Velký souhrn: Summer Game Fest 2021

Přinášíme vám kompletní souhrn všech novinek z dnešního Summer Game Festu. Nejen Elden Ring, ale také nové studio PlayStationu, Metal Slug Tactics, nezávislé Sable, Lost Ark, Two Point Campus...

Summer Game Fest bude plný překvapení. Čeká nás více než 30 her

Producent a novinář Geoff Keighley upřesnil, co můžeme čekat od nadcházejícího Summer Game Festu, který se uskuteční už ve čtvrtek 10. června od 19:30 našeho času.

Jako ve škole: Jak hodnotíte Summer Game Fest?

První velká prezentace je za námi. V následujících dnech nás čeká videoherní svátek v podobě čistě digitální E3. Jak se vám oznámení v rámci Summer Game Festu líbila?

Summer Game Fest 2021 bude větší a krátce před E3

Letošní ročník Summer Game Festivalu se uskuteční 10. 6. od 20:00 našeho času. To je pouhé dva dny před oficiálním zahájením E3 2021. Připravit se máme na dvě hodiny plné novinek a oznámení.

TOP 5 Epizoda S1E200

Redakční výběr her, které si po E3 musíme zahrát!

E3 už je za námi, ale vzpomínky nadále zůstávají! Pojďte se společně s námi podívat na tituly, na které se z celého festivalu těšíme nejvíce.

Shrnutí 5. dne E3 2021: Resident Evil dostane rozšíření, Herlock Sholmes a Razer Hazel

Pátý den E3 sice mnoho nových oznámení nepřinesl, ale zato pár zajímavých aktualizací ano! Například respirátor Hazel od Razeru se totiž opravdu dostane do produkce!

Shrnutí 3. dne E3 2021: Far Cry 6, Rainbow Six Extraction a pokračování Mario + Rabbids

Třetí den E3 zcela nečekaně přinesl nazpátek Avatara. To ovšem nebylo jediné překvapení ze stáje Ubisoftu, ve spolupráci s Nintendem se budou vracet i oblíbení Rabbidi!

New World od Amazonu představuje nové zóny, bosse, expedice a další novinky

Dlouho očekávané masivně multiplayerové RPG New World od Amazonu se po třetím odkladu připomíná a téměř 19minutovým videem představuje nové zóny, bosse, expedice a další novinky.

Shrnutí 2. dne E3 2021: Witcher, Kena, King's Bounty 2 i Doki Doki Literature Club

Druhý den E3 je za námi a poprvé jsme se dočkali i filmového line-upu. Páteční streamy totiž odstartoval Netflix se svými herními projekty. Dále následovala Koch Media a její nová značka Prime Matter.

90VTEŘIN Epizoda S7E41

Hackeři napadli EA!

Zdrojové kódy Fify 21 a Frostbite enginu byly ukradeny a my máme teorii, co by se s nimi dalo dělat. Myslíte, že si s tím restartovaný Gelu poradí? Snad ano!

Endless Dungeon je rogue-like titul, který si zahrajte s přáteli

V průběhu letošního Summer Game Fest se ukázal trailer na rogue-like počin Endless Dungeon. V něm se ocitáte na opuštěné vesmírné stanici a sami či s partou kamarádů se bráníte proti hordám nepřátel.

The Last Oricru je české akční RPG zrozené ze hry Lost Hero

The Last Oricru se drží původního konceptu Lost Hero. Hra je koncipována jako singleplayerový i kooperační zážitek, jenž slibuje zvraty v příběhu, ovlivnění světa i komplexní a náročné souboje.

Hideo Kojima potvrdil přítomnost na Summer Game Festu a naznačil Silent Hill

Slavný otec ságy Metal Gear Solid a nevšedního akčního dobrodružství Death Stranding bude přítomen na dnešním Summer Game Festu. Můžeme očekávat nějaké oznámení?

V následujících dnech uvidíme Dying Light 2 i novou hru Gearboxu, ale remake Prince nebude

Dobré zprávy pro fanoušky studia Gearbox a her Dying Light 2, Hello Neighbor 2, Humankind i Orcs Must Die! S Prince of Persia: The Sands of Time Remake ale počítat nemůžeme.

E3 2021 bez Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights?

Ačkoliv všechny tři hry vyjdou až někdy v průběhu příštího roku, tak to vypadá, že se jejich prezentací na letošní E3 nedočkáme. Alespoň tomu odpovídají dostupné informace.

Sledujte s českým komentářem odhalení překvapivé hry

Summer Game Fest 2020 se rozjíždí a dnes nám odhalí překvapivou hru. Začínáme v 17:45.

CD Projekt RED chystá prezentaci Cyberpunku 2077

Po dlouhé době zase uvidíme očekávané akční RPG od tvůrců Zaklínače. Polské studio se připravuje na prezentaci své nadcházející hry..

Summer Game Fest: Náhrada za E3 bude velkolepá a na několik měsíců

Během května až srpna uvidíme spoustu novinek od známých společností a vývojářů. Nechybí Cyberpunk, PlayStation nebo Xbox.