Další akce ze světa Star Wars, více mobilních her od Activision Blizzard, nové Crysis

Zajímavé detaily o chystaném remaku Demon’s Souls. Kdy by mohlo vyjít Halo Infinite. Gran Turismo 7 brzy. Na čem pracuje nebo pracoval Crytek. Jaký engine pohání nové Fable a další zprávičky.

Halloween v GTA Online, obrovské příjmy z Call of Duty

Dobré ráno. Expanze pro Path of Exile odložena kvůli Cyberpunku 2077. Days Gone se připravuje na PS5. Halloweenské slevy na Steamu. Úspěch Ghost of Tsushima. Tramvajákem na PC.

Halo Infinite přišlo o druhého šéfa vývoje, Xbox Series X lednička

Dobré poledne. Outward čeká nové DLC, Control a Hitman 3 pro Switch, posila z Naughty Dog do nového studia Sony, SpellForce 3: Fallen God ve veřejné betě a další zprávičky.

Obavy z ořezání Cyberpunku 2077, cenzura GTA 6, nová sezóna Apex Legends

Dobré ráno. Analytici očekávají úspěch Cyberpunku 2077 na úrovni GTA V a Red Dead Redemption 2. God of War bude vylepšeno pro PS5. Immortals Fenyx Rising hlásí hotovo.

Ubisoft zaplatil 1,2 milionu dolarů za trailer(y), slavní rappeři propagují PS5 a Xbox Series X, embargo na PS5

Víte, proč je vývoj her stále dražší? Odpověď přináší Ubisoft, který utratil přes 1,2 milionu dolarů za trailer(y) k jedné hře. Podíváme se také na koncept hotelu Atari a další zprávičky.

Hromadná žaloba na EA, Hearthstone 2.0, Kojima chystá novou hru

EA čelí hromadné žalobě kvůli loot boxům, fanoušci spekulují o zasazení dalšího Assassin’s Creed, Blizzard výrazně obohatí Hearthstone a co bude s PS4 hrami po upgradu na PS5?

Final Fantasy XVI v roce 2021, nový projekt Kojima Productions, Pac-Man pro 64 hráčů

Dobré ráno. Dnes tu máme velkou posilu pro studio Obsidian, zmenšení velikosti Fortnite na PC i odpověď, zda PS5 vertikálně nebo horizontálně. To a mnohem víc v dnešním Stručně.

Europa Universalis 2 zdarma, v Brně otevírají obor zaměřený na tvorbu her

Dobré ráno. 120 snímků u kolekce Halo. DiRT 5 s plnou podporou PS5. Cyberpunk 2077 se synchronizací rtů u všech verzí dabingu. Spekulace o God of War Ragnarok. A další zprávičky.

Modernizace kvůli Starfieldu, shrnutí Xboxu Series X, degradace Ferrari

Bethesda modernizuje své technologie kvůli vesmírnému dobrodružství Starfield. Sony sleduje zpětnou vazbu na novou party na PS4. Novým bestsellerem je horor Phasmophobia.

Bonus k Cyberpunku 2077, Watch Dogs Legion v rukou hackerů

Dobré ráno. Pokračování her od Quantic Dream. Split-screen pro Stardew Valley. Konec vývoje Assassin's Creed Valhalla. Další hry do Xbox Game Passu. Far Cry 6 k novým procesorům Ryzen.

Hry zdarma, střelnice v Arma 3, velká krabice PS5

EGS rozdává další dvě hry. Microsoft zve k víkendovému hraní třech her. Burger King ukazuje velikost krabice PS5. Ghost of Tsushima dnes čeká důležitý update. Mortal Kombat 11 prezentuje Raina.

PS5 může mít problémy s SSD diskem a má levnější technologie. Porsche a motorky v Cyberpunku 2077

CD Projekt RED a Porsche lákají na vozidla v Cyberpunku 2077. Potenciální problémy PlayStationu 5 a odhalení levnější technologie než u Xboxu Series X. Přepínání postav v AC: Valhalla.