Zobrazit vše ve dne 8. 2. 2022

Switch v polovině své životnosti, žebříček nejprodávanějších her historie a Bowser půjde do vězení

Minulý týden byl ve světě Nintenda poměrně nabitý. Hlavně, co se týče zveřejnění finančních výsledků společnosti za poslední tři kvartály obchodního roku. Pojďme si shrnout to nejzajímavější.

Age of Empires 3 konečně obsahuje kooperativní režim

Fanoušci oblíbené real-time strategie Age of Empires 3: Definitive Edition mohou začít jásat, jelikož se po roce čekání dočkali režimu kooperace, který doposud chyběl.

Máte nový VR headset? Tohle jsou ideální hry pro vás!

Popularita VR stále roste, proto jsme si pro vás připravili seznam populárních i těch méně známějších her, které si myslíme, že jsou pro nováčky vstupující do světa virtuální reality vhodné.

Slovenské „GTA“ Vivat Slovakia trhá crowdfundingové rekordy

Divoká devadesátá jsou pojem označující zločinem prožrané devadesátá léta jak v Česku, tak i na Slovensku. Právě do tohoto období je zasazen nový slovenský herní projekt s názvem Vivat Slovakia.

Nuevo Mexico je stylový mod pro Fallout: New Vegas

Rozsáhlý mod, který využívá Fallout: New Vegas a jeho engine, hodlá nabídnout nové lokace, aktivity, společníky nebo frakce. Autoři se inspirovali také prvními díly ze série Fallout.

Survarium od spoluautorů Stalkera nečekaně končí

Studio Vostok Games se po deseti letech vývoje rozhodlo vypnout servery pro projekt Survarium a ukončit tak vývoj. Pro věrné fanoušky bude přichystaná zvláštní akce ve hře.

Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech

Studio Naughty Dog pracuje na třech tajných projektech. S informacemi přišel sám viceprezident studia, Neil Druckmann, který na ně láká prostřednictvím náborového příspěvku na Twitteru.

Zítra večer konečně uvidíme The Wolf Among Us 2

Geoff Keighley nám již brzy nabídne pohled do zákulisí vývoje a první plnohodnotný trailer pokračování kultovní epizodické adventury od Telltale Games, a to v rámci chystaného streamu.