Horor Alone in the Dark se vrátí v komplexním restartu

Klasický survival horor Alone in the Dark z roku 1992 bude vzkříšen podobně jako Resident Evil v remacích od Capcomu. Původně to mělo být velké překvapení dnešní THQ Nordic Digital Showcase 2022.

Německý Gamescom může vynahradit zklamání z americké neE3

Součástí budou některé tituly, které nebyly přepraveny k představení během červnového Summer Game Festu. Celou akci pak tvoří mix již oznámených her s poměrně velkým počtem nových oznámení.

Cestování portály musí počkat. Aaryn Flynn odkládá akci Nightingale

Když si prohlížím obrázky ze hry Nightingale, vybaví se mi trošku Dragon Age, trošku akce Hunt: Showdown, nějaké ty survivaly a poněkud zapomenutý GreedFall. Na co si vzpomenete vy?

Budou PlayStation hry na PC vyžadovat účet PSN?

U příležitosti vydání hry Marvel's Spider-Man Remastered pro počítače spustila Sony oficiální stránky, které jsou věnovány PlayStationu exkluzivitám dostupných na PC.

Naughty Dog pokračují ve srovnávání The Last of Us

Remake The Last of Us je vytvořen od základu, nevyužíváme assety z původní hry. To jsou slova představitelů studia Naughty Dog. Aby je hráčům dokázali, postupně srovnávají vybrané scény.

Krásy přírody ve vysvětlujícím traileru Way of the Hunter

Bratislavské studio Nine Rocks Games přichází necelý týden před vydáním s dlouhým trailerem, který ukazuje nejen krásy přírody, ale také vysvětluje, co od loveckého simulátoru máme čekat.

S výbušnou partou z Metal Slug Tactics se setkáme až v roce 2023

Společnost DotEmu oznámila odklad hry Metal Slug Tactics na rok 2023. Původně se s projektem od studia Leikir počítalo do konce letošního roku. Vývojáři potřebují více času.

Microsoft obviňuje Sony z toho, že blokuje přidávání her do Game Passu

V předchozích letech se giganti Microsoft a Sony postupně usmiřovali a jeden druhému blahopřáli k vydání velkých titulů i dosažených úspěchů. Kvůli akvizici Activisionu Blizzard se to mění.

PS Plus Extra a Premium v srpnu čekají nové hry

V srpnu do dvou dražších tarifů PlayStation Plus zamíří nové hry. Kromě dalších dílů série Yakuza jde o Ghost Recon nebo Dead by Daylight. Později dorazí i nové Metro.

Drsný Red Hood hvězdou nového traileru na Gotham Knights

V necelých dvou minutách se nám představuje Red Hood. Podle vývojářů ho vzkříšení možná změnilo, ale stále platí, že Gotham City ho potřebuje a on udělá cokoli, aby své město ochránil.

Šestiminutové video vám ukáže, co čekat od Saints Row

Šestiminutový gameplay trailer vznikl s cílem ukázat vše podstatné, co na hráče čeká v nadcházející open-world akci Saints Row. Se svými kamarády nezaložíte ledajaký pouliční gang, nýbrž instituci.

8 zemí západního Balkánu v galerii z Euro Truck Simulatoru 2

Pražské studio SCS Software se podělilo o nové obrázky z připravovaného dodatečného balíčku West Balkans pro Euro Truck Simulator 2. Nové rozšíření je ve velmi rané fázi vývoje.