Zobrazit vše ve dne 12. 8. 2021

Důvěryhodné zdroje potvrdily GTA Remastered Trilogy

Po měsících zvěstí a dohad od různých insiderů přichází se svými informacemi renomovaný server. Ten od svých zdrojů získal potvrzení, že v Rockstaru skutečně chystají vylepšené verze tří klasický GTA.

Režisér Spec Ops: The Line chystá kosmický horor

Cory Davis s kytaristou Nine Inch Nails založil nové studio a s veterány herního průmyslu chystá kosmický horor pro jednoho hráče. Důraz je kladen na příběh a hudbu.

Unikají gameplay záběry z testu Battlefieldu 2042

Navzdory přísnému NDA se někteří hráči rozhodli zveřejnit gameplay záběry. Ty nejsou moc kvalitní, tudíž je lepší si v současné době nedělat žádné předčasné názory na hru a počkat si na veřejnou betu.

Frostpunk 2 přinese další problémy při přežívání lidstva v mrazech

Druhý díl mrazivé survival strategie Frostpunk byl dnes oznámen. Navíc si můžete na PC zdarma zahrát původní Frostpunk.

Battlefield 2042 přibližuje katastrofy filmečkem Exodus

Navzdory zaměření striktně na multiplayer bude mít Battlefield 2042 příběh. Budoucnost, katastrofy a nepatriotickou válku nám vývojáři z DICE přibližují speciálním krátkým filmečkem nazvaným Exodus.

Chraňte děti, žádají američtí politici v boji s loot boxy a mikrotransakcemi

Herní společnosti od amerických politiků obdržely dopisy, ve kterých jsou žádány, aby lépe chránily mladé hráče před online riziky a predátorským designem her, tedy loot boxy a mikrotransakcemi.

Jsme malé studio, připomínají tvůrci Abandoned při omluvě

Dnes v devět večer to budou dva dny, co jsme měli přes speciální aplikaci v PlayStationu 5 zhlédnout interaktivní ukázku z tajemné hry Abandoned. Kvůli technickým problémům byla prezentace odložena.

Diablo 4: Blizzard opouští šéf vývoje i hlavní designér

Společnost Activision Blizzard včera propustila tři zkušené vývojáře, patrně v důsledku žaloby za sexuální obtěžování žen, kterou podal stát Kalifornie. Odchází také designér World of Warcraftu.

Diablo 2: Resurrected ukazuje restaurované ikonické filmečky

Podívejte se na vylepšené filmečky z prvního a druhého aktu. Dozvěděli jsme se, že remaster postrádá jednu z oblíbených funkcí původního druhého Diabla.

Unikly první artworky z Call of Duty: Vanguard

Oznámení letošního Call of Duty se blíží. Na internet unikly první artworky, které potvrzují, že se hra jmenuje Call of Duty: Vanguard a hráče zavede do období druhé světové války.

TOP 5 Epizoda S1E208

Nové hororové hry

Hororové hry jsou tu už dlouho a mnoho z nich jsme již měli tu možnost hrát, a tak je dobré se podívat i na ty nové, a nejen vzpomínat na ty, které jsme hráli dříve.

Nascar se vrací na Unreal Enginu s využitím fyziky z rFactoru

Společnost Motorsport Games v budoucnu plánuje 24 hodin Le Mans, Indianapolis 500 i British Touring Car Championship.

Bionicle: Masks of Power zve na ostrov Mata Nui

Po hře Bionicle: Quest for Mata Nui přichází další fanouškovský projekt, jenž využívá populární sérii stavebnice LEGO. Tvůrci slibují otevřené prostředí ostrova i šest původních hrdinů.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 12. srpna

Streamer Dr. Disrespect zakládá studio. Hades na konzolích jede dobře. Apex Legends odkládá vylepšení a cross-progress. Demo Tales of Arise se blíží a další zajímavosti z herního světa.