Jednou dohrát Gotham Knights stačit nebude

Volné přepínání mezi čtyřmi superhrdiny, kteří ochraňují Gotham City po smrti Batmana, s sebou přináší spoustu obsahu, který neuvidíte, když si Gotham Knights zahrajete pouze jednou.

Do bojovky MultiVersus míří Rick Sanchez

Do akční bojovky spojující ty nejznámější postavy z produkce Warner Bros. míří Rick Sanchez z úspěšného animovaného seriálu Rick a Morty. Přidá se tak k desítkám dalších neméně známých „hrdinů“.

Experimentální Bonelab od tvůrců Boneworks vyjde už za několik dní

V trochu netypickém marketingovém tahu jsme se datum vydání dozvěděli jenom několik dní před ním, a pokud se na Bonelab od tvůrců Boneworks těšíte, čekání pro vás téměř skončilo.

Český herní průmysl dosahuje rekordních obratů, nedostává se mu však podpory od státu

Asociace českých herních vývojářů zveřejnila svůj každoroční průzkum herního průmyslu v Česku. I přes raketový růst se stále opakují zažité problémy, které se nedaří řešit.

O herní délce a využití DualSense v A Plague Tale: Requiem

Vydat A Plague Tale: Requiem v říjnu svědčí o ambicích vývojářského celku z Asaba, který si udělal skvělé jméno po vydání A Plague Tale: Innocence v roce 2019 a následné práci na leteckém simulátoru.

Vývojová verze PlayStationu 5 ze všech úhlů

Tak tomuhle říkáme úlovek. YouTube kanál Macho Nacho Productions získal vývojářskou verzi PlayStationu 5 a ukazuje ji ve videu ze všech úhlů. Vypadá výrazně jinak než finální verze konzole.

Jen chcete peníze a na nás hráče nemyslíte, zlobí se fanoušci Sly Coopera

Stealth plošinovka Sly Cooper oslavuje dvacáté výročí. U té příležitosti se o vzpomínky podělili někteří členové studia Sucker Punch Productions, což fanoušci uvítali.

Simulátor elektrikáře přináší šokující zážitek

Dlouhá řada různých simulátorů se opět rozšířila a tentokrát se ocitneme v kůži elektrikáře. Na Steamu hra sklízí převážně pozitivní hodnocení, a proto je nejvyšší čas si ji představit.

Logitech ukázal bílý Xbox Series X. Bude se prodávat?

Nedávno Microsoft představil bílý ovladač Xbox Elite Series 2. Proto fanoušci netrpělivě vyhlíželi i bílou variantu jejich oblíbené konzole. Ta se teď ukázala v reklamě.

Bohužel ani Oxenfree 2 nevyjde v letošním roce

Početný seznam odložených her z letošního roku na ten další se rozšířil o další titul. Ani Oxenfree 2: Lost Signals bohužel nestihne vyjít do konce tohoto roku.

Studia stojí moc peněz, tvrdí Square Enix a chce spolupracovat s nezávislými týmy

Ve Square Enix nesdílejí nákupní horečku, kterou předvádějí v Microsoftu, Sony a Embracer Group. Japonská společnost se místo nákupu studií zbavuje. Je to v rámci nového přístupu k vývoji her.

Policie zatkla 17letého mladíka v souvislosti s hacknutím GTA 6

Londýnská policie ve spolupráci s britským oddělením kybernetické bezpečnosti v hrabství Oxfordshire zadržela 17letého mladíka podezřelého z hackerství. Dle zdrojů kvůli GTA 6.