God of War 2, důvod přejmenování Gods & Monsters, úspěch PUBG Mobile

Dobré ráno. Microsoft nebude mít AAA hity v uvedení nových Xboxů. Cory Barlog možná láká na pokračování God of War. Embargo na recenze remaku Mafie a velikost patche.

Kdy si zahrajeme remake Mafie, očekávání od Xboxu Series S, prodeje Tony Hawk

Mapa s časy vydání remaku Mafie s českým dabingem, autor Mortal Kombatu chválí Xbox Series S, recenze na indie hit Spelunky 2, nové hry do Xbox Game Passu a uvedení na Android.

Lákání na nový Battlefield, Borderlands 3 pro next-gen, oslavy Remedy

Pondělní ráno si zpříjemníme náznaky na oznámení nového Battlefieldu. Řekneme si o využití nové generace konzolí u Borderlands 3. Oslavíme narozeniny Remedy hrou zdarma a podíváme se Spider-Mana.

Datum třetího Night City Wire, brzy více informací o Nier Replicant Ver. 1.22, rozbalování RTX 3080

Dobré ráno. Už brzy nás čeká třetí epizoda Night City Wire pro Cyberpunk 2077 a také další informace o Nier Automata Ver. 1.22. A jak vypadá celé balení RTX 3080?

Nové záběry z Dirt 5, vývojáři Just Cause chystají jejich největší projekt vůbec, datum odhalení nových produktů AMD

Dobré ráno. Závodní nadšence potěší nové záběry z Dirt 5, zatímco fanoušky Avalanche Studios zpráva, že tým připravuje jejich dosud největší hru. A nové procesory AMD? Už víme, kdy budou představeny.

Řádně ukecaný Cyberpunk 2077, multiplayer na Xboxu může být časem zdarma, vylepšený SnowRunner

Dnes bude představen multiplayer Call of Duty, popovídáme si o možném zrušení multiplayeru u konzolí Xbox, dvakrát se zaměříme na očekávaný Cyberpunk 2077 a zjistíme náhradu za odložené Halo Infinite.

Otec Gears of War jde do důchodu, vtípky na adresu PS5, problémy v CoD: Warzone

Dobré ráno. Cliff Bleszinski opouští herní průmysl, fanoušci vtipkují na adresu PlayStationu 5, Infinity Ward řeší závažný problém v Call of Duty Warzone, Chernobylite s novou oblastí...

Vysvětlení pochybností nad celosvětovým vydáním PS5, drzost EA, dlouhé čekání

Dobré ráno. Dnešní Stručně je delší a přináší vám spoustu zajímavých informací z herního světa a jedno důležité vysvětlení, abyste se zbytečně nemuseli (zatím) strachovat.

Doom Eternal na RTX 3080, záběry ze zrušené Avengers hry, nový projekt autorů No Man's Sky

Dobré ráno. Nedávné oznámení nových karet od Nvidie dalo zrod gameplay záběrům z Doom Eternal na RTX 3080. Objevily se i gameplay záběry ze zrušené Avengers hry a Hello Games chystají nový projekt.

První DLC pro Desperados 3, poker s ray-tracingem, trofeje Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2

Dobré ráno. Dnes tu máme něco tak nějak pro každého. Pro Desperados 3 včera vyšlo první DLC a zároveň byla oznámená nová pokerová hra s podporou ray-tracingu. Nechybí ani seznam trofejí pro THPS 1+2.

Vylepšení pro Dead by Daylight, The Division zdarma, úspěch Modern Warfare

Dobré ráno. Dnes se podíváme na chystané vylepšení pro multiplayerový horor Dead by Daylight, Ubisoft nás naláká na další prezentaci a dozvíte se o potvrzení Xboxu Series S.

Nacistický bunkr v Paradise Lost, tisk v Cyberpunku 2077, oslava Remedy

Dobré ráno. Pojďme se podívat do nacistického bunkru v post-apokalyptickém Paradise Lost, přesvědčit se, že noviny se budou prodávat i v budoucnosti, nebo oslavit 25. výročí tvůrců Alana Wakea.