Bohemia Interactive příští týden odhalí budoucnost série Arma

Zatím oficiálně nevíme, co můžeme čekat, s jistotou ale uvidíme první plody nového herního enginu Enfusion, který byl formálně představen na konci minulého roku.

Remake Dead Space předvádí novinky a ohlašuje datum vydání

Nové vizuální efekty, propracovanější modely postav, lepší nasvícení, pohlcující prostředí... zkrátka modernější vizuální kabátek. O kvalitách remaku Dead Space se můžete sami přesvědčit

Koncepty z Alan Wake 2, příchod prvního dílu na Switch a plán s televizí

Alan Wake Remastered nevynechá Switch, rovněž bylo potvrzeno, že se stále počítá s televizním seriálem. V novém videu se můžeme podívat i na několik konceptů z vývoje druhého dílu.

Prey, Jotun a Redout jsou hry zdarma pro PC

Prey z roku 2017 je pohlcující akční simulace od studia Arkane (Dishonored, Deathloop), která vás zavede na vesmírnou stanici zamořenou mimozemskými predátory. Co dalšího?

GeForce Now podporuje už 1300 her

Hromová hůl a motorová pila jsou poznávacími znameními kultovního hororu, jehož herní podoba Evil Dead: The Game tento týden rozšíří knihovnu GeForce Now. Co dalšího přichází?

Aktualizace obohacuje Deathloop o fotografický režim

Akční střílečka Deathloop ve verzi pro PC a PlayStation 5 se dočkala nové aktualizace. V pořadí třetí větší aktualizace je významná, obohacuje hru o očekávaný fotografický režim a další věci.

Velké příběhové DLC pro Dying Light 2 odloženo

Vypadá to, že nás čeká další vlna odkladů. Po posunu Starfieldu a Redfallu na rok 2023 přichází Dying Light 2: Stay Human. Polské studio Techland se omlouvá fanouškům za odklad první expanze.

Začalo testování nového Call of Duty pro mobily

Společnost Activision dnes potvrdila, že začaly uzavřené testy alfa verze nového Call of Duty. Nejde ale o velký titul, nýbrž o dříve avizovanou mobilní verzi Call of Duty: Warzone.

Starfield a Redfall se odkládají na rok 2023

Špatná zpráva pro fanoušky her od Bethesdy. Na vesmírné RPG Starfield od tvůrců Skyrimu i na kooperativní Redfall od studia Arkane si budeme muset počkat do první poloviny příštího roku.

Nintendo představilo nové hry v rámci prezentace Indie World

Na oficiálním YouTube účtu Nintenda jsme včera mohli sledovat videoprezentaci Indie World. Jak sám o sobě název vypovídá, došlo k představení her od nezávislých tvůrců pro Switch.

Songs of Conquest zažene hlad po Heroes of Might & Magic

Do předběžného přístupu na Steamu vstoupila dříve představená tahová strategie Songs of Conquest, která je inspirována klasickými titulky z 90. let. V early access bude hra přibližně rok.

Sniper Elite 5 v PS5 verzi chytře využije DualSense

Sniper Elite 5 využije možnosti bezdrátového ovladače DualSense. Vývojáři se rozhodli zahrnout nejen obvyklý odpor spouští při střelbě ze zbraně, ale šli na to chytře.