Tvůrci It Takes Two lákají na svůj nový projekt

Josef Fares se spolu se svým týmem nenudí, a tak po kooperativních peckách A Way Out a It Takes Two připravuje další projekt. Zatím tu máme ukázku z motion capture.

It Takes Two překonalo milník 5 milionů prodaných kopií

Úspěch kooperační hry It Takes Two se nedá popřít a zatímco si ji užívají malí i velcí, prodejům se vesele dále daří. Jak moc, o to se Hazelight Studios s radostí pochlubilo.

It Takes Two se dočká televizní a filmové adaptace

Úspěšná kooperativní hra od studia Hazelight ještě neřekla poslední slovo. Příběh manželů Codyho a May má být nově adaptován pro filmová plátna i televizní obrazovky.

Bláznivá cesta rozhádaných rodičů je úspěšná. Z It Takes Two je hit

Na co Josef Fares sáhne, to je úspěšné. Po netradičním A Way Out se letos studio Hazelight ve spolupráci s Electronic Arts vytasilo s bláznivou cestou rozhádaných rodičů.

V ryze kooperativním It Takes Two musíte zachránit lásku

Electronic Arts připravuje hráče na premiéru ryzího kooperativního dobrodružství It Takes Two. Tvůrci A Way Out si po kriminálním tématu připravili záchranu lásky.

Téměř každá úroveň It Takes Two nabídne unikátní herní mechaniky

V novém traileru Josef Fares ukazuje, jak studio Hazelight skloubilo příběh s hratelností. Zapomeňte třeba na sběratelské předměty, místo nich nás má čekat herní svět, který je interaktivní a zábavný.

Kooperativní It Takes Two zabere 15 hodin, tvrdí Josef Fares

Napříč 15 hodinami máme zažít zhruba 25 různých miniher a pestrou hratelnost. Studio Hazelight pod vedením Josefa Farese navíc již nyní zahajuje práce na další hře.

Kooperativní příběhovka It Takes Two se ukazuje v prvním gameplay traileru

Nový projekt nezávislého studia Hazelight pod vedením Josefa Farese, tvůrců obdobně kooperativní hry A Way Out, se nám konečně ukázal v prvním gameplay traileru.

Autor kooperativního A Way Out krátce představil svůj nový projekt It Takes Two

Takhle kooprativní akční adventura po vás bude vyžadovat spravování emocí dvou hlavních postav.

Josef Fares by mohl svou novou hru oznámit už velmi brzy

Autor Brothers: A Tale of Two Sons a A Way Out by už brzy mohl blíže představit svůj nový projekt v rámci studia Hazelight.

Tvůrci A Way Out pracují na další hře

Studio Hazelight, které stojí za hrou A Way Out podle všeho pracuje na dalším titulu.

A Way Out si budete moci zahrát bez nutnosti jej zakoupit

Tento týden vychází očekávaná kooperativní adventura A Way Out od autorů Brothers: A Tale of Two Sons. Hra nejenže neobohatí kasičku EA ani o dollar, ale také si jej budete moci zahrát, i když jej…

8

A Way Out

2018

9

It Takes Two

2021