Zobrazit vše ve dne 15. 2. 2021

První střípky informací o hororové hře od tvůrce Silent Hill

Tvůrce prvního dílu Silent Hill či série Siren Keiichiro Toyama se pouští do nového hororového projektu ve svém studiu Bokeh Game Studio. Co má v plánu vytvořit?

Epic založil pobočku v Bratislavě

16. prosince/decembra minulého roku byla na Slovensku založena pobočka Epicu s názvem Epic Games Slovakia s.r.o. Už dříve se mluvilo, že Epic v našem regionu hledá místo.

Metro Exodus bude výrazně vylepšeno pro PC a next-gen konzole

Před dvěma lety se vývojáři rozhodli vylepšit svůj engine, aby mohli dosáhnout lepší kvality hry na počítačích a nové generaci konzolí od Sony a Microsoftu. Na co se můžeme těšit?

TOP 5 Epizoda S1E183

Hry, které nám způsobily trauma v dětství

Když jsme byli malí, měli jsme trochu jiné standardy ohledně toho, co se považuje za děsivé. Dnes vás tedy zkusíme pobavit tím, čeho jsme se jako malí špunti báli.

Starship Troopers – Terran Command má nový trailer

Survival real-time strategie Starship Troopers – Terran Command se ukazuje v novém gameplay traileru. Pojďme si připomenout, na co se můžeme při hraní hry těšit.

Kooperativní It Takes Two zabere 15 hodin, tvrdí Josef Fares

Napříč 15 hodinami máme zažít zhruba 25 různých miniher a pestrou hratelnost. Studio Hazelight pod vedením Josefa Farese navíc již nyní zahajuje práce na další hře.

The Division 2 se letos dočká nového obsahu

Francouzská společnost Ubisoft si to rozmyslela a kooperativní akci Tom Clancy's The Division 2 hodlá v letošním roce ještě rozšířit. Na co se mohou fanoušci těšit?

Horizon Forbidden West bude v mnoha ohledech lepší než jeho předchůdce

Představitelka Aloy se v rozhovoru rozpovídala o chystaném Horizon Forbidden West. Mimo jiné zmínila, že hra bude „větší a lepší“ než první díl tohoto akčního dobrodružství od tvůrců série Killzone.

Tři roky s Kingdom Come, oprava The Medium, brutální Returnal

České středověké RPG Kingdom Come: Deliverance oslavilo tři roky. Testuje se multiplayer Watch Dogs: Legion. Techland je nezávislé studio. Halo Wars 3 zatím nebude.