amerického studia Naughty Dog. Na singleplayerovou hru jde o pořádnou porci herního času.

Další hrou Naughty Dog nebude Uncharted. Tvůrce The Last of Us přemýšlí o jiných hrách

Kreativní šéf Naughty Dog nahlas přemýšlí o budoucnosti. V rozsáhlém rozhovoru nezmínil Uncharted. Místo toho by se rád pustil do dalšího The Last of Us nebo nové značky.

EA, Xbox, Activision, Naughty Dog, Star Wars, Marvel a další zareagovali na události v Americe

Velké herní společnosti a další se vyjadřují k nedávným událostem v Americe spojených s tragickou smrtí George Floyda, který zemřel kvůli drsnému policejnímu zásahu.

Obavy z koronaviru zastavily natáčení Uncharted

Kletba filmového Uncharted pokračuje. Po řadě odchodů režisérů přichází odklad z důvodu obavy z koronaviru. Natáčet se mělo začít v Berlíně.

The Last of Us Part 2 první hrou Naughty Dog s nahotou a sexuálním obsahem

První díl měl sexuální téma, zatímco pokračování tohoto survivalu thrilleru má sexuální obsah. Jaký je mezi těmito dvěma označenými rozdíl?

Naughty Dog hledají PC programátora. Objevují se spekulace o PC verzi The Last of Us Part 2

Tohle je opravdu divoká spekulace, ale v souvislosti s neoficiálními informace z posledních dnů do sebe krásně zapadají. Může The Last of Us Part II vyjít na počítače?

Bruce Straley promluvil o rezervanosti videoherních mechanik

Jedna z hlavních osobností stojící za největšími herními jmény studia Naughty Dog si postěžovala na jeden z největších problémů dlouhodobě trápícím videohry.

The Last of Us Part 2 je největší hrou Naughty Dog. Sony potvrdila české titulky

Nejambicióznější, největší a nejdelší hra v historii studia Naughty Dog bude mít lokalizaci ve formě českých titulků. Podívejte se na trailer, screenshoty a přečtěte si důležité informace o…

Aktualizováno: V úterý třetí epizoda State of Play. Naughty Dog potvrdili The Last of Us Part 2

24. září v deset hodin večer bude mít premiéru třetí epizoda State of Play. Co můžeme od Sony očekávat tentokrát? Minimálně dojde na The Last of Us Part II, potvrdilo americké studio Naughty Dog.

Naughty Dog dnes v noci vypne servery pro Uncharted 2, Uncharted 3 a The Last of Us

Máte poslední šanci si na PlayStationu 3 zahrát multiplayer u her Uncharted 2, Uncharted 3 a The Last of Us. Naughty Dog dnes v noci vypne servery a v provozu zůstane už jen singleplayerová část.

A Plague Tale: Innocence čerpá z her od Naughty Dog

Blíží se vydání zajímavě vypadající adventury A Plague Tale: Innocence, jejíž příběh je založen na silném poutu dvou sourozenců v tzv. době temna. Autoři hry pro inspiraci čerpali například z…

Blíží se vydání The Last of us: Part 2?

Vývojáři z Naughty dog a ani Sony nebyly v poslední době zrovna sdílní. A o The Last of Us: Part 2 jsme se od E3 2018 nedozvěděli v podstatě nic nového, přičemž se jedná o jednu z nejočekávanějších…

The Last of Us: Part II má prý hrát na naše nervy více než kdy předtím

Určitě je všem jasné, že když se první The Last of Us dotklo srdcí tolika hráčů, druhý díl musí být ještě více dojemný. Nicméně Naughty Dog slibují, že nás pohltí spíš vztek a to prý už v prvních…

10

The Last of Us: Part II

2020

Sony brání násilí zobrazené v trailerech The Last of Us: Part II a Detroit Become Human

Na akci Paris Games Week ukázalo Sony nové trailery pro své exkluzivity. Násilí v nich zobrazené ale hnulo žlučí některých lidí.

Zaměstnanec Naughty Dog byl sexuálně obtěžován, poté dostal výpověď

Téma sexuálního obtěžování nyní hýbe světem poté, co se odkryla peprná minulost filmového producenta Harveyho Weinsteina. Avšak problémy jsou i v herním světě podle výpovědi bývalého zaměstnance…

Uncharted 4: A Thief's End

2016

7

Uncharted: The Lost Legacy

2017

10

The Last of Us Part 1

2022

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

2022

The Last of Us

2013