Otec Gears of War jde do důchodu, vtípky na adresu PS5, problémy v CoD: Warzone

Dobré ráno. Cliff Bleszinski opouští herní průmysl, fanoušci vtipkují na adresu PlayStationu 5, Infinity Ward řeší závažný problém v Call of Duty Warzone, Chernobylite s novou oblastí...

Vysvětlení pochybností nad celosvětovým vydáním PS5, drzost EA, dlouhé čekání

Dobré ráno. Dnešní Stručně je delší a přináší vám spoustu zajímavých informací z herního světa a jedno důležité vysvětlení, abyste se zbytečně nemuseli (zatím) strachovat.

Doom Eternal na RTX 3080, záběry ze zrušené Avengers hry, nový projekt autorů No Man's Sky

Dobré ráno. Nedávné oznámení nových karet od Nvidie dalo zrod gameplay záběrům z Doom Eternal na RTX 3080. Objevily se i gameplay záběry ze zrušené Avengers hry a Hello Games chystají nový projekt.

První DLC pro Desperados 3, poker s ray-tracingem, trofeje Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Dobré ráno. Dnes tu máme něco tak nějak pro každého. Pro Desperados 3 včera vyšlo první DLC a zároveň byla oznámená nová pokerová hra s podporou ray-tracingu. Nechybí ani seznam trofejí pro THPS 1+2.

Vylepšení pro Dead by Daylight, The Division zdarma, úspěch Modern Warfare

Dobré ráno. Dnes se podíváme na chystané vylepšení pro multiplayerový horor Dead by Daylight, Ubisoft nás naláká na další prezentaci a dozvíte se o potvrzení Xboxu Series S.

Nacistický bunkr v Paradise Lost, tisk v Cyberpunku 2077, oslava Remedy

Dobré ráno. Pojďme se podívat do nacistického bunkru v post-apokalyptickém Paradise Lost, přesvědčit se, že noviny se budou prodávat i v budoucnosti, nebo oslavit 25. výročí tvůrců Alana Wakea.

Starfield má čas, trilogie Mass Effectu, battle royale s piráty

Dobré ráno. Pokud čekáte na Starfield od Bethesdy, tak se na tohle vesmírné dobrodružství načekáte. Řekneme si také něco o remasterované trilogii Mass Effectu i o battle royale akci s piráty.

Hitman a kolekce Shadowrun zdarma, záchrana Halo Infinite

Epic Games Store nabízí zdarma dvě zajímavé hry, veterán Halo zachraňuje nový díl, o víkendu si můžete zahrát různé hry a další zprávičky z herního světa.

GTA 6 zatím nebude, podivné chyby v The Last of Us 2, děsivý pták v Grounded

Dobré ráno. Čekáte na oznámení nového Grand Theft Auto? Tak to bude zklamáni. Můžete se ale zasmát u podivných chyb z The Last of Us Part II a bát se u survivalu Grounded.

Všude samá Mafie a Microsoft, další lákadla na Gamescom

Dobré ráno. Dnešní den bude patřit remaku Mafie. Nevěříte? Přesvědčte se! Dojde také na lákadla na Gamescom a zaměříme se na Microsoft, který toho má nějak moc.

Lákání na Gamescom, Switch Pro, Serious Sam zdarma

Dnes vám čerstvou dávku zajímavostí přinášíme v tradiční čas. Nalákáme vás na Gamescom, řekneme si něco o výkonnější verzi Nintenda Switch, připomeneme prvního Serious Sama zdarma a mnoho dalšího.

Halo Infinite má vynechat Xbox One, očekávání od Marvel's Avengers

Dobré poledne. Lepší pozdě nežli nikdy. Pojďme si při obědě přečíst zajímavosti z herního světa. Dnes mimo jiné o tom, že Halo Infinite má kvůli problémům vynechat Xbox One.