FIFA po rozchodu s EA Sports slibuje nové fotbalové hry

Mezinárodní federace fotbalových asociací reaguje na rozchod s EA a jedná s vydavateli, studii a investory. Mezitím vzniká několik nesimulačních fotbalových titulů.

BioWare: Nelákali jsme na návrat Sheparda v dalším Mass Effectu

Studio BioWare rychle utnulo spekulace o teaseru na návrat velitele Sheparda (případně velitelky Shepardové) v dalším Mass Effectu. Ty vyvolal oficiální popisek fyzické litografie plakátu k N7 Day.

V survivalu Grounded se vám brouci budou mstít a budou agresivnější

Na předměstském dvorku v kůži dětí zmenšených na mravence bude ještě těžší přežít. Studio Obsidian při vývoji netradičního survivalu Grounded využívá své bohaté zkušeností z komplexních RPG titulů.

Giants Software rozvíjí soutěživé farmaření a spouští 4. sezónu ligy Farming Simulatoru

Týmový esport se opět vrací na pole: GIANTS Software zahajuje 4. sezónu ligy Farming Simulator (FSL)! Vítězové 3. sezóny Trelleborg se vracejí spolu s ostatními týmy.

Přístupnější hry díky Microsoftu a nová řada adaptivního příslušenství

Microsoft v rámci svého Ability Summitu 2022 představil novou řadu adaptivního příslušenství pro počítače. Společnost také promluvila o sdílení zdrojů, aby hry byly přístupnější.

Godzilla a King Kong rozpoutají chaos v Call of Duty: Warzone

Povětšinu battle royale bitvy budou příšery hodné, v určitém okamžiku ale začnou zabíjet všechny kolem sebe. Utečete, nebo se začnete bránit? Správně je druhá možnost.

Druhá generace AMD FidelityFX Super Resolution vyjde za dva dny

Na druhou generaci technologie FSR jsme se mohli těšit dlouho, teď se ale konečně dočkáváme. Jejím cílem je zvýšit počet FPS bez škody na obraze. Ve které hře se objeví za dva dny?

Je to oficiální: Fotbal od EA už se nebude jmenovat FIFA

Je rozhodnuto. Po téměř 30 letech se Electronic Arts loučí s názvem FIFA. Od roku 2023 se fotbalová série bude jmenovat EA Sports FC. Potvrdily se tak dřívější spekulace.

Scéna z vlakového nádraží ukazuje, čeho bude schopen dosáhnout Unreal Engine 5

Italský 3D umělec Lorenzo Drago v Unreal Enginu 5 vytvořil detailní vlakové nádraží, na kterém ukazuje, jak mohou v budoucnu díky moderní technologii od Epic Games vypadat hry.

Gotham Knights vynechají PS4 a Xbox One

Přesné důvody jsme se nedozvěděli. V tiskové zprávě je pouze konstatováno, že vývojáři chtějí hráčům přinést co nejlepší herní zážitek. To by na staré generaci s největší pravděpodobností nešlo.

13 minut z Gotham Knights se zaměřuje na Nightwinga a Red Hooda

Šťavnaté gameplay záběry z akční adventury Gotham Knights se zaměřují na Nightwinga a Red Hooda. Ti se po smrti Batmana starají o pořádek v ulicích Gotham City. Hra vynechá PS4 a Xbox One.

Po 17 měsících přichází do The Division 2 nová sezóna

Už se zdálo, že to vývojáři zabalí, když mají plné ruce práce s first-person akcí Avatar: Frontiers of Pandora, ale je tomu přesně naopak. The Division 2 letos čekají hned tři sezóny.