Dying Light 2: Bloody Ties vyjde o měsíc později

V Techlandu mají s odklady zkušenosti a bohužel ani vývoj prvního rozšíření pro Dying Light 2: Stay Human nejde podle plánu. Polské studio oznámilo jeho druhý odklad.

Podívejte se na 8 minut z nechutné akce Scorn

Studio Ebb Software přináší osm minut záběrů z hraní úvodní části atmosférické akce Scorn, která se odehrává v podivném prostředí s podivnými nepřáteli a obsahuje hádanky.

Příběh bývalého křižáckého rytíře ve strategii The Valiant

Křižácká výprava od autorů Sudden Strike 4 ze studia KITE Games má datum vydání. Kdy na trh dorazí středověká real-time strategie? Jak jsou na tom konzolové verze?

Pociťte novou realitu, láká trailer na PlayStation VR2

Sony zveřejnila trailer na novou generaci virtuální reality pro PlayStation 5. Společnost na PlayStation VR2 láká hráče s tím, že pocítí novou realitu. Hry mají vytvářet i nezávislí tvůrci.

Vývojáři brání GTA 6 a ukazují rané verze svých her

Až překvapivě velké množství hráčů na adresu ukradených záběrů z rané vývojové verze Grand Theft Auto 6 psalo, že hra vypadá hrozně, prostředí je prázdné a atmosféra mdlá.

V House Flipper 2 budete mít možnost stavět domy

První gameplay trailer z pokračování hitu House Flipper. Ve dvojce už nebudeme pouze renovovat staré domy, ale také stavět nové domy od základů. Nebojíte se vzít do ruky kladivo?

Overwatch 2 přichází o hlavního designéra hrdinů

Hlavní designér hrdinů, který stojí za obrovským počtem postav ve hře Overwatch a za těmi, které se objeví v chystaném pokračování, je další z řady, kdo opustil Blizzard.

Rozšíření k Resident Evil Village má zakončit jednu z hlavních dějových linek

Plánované rozšíření k osmému dílu Resident Evil má údajně zakončit dějovou linku věnovanou rodině Wintersových, které byl věnovaný sedmý a osmý díl.

V srpnu v USA dominovala konzole PS5 a Madden

Hry Madden a Saints Row nezabránily srpnovému poklesu tržeb o 5 procent na 4,10 miliardy dolarů. Stále je to ale lepší než výdaje v srpnu 2020. Podívejme se na žebříčky nejprodávanějších her.

Staňte se bagristou, jeřábníkem i řidičem ve hře Construction Simulator

Na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S vyšel Construction Simulator. Zbrusu nový díl známé simulační série zve všechny hráče do dvou rozsáhlejších světů.

Krafton ukázal korejského Zaklínače, který bude temnější a brutálnější

CD Projekt RED s trilogií Zaklínač podle stejnojmenné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského světu ukázal, jak se lze inspirovat u populárních děl.

Na vývoji Rise of the Ronin se podílejí vývojáři ze Sony

A je to oficiální! Studio Team Ninja vstoupilo do spolupráce s vývojářskými týmy od Sony a hra Rise of the Ronin je opravdu konzolovou exkluzivitou PlayStationu 5.