Detektivky Judgment a Lost Judgment dnes vycházejí na PC

Tak tohle je velký den pro fanoušky Yakuzy. Po oznámení remaku Like a Dragon: Ishin, osmé Yakuzy nazvané Like a Dragon 8 a nového spin-offu přichází vydání detektivek Judgment a Lost Judgment na PC.

Končí exkluzivita u Deathloopu a hra vyjde pro Xbox Series X/S i Game Pass

Microsoft na své prezentaci u příležitosti Tokyo Game Show 2022 potvrdil, že Deathloop vyjde pro Xbox Series X/S a bude dostupný v Game Passu pro PC i konzole. Kdy?

Základní verze The Sims 4 bude zdarma na PC i konzolích

Pokud jste zvažovali, že byste si v dohledné době koupili The Sims 4, tak vydržte. EA u simíků přechází na bezplatný model. Zdarma bude základní hra. Prodávat se budou DLC.

Like a Dragon: Ishin, Yakuza 8 jako Like a Dragon 8 a nový spin-off

RGG Studio zaměstnává nejen remake samurajské akce Like a Dragon: Ishin, ale také úplně nová Yakuza a nový spin-off v podobě akční adventury s kanonickým příběhem.

Pozdní křída předmětem nového DLC Jurassic World Evolution 2

Budovatelská strategie z Jurského světa se dočká dalšího DLC, které přidá čtyři ještěry. Tentokrát je společným jmenovatelem období pozdní křídy, přičemž hru rozšíří i nová bezplatná aktualizace.

Rise of the Ronin je ambiciózní akční RPG od tvůrců Nioh

Společnost Sony si jako konzolovou exkluzivitu pro PlayStation 5 zaháčkovala ambiciózní projekt od Team Ninja. Autoři Ninja Gaiden a Nioh chystají akční RPG titul Rise of the Ronin.

Strašidelný úkol v Hogwarts Legacy pro majitele konzolí PlayStation

Během dnešního State of Play jsme se seznámili s dříve avizovaným exkluzivním úkolem pro majitele PlayStation 5 a PlayStation 4 verzí Hogwarts Legacy. Když ho zvládnete, budete mít obchod!

Zatmění slunce, Thor a další na obrázcích z God of War: Ragnarök

Pojďme se podívat na část z pokračování severského dobrodružství, kdy Krat se synem Atreem hledá Týra (severského boha z rodu Ásů) a oba se připravují na začátek konce. Nechybí ani Freya nebo Thor.

Pacific Drive přinese pokaždé jinou výzvu za volantem vozu

Ve stylu úspěšných titulů Hades a Cult of the Lamb. Rozdíl je tady ale velký. Pacific Drive vás totiž posadí za volant vozu a nechá vás jen tak vyrazit na otevřenou silnici.

Příběhový trailer God of War: Ragnarök, Hogwarts Legacy, Tekken 8 a další hry ze State of Play

Dvacet minut uteklo rychle. V novém State of Play se představilo severské dobrodružství Krata a Atrea. Seznámili jsme se s exkluzivním úkolem v Hogwarts Legacy. Viděli jsme v akci bojovku Tekken 8.

Za Anglii, Jamesi. Klasika GoldenEye 007 míří na Switch i Xbox

Studio Rare připravuje vylepšenou verzi střílečky GoldenEye 007 nejen pro Nintendo Switch, ale i pro konzole Xboxu. S Jamesem Bondem s tváří Pierce Brosnana se tak setkají předplatitelé Game Passu.

Souhrn z Directu: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Bayonetta 3, Pikmin 4 i české Factorio

Tak tenhle Direct byl plný překvapení. Nintendo odhalilo název a datum vydání pokračování The Legend of Zelda: Breath of the Wild, přineslo nový trailer na Bayonettu 3, oznámilo Pikmin 4...