Zobrazit vše ve dne 26. 12. 2020

Nejlepší nezávislá hra roku 2020 komunity INDIAN

V rámci hlasování o hrách roku 2020 komunity INDIAN máte možnost rozhodnout o nejlepším titulu z nezávislé scény. O vaše hlasy bojuje Hades, Haven nebo The Pathless.

Tencent dokončil nákup vývojářů Gears Tactics a Warframe

Čínský mediální gigant oficiálně koupil studia Splash Damage a Digital Extremes. Tvůrci Warframe ujišťují fanoušky, že budou mít kreativní nezávislost, aby Warframe mohli posouvat dle svých představ.

Tvůrce her Silent Hill a Siren pracuje na nové hororové akci

Keiichiro Toyama nedávno opustil Sony, aby mohl založit své studio a pracovat na vlastních projektech. V rozhovoru nyní nastínil, že pracují na nové hororové akční adventuře. Fanoušci se mohou těšit.

SIE Japan Studio opouští producent Bloodbornu a Demon's Souls

Rok se blíží ke konci a společně s ním i kariéra producenta Teruyuki Toriyami v SIE Japan Studios. Ten totiž oznámil, že po několik letech toto studio opouští a pouští se na vlastní dráhu.

Cyberpunk 2077: Hotfix 1.06 odstraňuje limit pro save a mírní pády hry

CD Projekt RED na Štědrý den překvapil. Pro Cyberpunk 2077 vyšel hotfix 1.06, který je rychlou opravou pro PC, PlayStation 4 a Xbox One verze tohoto akčního RPG od tvůrců Zaklínače.

Slovenský tycoon Workers & Resources obohacen o letadla

Slovenská tycoonová strategie Workers & Resources: Soviet Republic byla obohacena o aktualizaci číslo šest. Ta do hry od nezávislého studia 3DIVISION přidává letadla a cestovní ruch.