Zobrazit vše ve dne 16. 1. 2021

Stručná historie kyberpunku nejen ve hrách

Kyberpunk je vcelku mladý žánr využívající mixu pokročilé technologie a dystopického prostředí. Kde ale začal? Na to se podíváme v dnešním videu.

S.T.A.L.K.E.R. 2 přibližuje nového hrdinu a atmosféru v černobylské zóně

Seznamte se s novým hrdinou a jeho nebezpečnými zážitky v uzavřené zóně Černobylské jaderné elektrárny v post-apokalyptické střílečce S.T.A.L.K.E.R. 2 od GSC Game World.

Razer představil chytrý respirátor

Firma Razer přišla s unikátním „respirátorem“ pro každodenní použití. Má například RGB. Další podrobnosti o něm vás možná přesvědčí, že tenhle chytrý respirátor opravdu stojí za to.

Nasaďte si pásku přes oko, King of Seas je pirátské akční RPG

Brázdit budeme po blíže nespecifikovaných mořích, kdy každý průchod hrou bude jiný, protože mapa se pokaždé náhodně generuje. Hra vyjde nejen na PC, ale i konzole.

Střílečka Boundary v nulové gravitaci vyjde v létě

Kompetitivní střílečka z první osoby Boundary od Skystone Games vyjde na počítač a minulou generaci konzole od PlayStationu už toto léto. Vydání na další platformy má přijít později.

Hitman 3: Cloud verze pro Switch vyjde včas

Agent 47 přichází na hybrid od Nintenda ve speciální cloudové verzi. Ta vyjde společně s verzemi pro PC, PlayStation a Xbox. Dánské studio IO Interactive překvapilo hráče.