8

Pokémon Legends: Arceus

2022

Detailněji o Pokémon Legends: Arceus a další novinky z Pokémon Presents

Na dnešní akci Pokémon Presents se nemluvilo pouze o mobilní verzi free-to-play MOBA hry Pokémon Unite, došlo také na podrobnější pohled na Pokémon Legends: Arceus. Nadějné a rozsáhlé akční RPG.

Pokémon Legends: Arceus představuje nový region a obchodníky

První velkou hrou roku 2022 pro Nintendo Switch je bez pochyb dobrodružné RPG ze světa pokémonů. Pokémon Legends: Arceus se nám dnes poodhaluje v novém traileru.

Pokémon Legends: Arceus kupodivu nebude open-world

Pokémon Legends: Arceus, titul, který vyjde na začátku roku 2022, šokoval fanoušky tím, že nakonec nebude mít otevřený svět, jak někteří zprvu usuzovali podle trailerů a popisu hry.

Pokémon Legends: Arceus je svěží nádech pro letitou sérii

Pokémon Legends: Arceus je příjemnou změnou v jinak velice standardizovaných zvycích série. Pusťme se do otevřeného světa plného chytání Pokémonů, questů a poutavého příběhu.

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za poslední obchodní rok

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za poslední fiskální rok. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se firmě dařilo za uplynulý rok.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v dubnu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za duben 2022 přes Nintendo eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v únoru

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za březen 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Nejprodávanější hry a konzole za leden 2022 v USA

Nejprodávanější hrou prvního měsíce aktuálního kalendářního roku ve Spojených státech amerických je novinka Pokémon Legends: Arceus, zatímco nejprodávanější konzolí PlayStation 5 od Sony.

Switch v polovině své životnosti, žebříček nejprodávanějších her historie a Bowser půjde do vězení

Minulý týden byl ve světě Nintenda poměrně nabitý. Hlavně, co se týče zveřejnění finančních výsledků společnosti za poslední tři kvartály obchodního roku. Pojďme si shrnout to nejzajímavější.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v lednu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za leden 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Pokémoni opět unikli na internet, Nintendo rozdává plakáty a GTA zná datum vydání fyzické kopie

Během týdne se objevilo několika zajímavých novinek ze světa Nintenda, o kterých by byla škoda je nezmínit. Pojďme se na ně vrhnout v našem speciálním článku věnovaný všem fanouškům Switche.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry ledna 2022

Vítejte v roce 2022. Předešlých dvanáct měsíců bylo zajímavých, přesto po nich zůstala menší pachuť v podobě řady odložených her. Dobrá zpráva, dočkat bychom se jich měli v následujících měsících.