Saúdská Arábie chce koupit významného herního vydavatele

Saúdská Arábie pokračuje v investicích do videoherního průmyslu, aby její ekonomika nebyla závislá na ropě. Korunní princ Muhammad bin Salmán oznámil nový záměr.

Temné tajemství v Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Ubisoft připravuje hráče na premiéru dobrodružného a tahového RPG titulu Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Dnes se podíváme na příběhový trailer, zmiňuje nějaké temné tajemství.

Ve Fortnite se začnou objevovat kozy z Goat Simulatoru 3

Hráči Fortnite by neměli být překvapeni, když začnou na bojišti stále častěji vídat kozy. Populární battle royale akce se totiž spojuje s nadcházejícím Goat Simulatorem 3.

Podívejte se do děsivého vězení v hororové akci The Callisto Protocol

Spousta akce, brutalita, děsivé okamžiky, nečekané zvraty a různé postavy. Tak na tohle láká nový trailer z hororu The Callisto Protocol, který nás zve do vězení Black Iron na Jupiterově mrtvém měsíci

Kena: Bridge of Spirits dostala nový obsah a vyšla na Steamu

Po roce exkluzivní dostupnosti na Epic Game Store zamířila Kena i na konkurenční obchody. Výročí ji dále obohatilo o nová kouzla, a dokonce o režim New Game Plus.

Připraveni na draky? World of Warcraft: Dragonflight má datum vydání

Prostřednictvím minutu a půl dlouhého gameplay traileru oznámila společnost Blizzard datum vydání World of Warcraft: Dragonflight. Co na hráče čeká na Dračích ostrovech?

Znepokojivý horor Scorn vyjde o týden dříve

Tak tomuhle říkám překvapení. Atmosférická hororová akce Scorn, která je inspirovaná H. R. Gigerem, vyjde o týden dříve. Dnes to oznámilo studio Ebb Software a přidalo nový trailer.

Žádné střihy a žádné obrazovky s načítáním v remaku Dead Space

Remake vzniká za doprovodu skalních fanoušků Dead Space. Ti byli v brzké fázi vývoje pozváni a tvůrci s nimi diskutovali své nápady, zjišťovali jejich názory atd.

Česká strategie Silence of the Siren jsou Heroes of Might and Magic ve sci-fi světě

České studio Oxymoron Games po Project Hospital přichází s titulem mířeným na fanoušky tahových strategií. Silence of the Siren nabídne sci-fi zasazení a spoustu oblíbených mechanik.

Vyzkoušejte demo finského Stalkera, přibližuje se Road to Vostok

Do boje o přežití se pustíme v hardcore survivalu Road to Vostok. Post-apokalyptická akce odehrávající se na hranicích Ruska a Finska má být konkurencí pro legendární S.T.A.L.K.E.R.

Očekávaný PC Building Simulator 2 dorazí už za dva týdny

Spousta hráčů se těší na druhý díl úspěšného simulátoru stavění počítačů. Ten dorazí už za dva týdny a přinese více než 30 hodin dlouhou kampaň a 1200 komponentů od známých firem.

Sackboy: A Big Adventure vyjde na PC už za měsíc. Blíží se také Returnal

Aktualizace: Článek doplněn o oficiální trailer a detailní systémové požadavky. Plošinovka vyjde už koncem října letošního roku.