Bestiář z upírského Evil Westu představuje mrchožrouty

Vypadá to, že do vydání upírské akce Evil West se budeme postupně seznamovat s jednotlivými monstry. Bestiář startuje vlažněji, nevidíme žádného obrovského a obávaného tvora.

Odklad Evil West. Lov upírů proběhne až v listopadu

Evil West postihl druhý odklad. Nadpřirozená akce z nevšedního Divokého západu od vývojářů Shadow Warrior ze studia Flying Wild Hog byla odložena o další dva měsíce.

Divoký západ a upíři se spojují v akci Evil West

Hrát budete za agenta tajné organizace, jež bojuje proti upírům, kteří ovládli Spojené státy. K dispozici budete mít celou řadu střelných zbraní a nechybí ani boj zblízka proti všelijakým příšerám.

Samurajské Trek to Yomi byste neměli minout

Pětihodinová jednohubka chce zaujmout zpracováním a atmosférou připomínající černobílé samurajské filmy, stejně tak příběhem. Podívejte se na launch trailer, ukazuje toho dost.

Jak správně kopírovat cizí hry - recenze Shadow Warrior 3

Dětský humor, šílené zbraně a hordy nepřátel - to jsou věci, co si pokračování oblíbené série zanechalo. V podstatě vše ostatní je ale ve třetím díle úplná novinka.

Samurajská akce Trek to Yomi je 2D verzí Ghost of Tsushima

Zajímavá 2D akce Trek to Yomi by se dala popsat jako menší verze PlayStation hitu Ghost of Tsushima. Dnes se podíváme na soubojový systém a řekneme si více o příběhu.

Shadow Warrior 3 má horší hodnocení než předchozí díl. Je skutečně tak hrozný?

Kritika některých novinářů na brutální akci Shadow Warrior 3 poukazuje, že nový díl je horší než ten předchozí. Pokud jste ale fanoušci, tak buďte v klidu. V recenzích lze nalézt také pozitiva.

Shadow Warrior 3 ukazuje brutální souboje

Shadow Warrior 3 se nám představuje v desetiminutovém gameplay traileru, který ukazuje zběsilou adrenalinovou akci v jedné misi. V té se hlavní hrdina Lo Wang vydává po stopách draka z jiné dimenze.

Shadow Warrior 3 mění dabéra hlavního hrdiny z rasových důvodů

Společnost Devolver Digital nabízí další případ změn, které jsou učiněny kvůli všem, jen ne kvůli skutečné cílové skupině daného produktu. A fanoušci nemají radost.

Vtipný a zároveň brutální trailer potvrzuje datum vydání Shadow Warrior 3

Společnosti Devolver Digital a Flying Wild Hog konečně potvrdily datum vydání Shadow Warrior 3. Využily k tomu vtipný a zároveň brutální trailer. Podívejte se na něj.

Na rok 2022 se odkládá i Shadow Warrior 3. Náplastí je nový trailer

Seznam odložených her na rok 2022 se nadále rozrůstá. Po Elden Ring, Dying Light 2 a Scorn je další na řadě akce Shadow Warrior 3. Vývojáři potřebují více času.

Space Punks: Tvůrci Shadow Warrior spojují Diablo a Borderlands

Space Punks kombinuje hratelnost Diabla, Torchlightu a dalších klasických izometrických akčních RPG s vizuálem připomínající sérii Borderlands od Gearbox Software.

Shadow Warrior 3 ukazuje další šílenou akci

Po ukázce z mise The Damn Dam s točící se věží přichází na řadu ochutnávka Motoko's Thunderdome. Shadow Warrior 3 v necelých dvou minutách dokazuje, že na hráče čeká velké množství šílené akce.

Shadow Warrior 3 přinese nepřetržitou akci

V Shadow Warrior 3 se moc nezastavíte, dávají nám vědět tvůrci v necelých dvou minutách gameplay záběrů ze sestřihu mise The Damn Dam, která se točí kolem Wrecking Ballu.

Shadow Warrior 3 je rychlá a brutální akce

Hra vyjde v letošním roce nejen na počítače, ale také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Díky zpětné kompatibilitě si rychlou a brutální akci užijete i na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S.

Van Helsing z Divokého západu. To je Evil West od tvůrců Shadow Warrior

Shadow Warrior 3 není jediným větším projektem polského studia Flying Wild Hog. Tihle vývojáři totiž dnes představili Evil West, novou akci zaměřenou na singleplayer a kooperaci.

Embracer Group koupila dalších 13 firem, včetně tvůrců Shadow Warrior

Švédský holding, který vlastní mimo jiné THQ Nordic, Deep Silver, Koch Media, Saber Interactive, 4A Games a české Warhorse Studios, oznámil akvizici 13 nových firem.

Šílené Shadow Warrior 3 se představilo v 17minutové gameplay ukázce

Nechybí přehršel krve, vtipů, akce a opravdu nádherného japonského prostředí. Shadow Warrior 3 se může pyšnit ledasčím a rozhodně se nebojí svoje silné stránky ukázat narovinu.

Shadow Warrior 3 se představuje v krátkém, ale vtipném teaser traileru

Lo Wang se tentokrát naučil běhat po zdi a na zápěstí dostal vystřelovací hák. Většího představení hry se dočkáme už tuto neděli na konferenci Devolver Digital.

8

Shadow Warrior 3

2022

Space Punks