Farming Simulator 19 vyjde v Ambassador edici se všemi DLC

Ne, v nadpisu chyba není. Giants Software skutečně chystají novou edici starého Farming Simulatoru 19. Reedice pod názvem Ambassador Edition vyjde příští měsíc.

Fall Guys přecházejí na free-to-play a dorazí na Switch a Xbox

Battle royale hit Fall Guys: Ultimate Knockout z roku 2020, který se proslavil v minulém roce díky celosvětové pandemii, čeká vydání na nových platformách i důležitá změna.

Celá řada her od Ubisoftu bude součástí PlayStation Plus

Předplatné Ubisoft+ přichází nejen na konzole Xbox, ale také na ty od Sony. Až 50 her Ubisoftu bude navíc součástí dvou dražších úrovní nové verze PlayStation Plus.

Anime seriál Cyberpunk: Edgerunners pořád žije

Anime ze světa Cyberpunku 2077 od studia CD Projekt RED uvidíme za několik týdnů v rámci akce Geeked Week 2022, kterou pořádá Netflix. Zatím se můžeme podívat na pár letmých záběrů.

Tyhle všechny hry budou v nové verzi PlayStation Plus

Sony konečně odhalila hry, které budou součástí nové verze předplatného PlayStation Plus. Těšit se můžete například na PlayStation exkluzivity Ghost of Tsushima a remake Demon's Souls.

Do Brna se vrací tradiční Game Access

Součástí pestrého programu jsou hosté z CD Projektu RED, Insomniac Games, Techlandu nebo Guerrilla Games. Na brněnském výstavišti na nadšence videoher čeká spousta zajímavostí.

Tohle mohlo být GTA v Las Vegas od tvůrců Prototype

Pokračování nepřímé adaptace filmu Scarface (česky Zjizvená tvář) s Tony Montanou mělo působit jako Grand Theft Auto v Las Vegas. Město hříchu jsme si měli užít s kasiny i okolní pouští.

World of Tanks oslavuje rok na Steamu

Společnost Wargaming oslavuje první narozeniny bezplatné hry World of Tanks na Steamu. Až do 23. 5. letošního roku se hráči mohou těšit na zajímavé aktivity a ikonický britský tank Cromwell B.

Vetřelec ve středověku? Na netradiční verzi pracovali tvůrci hororu The Medium

V Bloober Teamu pracovali na příběhové hře z pohledu první osoby s prvky akce, průzkumu, přežití a boje zblízka. Vše se pak vyznačovalo hlubokými morálními volbami.

Marvel's Midnight Suns může vyjít dříve než později

Poněkud zapomenutá hra Marvel's Midnight Suns obdržela věkové doporučení v Jižní Koreji. To naznačuje, že by taktické karetní RPG se superhrdiny od Mavelu mohlo brzy vyjít.

Specialisté na horory z Bloober Teamu uzavřeli smlouvu se Sony

Polské studio Bloober Team uzavřelo se Sony důležitou licenční a distributorskou smlouvu, která se týká distribuce některých titulů v novém distribučním systému.

Konami vydělává spoustu peněz, i když neplní přání hráčů

Metal Gear, Silent Hill, Castlevania... Co by hráči dali za nové díly těchto známých značek. Je více než pravděpodobné, že by se skvěle prodávaly. Japonská společnost Konami je ale nepotřebuje.