Call of Duty: Modern Warfare 2 s nejpopulárnější betou v historii série

V pondělí skončila veřejná multiplayerová beta Call of Duty: Modern Warfare 2. Ve společnostech Activision Blizzard a Infinity Ward mohou být spokojeni. Beta se zapsala do historie. A co změny?

V Grounded prozkoumáte dvorek a bojujete s pavouky i obrovskou kudlankou

Dvouminutové video připomíná, že v plné verzi vyšel nevšední survival Grounded. Za hrou stojí malý tým v rámci studia Obsidian Entertainment. Hra je dostupná v Game Passu.

Steam mění sezónní výprodeje. Kdy si máme připravit „peněženky“?

Společnost Valve od příštího roku změní zaběhlý řád čtyř velkých sezónních výprodejů ve službě Steam a už dnes oznamuje tři velké výprodeje, včetně jejich termínů.

A Plague Tale: Requiem v emotivním příběhovém traileru

V životě nebojácné Amicie a jejích stále více nevyzpytatelného bratra Huga uplynulo pouze šest měsíců. Dvojice se přesunula do jižní Francie, kde si ale klidu dlouho neužije.

V předběžném přístupu je Slime Rancher 2. Co nabízí?

Pokračování úspěšné dobrodružné hry Slime Rancher vstoupilo do předběžného přístupu. Navazovat má přímo na příběh prvního dílu. Na co se hráči mohou tentokrát těšit?

Videoherní svátek se v příštím roce vrátí: E3 2023 potvrzena

V letošním roce se videoherní svátek E3 v Los Angeles nekonal, dokonce ani digitálně, což mnohé vedlo k tomu, aby společnost ESA ukončila pořádání veletrhu. Ta se ale v příštím roce chystá vrátit.

Špionážní taktická akce I.G.I. Origins žije

Konec dohadům a obávám. I.G.I. Origins žije. Návrat taktické špionážní akce v podobě prequelu o sobě dává vědět novým gameplay trailerem. Na něj jsme museli čekat téměř tři roky od oznámení hry.

Konzole PlayStation 5 dostala nový procesor. Jaké výhody přináší?

Letošní revize PS5 nemá pouze menší základní desku a jinak tvarovaný a menší chladič. Má také nový procesor. Co to znamená pro Sony? A má to nějaké výhody pro nás hráče?

Česká emotivní vyšívaná adventura Scarlet Deer Inn v prvním traileru

Znojemské studio Attu Games, které vytvořilo plošinovku Feudal Alloy, přináší první trailer ze své průzkumné adventury Scarlet Deer Inn. Očekávat máme emotivní příběh.

Vigor nabízí předměty inspirované Armou Reforger

Aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance uvedla do free-to-play střílečky od Bohemia Interactive nejen Battle Pass, který nabízí kosmetické předměty vycházející z nového spin-offu série Arma.

Tvůrci It Takes Two lákají na svůj nový projekt

Josef Fares se spolu se svým týmem nenudí, a tak po kooperativních peckách A Way Out a It Takes Two připravuje další projekt. Zatím tu máme ukázku z motion capture.

Jednou dohrát Gotham Knights stačit nebude

Volné přepínání mezi čtyřmi superhrdiny, kteří ochraňují Gotham City po smrti Batmana, s sebou přináší spoustu obsahu, který neuvidíte, když si Gotham Knights zahrajete pouze jednou.