Do Warframe se chystá spousta novinek, včetně otevřeného světa

Pokud se po oznámené nového MMORPG titulu Soulframe od Digital Extremes bojíte o Warframe, tak nemáte mít žádné starosti. Jako důkaz společnost přiblížila spoustu nového obsahu.

Tvůrci Warframe přicházejí s titulem Soulframe inspirovaným Nekonečným příběhem

Velké ambice u nové fantasy hry. Svět je inspirován dětstvím vývojářů, mimo jiné populárním anime seriálem Princezna Mononoke. Digital Extremes se také stávají vydavatelem.

Gotham Knights, Marvel's Midnight Suns, Goat Simulator 3... Souhrn ze Summer Game Festu

Letošní Summer Game Fest máme úspěšně za sebou a vedle oznámení a zpráv, které jsme vám přinesli samostatně, také nabízíme seznam se vším ostatním. Je toho hodně :-)

Ve Warframe vás čekají nové děsivé mise i parádní byt

Další rozšíření do Warframe je za rohem a přímo navazuje na velké příběhové vyvrcholení The New War. Angels of the Zariman se odehrává na experimentální lodi Zariman Ten Zero.

90VTEŘIN Epizoda S8E24

Tohle vás přesvědčí uznat, že Fortnite je dobrá hra

Fortnite dělá dobré skutky, Unreal Engine 5 se zase nabízí pro všechny vývojáře, kteří mají zájem a Max Payne se nám vrátí. Nejen to jsou novinky za posledních 90HODIN. Tu du du duu...

Bezplatné Warframe čeká spousta novinek

První pohled na velké rozšíření The New War a velké plány do budoucna, včetně podpory cross-play a cross-save. Dojde také na mobilní verzi. A aktualizace budou spouštěny na všech platformách současně.

Zetor ve Farming Simulatoru 22, popravy ve Far Cry 6 a učení s Red Dead Redemption 2

Situace s podvody ve Verdansku je stále dramatičtější. Nová chyba v The Division 2. Řešení problému s Quick Resume u Xboxu Series X. Další mínus PC verze FIFA 22.

Proč remake The Last of Us? Kdy uvidíme GTA 6? Lamborghini v Rocket League

Spekulace o prezentaci Grand Theft Auto 6 a vydání Horizon Forbidden West. Warframe oslavuje osmé narozeniny. Konami s novou ochrannou známkou Metal Gear Rising. Veřejný test Resident Evil RE: Verse.

Tencent dokončil nákup vývojářů Gears Tactics a Warframe

Čínský mediální gigant oficiálně koupil studia Splash Damage a Digital Extremes. Tvůrci Warframe ujišťují fanoušky, že budou mít kreativní nezávislost, aby Warframe mohli posouvat dle svých představ.

Warframe přidává v další expanzi novou lokaci s otevřeným světem

V expanzi Heart of Deimos se podíváme na měsíc jménem Deimos, který obsahuje starověkou technologii rozhodující o udržení celé existence.

Attentat 1942 na mobilech, úspěch Grounded, expanze do Warframe

Dobré dopoledne. Dnes se podíváme na: odklad Football Manager 2021, nové DLC pro původní Spintires, nový projekt od tvůrců Bulletstorm a další zprávičky.

Warframe oslavuje 7 let

Bezplatná multiplayerová third-person akce Warframe oslavuje 7 let. V průběhu celého měsíce mohou hráči získat speciální brnění a další bonusy.

Warframe dostává expanzi Empyrean s kosmickými loděmi

V oblíbené akci můžete nově pilotovat vesmírné lodě a užívat si nových misí, úkolů a bitev s až třemi kamarády na jedné lodi.

Stručně: Minecraft je stále populární, negativní recenze pro Warframe, nejprodávanější hry v UK

Krásné poledne. Máme pro vás náš přehled zajímavých zpráv z herního světa. Dnes se podíváme na Minecraft, který je stále hodně populární a Hideo Kodžima se zase považuje za nezávislého vývojáře, což…

Warframe představuje novou aktualizaci epickým trailerem

Na letošním TennoConu, každoroční společenské události, představili vývojáři novou aktualizaci. Spolu s novým příběhem přichází navíc další otevřený svět zasazený do nového prostředí a nový bojový…

Warframe

2013