Prodeje Cyberpunku 2077 překonaly hranici 20 milionů kopií

Cyberpunk 2077 skutečně chytil druhý dech. Dokazují to nejen stoupající čísla hráčů na Steamu, ale také zvyšující se prodeje. Od dubna tohoto roku se prodaly další dva miliony kopií.

Pirátský „blockbuster“ Skull and Bones od Ubisoftu ani letos nevyjde

Tohle už není vtipný, Ubisofte. Francouzská společnost opět odkládá problematickou pirátskou hru Skull and Bones. Ta tedy zestárne ještě více. Jaký důvod k tomu Ubisoft má?

Základní PS Plus v říjnu ve znamení závodů, DC bojovky i nevšední akce

V říjnu budou předplatitelům základního tarifu PlayStation Plus, takzvaného PS Plus Essential, opět nabídnuty tři hry. Které Sony tentokrát vybrala a čím zaujmou?

Age of Empires 4 dodatečně obdrží českou lokalizaci

Microsoft se připravuje na oslavu 25. výročí série Age of Empires. Společnost hodlá 25. 10. oslavit 25 let Age of Empires ve velké stylu. Kromě živého vysílání se chystá speciální aktualizace.

Obří kanec i nebezpečný vlk v lovecké akci Wild Hearts

Obří bestie byly kdysi mírumilovná zvířata, ale dnes sužují zemi Azumu. A i když jste tady pouhými návštěvníky, potřebují místní vaši pomoc. Musíte Kemonům zabránit v rozsévání zkázy.

Teenager podezřelý z hackerského útoku na GTA 6 se nepřiznal

Případ kolem hackerského útoku na Rockstar Games a úniku videí z vývojové verze očekávané hry Grand Theft Auto 6 pokračuje. 17mladík byl o víkendu u soudu, kde se ale nepřiznal.

Trestání hříšníků a kacířů v temné akci The Inquisitor

Ježíš nezemřel, nýbrž se ho po ukřižování zmocnil vztek a vydal se na cestu pomsty proti všem nevěřícím. Uplynou staletí, křesťanství se v tomto světě vyvinulo úplně jinak.

Bývalí tvůrci Battlefieldu se zaměřují na destrukci a show ve střílečce The Finals

Když se spojí Battlefield, Teardown a Rainbow Six Siege, tak z toho vznikne velmi dynamická first-person střílečka The Finals, kde budete využívat hák a ničit budovy.

Vyšlo Pumps n' Hoses DLC pro Farming Simulator 22

Pro Farming Simulator 22 vyšel dodatečný balíček Pumps n' Hoses, který rozšiřuje vaše zemědělské možnosti v tomto oblíbeném simulátoru. Podívejte se na trailer.

Zaměřeno na PC verzi Gotham Knights. Co bude podporovat?

Warner Bros. Games přináší trailer věnovaný PC verzi Gotham Knights. Můžeme se podívat na to, jak hra vypadá na počítači. Plus informace o tom, co bude PC verze podporovat.

Syberia: The World Before vyjde na konzole ve dvou edicích

Osm měsíců po vydání adventury Syberia: The World Before na PC se hry dočkají i majitelé konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Příznivci PS4, Xboxu One a Nintenda Switch si ještě počkají.

Call of Duty: Modern Warfare 2 s nejpopulárnější betou v historii série

V pondělí skončila veřejná multiplayerová beta Call of Duty: Modern Warfare 2. Ve společnostech Activision Blizzard a Infinity Ward mohou být spokojeni. Beta se zapsala do historie. A co změny?