Avatar adamkral

Adam Král - adamkral Externí redaktor

Adam je důkazem, že psát o hrách může úplně každý. Stačí znalost jazyka a zapálenost pro hry. Rád o sobě tvrdí, že obojí splňuje, tak se pasoval na Pana Novináře. Již delší dobu se věnuje dění v herním světě, zejména pak recenzím. U seriálu Lucifer nešel 2 dny spát, tak kvalitní seriál to je!

Nový člen redakce
21 publikací
0 recenzí
23 komentářů
Článek Novinka

Datadisk Odyssey pro Elite Dangerous odložen kvůli koronaviru

Velká expanze pro Elite Dangerous se bohužel opozdí. Může za to aktuální práce z domova vývojářů, kteří hru jednoduše nestihnou vydat. Omlouvají se všem fanouškům.

Článek Novinka

Blue Fire je náročná 3D skákačka od nezávislých tvůrců

Akční 3D skákačka Blue Fire vyjde pro PC a Nintendo Switch už příští měsíc. Na další konzole později. Pojďme se s hrou seznámit a zjistit, co nás v ní čeká za nebezpečí a těžké výzvy.

Článek Novinka

Nasaďte si pásku přes oko, King of Seas je pirátské akční RPG

Brázdit budeme po blíže nespecifikovaných mořích, kdy každý průchod hrou bude jiný, protože mapa se pokaždé náhodně generuje. Hra vyjde nejen na PC, ale i konzole.

Článek Novinka

Majitelé Switche budou fotografovat v New Pokémon Snap

Po docela úspěšném Pokémon: Sword and Shield dostaneme další nálož pokémoních příběhů. Tentokrát se ale vyhneme boji a naším cílem bude Pokémony vyfotit v novém regionu.

Článek Novinka

Zombie mód v Call of Duty: Black Ops Cold War bude na týden zdarma

Za pár dnů si na týden budete moci vyzkoušet zombíky v Call of Duty: Black Ops Cold War. Adrenalinový mód bude dostupný na všech platformách pro všechny zájemce.

Článek Novinka

Nintendo vydá Switch v ikonickém designu Maria

35. výročí instalatéra Maria oslavuje Nintendo stylově a naděluje nám speciální barevnou edici Switche, spolu se předělanou hrou z Wii U. Brzy si zahrajeme Super Mario 3D World + Bowser's Fury.

Článek Novinka

Film Borderlands se začne natáčet v Maďarsku

Akční série Borderlands od Gearboxu je známá, a tak se drží nastoleného trendu filmových adaptací. Ta se má začít brzy natáčet v Maďarsku. Koho uvidíme v hlavních rolích?

Článek Novinka

Co čeká české kamionové simulátory v letošním roce?

Vývojáři vydali video, ve kterém shrnují nejdůležitější updaty roku 2020 v jejich hrách Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Uskutečnil se také stream pro jednotlivé plány na rok 2021.

Článek Novinka

Čekání na Path of Exile 2 bude delší kvůli koronaviru

Na akční RPG titul Path of Exile 2 čekají fanoušci z celého světa. Generální ředitel studia Grinding Gear Games se podělil o nové informace, které příznivce nepotěší.

Článek Novinka

Do Fall Guys: Ultimate Knockout zavítá Doom Slayer a nestvůry

Fall Guys za dobu své existence nasbíral spoustu fanoušků a zásluhu na tom mají i updaty či přidávání skinů. Pokud vás baví převlékat fazolky, tak se blíží další kostým.

Článek Novinka

Epic Games Store bude příští týden rozdávat Star Wars: Battlefront 2

Epic Games Store nechce, abychom byli zklamáni z nabídky her zdarma, a tak nás hned od začátku roku zásobuje peckami. Nyní Crying Suns a příští týden Star Wars Battlefront 2!

Článek Drby

Nintendo Switch Pro nejspíš přinese 4K

Úniky ukazují, že čtyři roky od vydání konzole Switch přijde jejich nová verze. Nintendo Switch Pro by mělo zvládat rozlišení 4K a přinést lepší výkon, baterii i chlazení.