Všichni hrdinové v hororu House of Ashes mohou zemřít

Přes dvě minuty dlouhý trailer nás seznamuje s hlavním hrdiny hororu House of Ashes, který se řadí do The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games. Tentokrát se podíváme do Iráku.

Eidos Montreal je prvním velkým studiem pracujícím čtyři dny v týdnu

Tvůrci Deus Ex: Human Revolution, kteří dodělávají Marvel’s Guardians of the Galaxy, budou mít více času na svůj osobní život a rodinu. Ve studiu Eidos Montreal se bude pracovat čtyři dny v týdnu.

Nejstahovanějším hrám z PlayStation Store vévodí Kena

Nezávislá akční adventura Kena: Bridge of Spirits se ukázala na prvních místech v žebříčcích nejstahovanějších her z PlayStation Store za září letošního roku. Jak vypadá další pořadí?

Postavte si vlastní počítač. PC Buidling Simulator je zdarma

Populární simulátor se stavbou vlastního počítače PC Buidling Simulator je další hrou, kterou Epic Games Store rozdává. Co vše hra nabízí a jak ji hráči hodnotí?

God of War Ragnarök bude mít české titulky

Ani druhé severské dobrodružství bouřliváka Krata a jeho syna nebude ochuzeno o českou lokalizaci ve formě titulků. Právě je potvrdila Sony. Co God of War Ragnarök nabídne?

Far Cry 6, Marvel’s Guardians of the Galaxy a další dvě desítky her v říjnu míří do GeForce Now

První říjnový čtvrtek opět přináší přehled všech her, jejichž přidání do knihovny GeForce Now je plánováno v průběhu měsíce. Letošní podzimní úroda zahrnuje AAA tituly jako Far Cry 6.

Na Vigor pro PC musíme nadále zapomenout. V českém studiu vzniká jiný projekt

V Bohemia Interactive stále nemají plány na uvedení multiplayerové střílečky Vigor na PC. Můžeme však očekávat nový projekt, který vzniká v rámci programu Bohemia Incubator.

Nové možnosti pro práci s půdou ve Farming Simulator 22

Studio Giants Software přináší podrobnosti o nových možnostech pro práci s půdou ve hře Farming Simulator 22. Ty jdou ruku v ruce s přirozenějšími texturami půdy a dalších povrchů.

Jak daleko je fanouškovský překlad Assassin's Creed Valhalla?

Navzdory zpomalení kvůli letním dovoleným a práci na Outriders jsou daleko v Británii. Hotovy jsou příběhové úkoly z několika oblastí v Británii. Kolik je přeloženo?

Strategická střílečka Hell Let Loose dorazila na konzole nové generace

Realistická strategická střílečka z období druhé světové války Hell Let Loose vyšla na PC v průběhu letošního léta. Nyní se konečně podívá i na konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5.

České studio Warhorse oslavuje 10 let

Dan Vávra, Martin Klíma a další zkušení čeští i zahraniční vývojáři oslavují deset let od vzniku tuzemského studia Warhorse, které vytvořilo středověký RPG titul Kingdom Come: Deliverance.

Randy Pitchford už nebude prezidentem Gearbox Software

Americká společnost Gearbox Software oznámila změny ve vedení. Novým prezidentem se stává bývalý technologický ředitel Steve Jones. Pitchford se zaměří na filmy a seriály.