Extrémně krátké DLC pro Tiny Tina's Wonderlands

Je tady v pořadí čtvrté „větší“ DLC pro Tiny Tina's Wonderlands. Komiksová střílečka od tvůrců Borderlands obdržela přírůstek Shattering Spectreglass, který přináší skromnou porci nového obsahu.

SpongeBob a Patrik bojují s obřím šnekem v alternativní dimenzi

Po loňském hitu v podobě remaku skákačky se Spongebobem v kalhotách přichází ještě šílenější pokračování. Vývojáři šlapají na plyn a ústřední dvojice cestuje mnohem dál.

Fanoušci Command & Conquer by měli vyhlížet Tempest Rising

Oznamovací trailer na real-time strategii Tempest Rising v mnohých vyvolal pocit, že sledují představení nového dílu legendární série Command & Conquer. Vývojáři se u značky inspirovali.

Křižácká výprava v The Valiant od tvůrců Sudden Strike 4

Kombinace akční hry a real-time strategie, která se odehrává ve 13. století v Evropě a na Blízkém východě, nezní špatně. The Valiant má rozhodně něco do sebe a láká na 15 misí.

Knights of Honor 2: Sovereign bude přístupná grand strategy

V THQ Nordic při vývoji 43 her kušují do všech možných žánrů, včetně grand strategy. Konkurencí pro sérii Civilization nebo Humankind bude Knights of Honor II: Sovereign.

Stavba honosných mimozemských sídel v sandboxu Space for Sale

Tvůrci Little Big Workshop ze studia Mirage Game Studio se na THQ Nordic Showcase 2022 pochlubili novým projektem Space for Sale, který ukazuje zajímavou budoucnost.

V THQ Nordic chystají 43 her, včetně South Parku!

Společnost se pochlubila, že její studia chystají 43 her, přičemž 26 z nich nebylo dosud představeno. Jedním takovým tajemným projektem je nové dobrodružství ve světě South Parku.

Burnout a Trackmania se střetávají v závodech Wreckreation

Nezávislé studio Three Fields Entertainment, které založili bývalí zaměstnanci Criterion Games z dob Burnoutu, konečně přichází s tím, po čem fanoušci dlouho volali.

Outcast 2 v gameplay traileru vypadá dobře

Dnes se Outcast 2: A New Beginning ukázal v novém traileru. V něm vidíme kousek gameplaye, který vyzdvihuje hlavního hrdinu Cuttera Sladea a jeho vybavení v podobě jetpacku a wingsuitu.

Cvičení žoldáků v taktickém strategickém RPG titulu Jagged Alliance 3

Dobrá zpráva přišla z prezentace THQ Nordic, připravované Jagged Alliance 3 se drží stylu předchozích dílů. Autoři ze studia Haemimont Games nevymýšlejí žádné bláznivé kousky.

Očekávaný remake Gothicu v prvním traileru

Poprvé máme možnost podívat se na remake prvního dílu série Gothic, který byl oznámen za začátku roku 2020. Jsme pozváni do Old Mine v celé jeho kráse současné generace.

Mimozemská invaze se v Destroy All Humans! 2 zvrhne v chaos

Mimozemská invaze pokračuje. Crypto se snaží v Destroy All Humans! 2 - Reprobed ovládnout Zemi a zotročit si lidstvo. V cestě mu ale stojí jiní mimozemšťané s nebezpečnými příšerami.