Feign je streamerské Palermo - Preview

S hrami, kde sociální interakce je ten nejlepší detektiv, se roztrhl pytel. Feign je milejší obdoba městečka Palerma. Mnoho rolí a vtipné možnosti jsou to, co si rozebereme v dnešním preview.

Elden Ring je Dark Souls 4 i pro nováčky - Dojmy z hraní

V průběhu víkendu jsme dostali možnost si zahrát velmi očekávané RPG Elden Ring od tvůrců Dark Souls. Nejde ovšem jen o skvělou hru pro veterány soulsovek, ale také i pro úplné nováčky.

Nadějný vesmírný Sandbox od tvůrců Trine - Starbase

Space Engineers zasazené do jednoho stálého obřího vesmíru, tak to je Starbase. Vesmírný sandbox který je v předběžném přístupu a už teď je velice zábavný. A jak se nám v nekonečném vesmíru líbilo?

League of Legends: Arcane vás rozhodně bude bavit

Nový seriál ze světa League of Legends startuje na Netflixu prvými třemi epizodami. My jsme z něj viděli o něco více a teď se s našimi dojmi podělíme.

S koupí Darkest Dungeon 2 se vyplatí chvíli počkat

Očekávané Darkest Dungeon 2 konečně vyšlo v rámci předběžného přístupu. Druhý díl dělá některé věci nově a správně, jiné jsou ale zatím trochu nevyvážené a mohou frustrovat.

Battlefield 2042 se přibližuje Call of Duty. A to není dobře

V rámci několikadenního testování jsme měli možnost si vyzkoušet nadcházející střílečku Battlefield 2042 od studia DICE. Byli jsme byli připraveni na moderní válku, ale… někde se stala chyba.

Age of Empires IV dělá radost svému žánru

V rámci zátěžového testu serverů jsme měli možnost vyzkoušet brzy vycházející pokračování klasiky Age of Empires. Čtvrtý díl této realtimové strategie přináší řadu novinek, na které právě podíváme.

Farming Simulator 22 přináší možnosti, které si musela komunita dříve vytvořit

Propadli jste kouzlu zemědělského simulátoru? Po ročním půstu přichází konečně nový díl, ale před tvůrci z Giants Software je nelehký úkol. Musejí se zavděčit komunitě.

Portal se zbraněmi? - Splitgate

Konečně je tady kvalitní arénová střílečka, s možností vytváření portálů. Díky této kombinaci nebude žádný zápas stejný. Kde vám nebude stačit míření, tam vás zachrání intelekt a rychlé rozhodování.

Tři hry v předběžném přístupu, které vás zabaví na dlouhé hodiny

Indie vývojářů je v poslední době jako hub po dešti, ale kvalitních her od nich moc nepřichází. My jsme se proto podívali na 3 zajímavé hry v předběžném přístupu, které podle nás mají šanci překvapit.

7 důvodů, proč má smysl znovu věřit sérii Far Cry

Far Cry 6 se nezadržitelně blíží a vývojáři nám dali ještě jednou možnost nahlédnout pod jeho pokličku, tentokrát ovšem i s možností si zahrát!

Nové Saints Row láká na restart celé série. Pryč s peklem i superschopnostmi!

Série Saints Row se po více než osmi letech od vydání posledního dílu vrací. Tentokrát ale půjde o kompletní restart, který se ve více než jednom ohledu podobá oblíbenému druhému dílu.