Sega má naplánované nové hry, remaky i remastery

Společnost Sega v současném fiskálním roce očekává výrazné zvýšení tržeb z videoher. V tomto segmentu rostly firmě tržby už loni. Od následujících měsíců si ale Sega hodně slibuje.

Max Payne 3 se dočká nového vydání soundtracku

Při příležitosti 10 let od vydání třetího dílu série Max Payne hodlá Rockstar Games vydat výroční edici oficiálního soundtracku, která nabídne i několik dosud nevydaných skladeb.

Z Fortnite se díky editoru Unreal Enginu 5 má stát Roblox

Vytváření obsahu do Fortnite prostřednictvím editoru Unreal Enginu 5 bude možné ještě v letošním roce. V Epicu si dali za úkol umožnit zájemcům vytvářet velmi kvalitní herní obsah.

Demake Horizon Zero Dawn vás vrátí do éry PS1

Horizon Zero Dawn i pokračování Horizon Forbidden West se řadí mezi propracované a detailní hry. O to zajímavější je se podívat na demake prvního dílu, který nás vrací do éry PS1.

Nové DLC do Age of Empires 3: DE přidá režim s důrazem na ekonomiku

Rytíři Středomoří se stane Itálie a Malta, dvojice národů se přidává k hratelným civilizacím v real-time strategii Age of Empires 3: Definitive Edition. Nový dodatečný balíček vyjde už brzy.

V Two Point Campus si užijete i špionážní školu

Součástí kampusu v nadcházející manažersko-budovatelské strategii bude i špionážní škola. V netradiční třídě studenti obléknou fešné kabáty. Zajímá vás, co se budou učit?

Kao The Kangaroo představuje přátele a rodinu

Minutu dlouhý gameplay trailer se zaměřil na představení přátel a rodiny nebojácného klokana. Kao při svém dobrodružství bude potřebovat pomoc a podporu. Na koho se může spolehnout?

Nové ovladače AMD přinesou vyšší výkon pro hry na DirectX 11

AMD ukázalo nové preview ovladače, které slibují vyšší výkon u her s rozhraním DirectX 11. A díky aktualizaci RSR bude možné doostřit obraz dle libosti. Podívejte se.

Tvůrci Genshin Impact představují Zenless Zone Zero

V čínském studiu při vylepšování a obohacování fenomenálně úspěšného bezplatného akčního RPG titulu Genshin Impact (od září 2020 měla hra vydělat přes 3 miliardy dolarů) připravují druhý projekt.

Koncepty z next-gen survivalu ve světě Duny

Pokud není vaším šálkem kávy 4X real-time strategie, ale přesto byste chtěli zavítat do světa Duny, tak Funcom chystá novou generaci survivalu zasazeného do otevřeného světa plného písku.

Unikly obrázky z nového hororu Silent Hill

Známý insider Dusk Golem zveřejnil obrázky z nového dílu série Silent Hill. Jak přiznal, jsou dva roky staré. A Konami je smazalo na základě autorských práv. Nejde o jediný Silent Hill.

Podle všeho nás čeká Star Wars Jedi: Survivor

Všudypřítomný Jeff Grubb přichází z dalším střípkem informací spojených s pokračováním akční adventury Star Wars Jedi: Fallen Order. Podle něj hra ponese podtitul Survivor.