Zobrazit vše ve dne 31. 7. 2021
V KAPSE Epizoda S2E13

Nahradí The Witcher: Monster Slayer Pokémon GO?

Vyzkoušeli jsme si novou AR hru The Witcher: Monster Slayer a vydali jsme se tak za záchranou sousedství, jež je po konjunkci sfér přeplněné roztodivnými monstry!

Vyšla střílečka The Ascent, Starbase, Sonic v Two Point Hospital

Další souhrn zajímavých videí doplňuje nový dodatečný balíček Heavy Industry do českého vesmírného simulátoru Space Engineers a letecká arkádová akce Skydrift Infinity.

Halo Infinite může překvapit více příběhovými kampaněmi

Více dobrodružství Master Chiefa? Naznačuje to obrázek, který unikl z uzavřeného testu hry. Na snímku s nabídkou herních režimů místo „kampaň“ vidíme slovo „kampaně“ – v množném čísle.

Forza Motorsport 7 se brzy přestane prodávat

Microsoft brzy přestane prodávat čtyři roky starou závodní hru Forza Motorsport 7 pro PC a Xbox One. Navzdory tomuto plánu zůstanou servery nadále v provozu. Co když máte hru přes Game Pass?

Čeká nás odklad Horizon Forbidden West, shodují se dva zdroje

Letošní herní kalendář se pomalu, ale jistě bortí. Další odloženou hrou má být očekávaná PlayStation exkluzivita Horizon Forbidden West. Na dobrodružství Aloy si prý počkáme.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Recenze

Střelba ze zbraní hlavně na větší vzdálenost je ve hrách často zjednodušená. Některé série se tohle ale snaží změnit. Užší zaměření těchto titulů ale často znamená i kostrbatější „janktastic“ zážitek.

Přehled novinek v závodech WRC 10

Zatímco se FIA World Rally Championship připravuje na oslavu 50. sezóny v roce 2022, Nacon a vývojářské studio KT Racing detailněji představují WRC 10, nejnovější díl oficiální videohry šampionátu.