Zobrazit vše ve dne 2. 7. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E47

Zaklínač startuje v rozšířené realitě!

I když všichni čekáme na novou velkou zaklínačskou hru, CD Projekt nám alespoň posílá mobilní variantu. Další várka novinek v 90VTEŘINÁCH je zde!

Dan Houser, spoluzakladatel Rockstaru, založil nové studio

Dan Houser, spoluzakladatel Rockstar Games a scénárista Grand Theft Auto a Red Dead Redemption, si ve Spojeném království zaregistroval společnost Ventures In Games.

Na EA Play Live neuvidíme další Dragon Age ani Mass Effect

Studio BioWare se v poměrně vstřícném, avšak zároveň neradostném gestu pokusilo zmírnit očekávání, a tak je jisté, že nadcházející akce EA se bude muset obejít bez Mass Effectu i Dragon Age.

Farming Simulator 22 s detailnějším a dynamičtějším terénem a dalšími povrchy

Nový díl zemědělského simulátoru zahrne Parallax Occlusion Mapping, který tvůrcům umožní mít ve hře detailnější a dynamičtější terén, včetně dalších povrchů. Detailnější textury budou mít hloubku.

Kojima měl s Xboxem podepsat dohodu o záměru

Nějakou dobu se internetem nesou zprávy, že Sony odmítla podpořit novou hru Hidea Kojimy. Tvůrce ságy Metal Gear Solid a akční adventury Death Stranding se proto obrátil na konkurenční Microsoft.

Pátá aktualizace Microsoft Flight Simulatoru má výrazně zlepšit herní zážitek

Vývojáři hry Microsoft Flight Simulatoru v posledních týdnech a měsících pracovali nejen na Xbox Series X/S verzi, ale také na vylepšení té pro počítače. Máme nové informace o PC i Xbox verzi.

Star Wars: The Old Republic oslaví 10. narozeniny novou expanzí

Rozšíření Legacy of the Sith vyjde na konci roku a slibuje pokračování příběhu zaměřeného na Dartha Malguse, návštěvu klasické planety nebo změny v soubojových stylech.

Dreams má novou kampaň a hráči rozhodnou, jak dopadne

Kreativní platforma Dreams pro PlayStation 4 vytvořená společnostmi Media Molecule a Sony od svého uvedení na trh nabírá na síle. Vývojáři nyní oznámili další velký krok.