The Last of Us

2013

10

The Last of Us: Part II

2020

10

The Last of Us Part 1

2022

Co přinesl The Last of Us den? Naughty Dog nelitují příběhu druhého dílu

Jako na trní byli fanoušci a čekali, co od Naughty Dog včera na den The Last of Us vypadne. Spekulovalo se o dříve avizovaném samostatném multiplayeru pro druhý díl, stejně tak o rozšíření příběhu.

Remake The Last of Us nevzniká za účelem vytáhnout z hráčů další peníze

Vývojář brání vznik postapokalyptické akce The Last of Us Part 1 od Naughty Dog. Část fanoušků s ním souhlasí a poukazuje na rozdíly mezi originálem, remasterem a remakem.

The Last of Us seriál oficiálně potvrzen

O tom, že si pro nás HBO připravuje seriál podle série The Last of Us, už se nějakou dobu ví. Nyní ale došlo na oficiální potvrzení, se kterým se představila i řada jmen stojících za tímto projektem.

Seriál The Last of Us letos neuvidíme. Pedro Pascal zvyšuje očekávání

Seriál The Last of Us od HBO překoná původní hru od Naughty Dog, je přesvědčen Pedro Pascal. Fanoušci si zase všímají odlišností. V jakých letech se bude adaptace odehrávat?

The Last of Us 3 má načrtnutý příběh, leč se na hře zatím nepracuje

Třetí díl akčního thrilleru The Last of Us má základní osnovu příběhu, odhalil kreativní ředitel Neil Druckmann. Než se ale začnete radovat, nebo naopak děsit, tak se na hře v současné době nepracuje.

The Last of Us: Part I je remake, který si zasloužíme

The Last of Us: Part I je nejenom důkazem toho, kolik přízně si od hráčů původní hra vysloužila, ale také příležitostí, jak tento skvělý zážitek prožít znovu. A ještě o něco lépe.

The Last of Us Part 2 v novém příběhovém traileru se záblesky minulosti

Společnosti Naughty Dog a Sony nám servírují nové příběhové ukázky, které mají ještě více zvednout natěšenost na The Last of Us Part II. Povedlo se?

Seriál The Last of Us má dva méně známé režiséry

Příběh se odehrává dvacet let poté, co byla moderní civilizace zničena. Joel (Pascal) je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Ramsey) z represivní karanténní zóny.

U remaku The Last of Us odklad nehrozí

V posledních dvou letech jsou odklady her zcela běžné, někdy se termíny posouvají i o rok. V případě The Last of Us Part 1 ke zdržení nedojde. Také měl vznikat bez crunche.

Odhaleni ústřední herci seriálu The Last of Us

Seriálová adaptace známého akčního thrilleru The Last of Us od Naughty Dog je zase o něco blíže. Dnes jsme se dozvěděli, jací herci si zahrají ústřední postavy, tedy Joela a Ellie.

The Last of Us: Detailní srovnání seriálu s hrou a informace o nové postavě

Včerejší TLOU Day přinesl dlouho očekávanou ukázku z připravovaného seriálu The Last of Us, která vzniká podle stejnojmenné hry od Naughty Dog. O to zajímavější je detailní srovnání.

Konečně pořádná ukázka z dramatického postapokalyptického seriálu The Last of Us

Společnosti HBO a Sony konečně přinášejí pořádnou ukázku z připravovaného dramatického postapokalyptického seriálu The Last of Us, který je adaptací známé a oblíbené stejnojmenné hry od Naughty Dog.

The Last of Us Part 1 první, ale prodeje zřejmě za očekáváním

The Last of Us Part 1 ve svém prvním týdnu obsadilo první místo v prodejích ve Velké Británii. Na bouchání šampaňského a velkolepé oslavy v Naughty Dog a Sony je ale brzy.

Silně limitovaná Firefly edice The Last of Us Part 1 přišla poškozená

Oči pro pláč zůstaly některých fanouškům, kterým přišla silně limitovaná Firefly Edition hry The Last of Us Part 1. Oficiální obchod PlayStationu posílá edici za 100 dolarů nevhodně zabalenou.

Přístupnost je pro The Last of Us Part 1 důležitá

S blížícím se datem vydání The Last of Us Part 1 se objevil nový trailer, který se zaměřuje na možnosti zpřístupnění hry. Ve srovnání s druhým dílem je přístupnost v remaku ještě lepší.

V The Last of Us Part 1 můžeme převléct Ellie do triček jiných PlayStation hitů

Navzdory tomu, že Ellie v The Last of Us není hlavní hratelnou postavou, tak se ve studiu Naughty Dog na ní hodně zaměřili, zejména v propagačních materiálech. Vždyť zdobí velkou část obalu.

První upoutávka na seriál The Last of Us přislibuje věrnou adaptaci původní hry

Platforma HBO Max se pochlubila s opravdu bohatou nadílkou upoutávek na své nadcházející projekty, mezi které patří i pořádný teaser na očekávanou seriálovou adaptaci The Last of Us. Co na ni říkáte?

Emoce jsou v The Last of Us Part 1 důležité

Po několika srovnáních grafické stránky remaku s remasterem The Last of Us se v Naughty Dog tentokrát zaměřili na herce. Vývojáři chtějí takto doložit, že skutečně využili nejnovější technologie.

Naughty Dog pokračují ve srovnávání The Last of Us

Remake The Last of Us je vytvořen od základu, nevyužíváme assety z původní hry. To jsou slova představitelů studia Naughty Dog. Aby je hráčům dokázali, postupně srovnávají vybrané scény.

Oficiální srovnání PS5 a PS4 verze The Last of Us

Během 14 sekund jsou porovnány dvě scény. Na první pohled jsou vidět rozdíly v grafice, od textur přes nasvícení až po nové detaily, které přinášejí bohatší scenérie kolem Joela a Tommyho.

Kdy vyjde remake The Last of Us na počítače?

Už jednou jsme tenhle termín slyšeli, ale jak vidno, tak je nutné ho zopakovat. To si uvědomil i jeden ze členů studia Naughty Dog. Kdy se tedy PC verze The Last of Us Part 1 dočkáme?

7 věcí, které chceme od remaku The Last of Us

Remake prvního The Last of Us byl konečně oznámen. Hned jsme tak začali přemýšlet nad tím, co si od něho vlastně slibujeme a co doufáme, že nám přinese. A otázkou je, co od něho očekáváte vy?

Skončilo natáčení seriálu The Last of Us od HBO

Když Neil Druckmann na Summer Game Festu mluvil o konci natáčení seriálu The Last of Us, kde si vyzkoušel režii jednoho dílu, tak mluvil pravdu. Konec natáčení záhy potvrdil i scenárista a producent.

Potvrzeny české titulky u The Last of Us Part 1 pro PS5 a PC

Tuzemská pobočka PlayStationu potvrdila českou lokalizaci u včera představeného remaku prvního dílu The Last of Us. Jako bonus ještě oznamovací trailer s českými titulky.

Srovnání remaku, remasteru a originálu The Last of Us

Aktualizace prodejů The Last of Us Part 2, česká cena The Last of Us Part 1 a detailní srovnání remaku, remasteru a originálu. Jak se za léta změnil příběh Joela a Ellie?

The Last of Us Remake pro PS5 a PC oficiálně

2. 9. letošního roku na PlayStation 5 vyjde remake oceňovaného akčního thrilleru The Last of Us od Naughty Dog. Trailer rovněž potvrzuje, že ve vývoji je PC verze, ale zatím nevíme, kdy dorazí.

Spekulace o datu vydání God of War: Ragnarok a The Last of Us Remake

Vzkaz pro vedení PlayStation Studios, už konečně oznamte datum vydání God of War: Ragnarok a představte remake The Last of Us. Ať máme klid od spekulací. Tyhle ale dávají smysl :-)

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E33

Restart The Last of Us a odplata Hidea Kojimy

Nečekané věci se dějí na celé scéně a proto je čas na pořádnou redakci! V tradičním INDIAN SHOWTIME se podíváme na poslední témata a projdeme je hezky od začátku do konce. S plnými doušky vaty a…

Remake The Last of Us si údajně zahrajeme letos

Už je to nějaký ten pátek, co se mluví o příchodu remaku prvního dílu The Last of Us pro PlayStation 5. Přesto ho stále Sony neoznámila. To ale nebrání insiderům a redaktorům o něm mluvit.

Díky seriálu bude dávat příběh The Last of Us větší smysl

Na internet se dostaly záběry z natáčení seriálu The Last of Us, které potvrzují, že nový hit HBO ukáže události před příběhem hry, než jsme se seznámili s Joelem a Ellie.

Rooted inspirovaný The Last of Us chce být next-gen survivalem

Líbila se vám atmosféra postapokalyptického světa PlayStation série The Last of Us a rádi byste se do ní ponořili s nutností se snažit přežít? Tak to by se vám mohl líbit připravovaný Rooted.

Herečka potvrdila seriál The Last of Us na letošní rok

Seriál The Last of Us by měl mít premiéru v letošním roce. Starší domněnky potvrdila herečka Bella Ramsey, která v dramatickém seriálu podle stejnojmenné PlayStation exkluzivity hraje Ellie.

První oficiální fotografie ze seriálu The Last of Us podle úspěšné akční hry

Na fotce můžeme poprvé vidět Pedra Pascala v roli hlavního hrdiny Joela a Bellu Ramsey jako Ellie. Tahle dvojice se dívá na místo neštěstí, kde havarovalo letadlo.

Vybuchující zadky v The Last of Us Part 2? Nakažený Shambler měl být jiný

Rok po vydání PlayStation exkluzivity The Last of Us Part 2 se dozvídáme zajímavé podrobnosti z vývoje. Nakaženého Shamblera známe jako potácející se příšeru, která stříká jedovaný plyn.

Premiéra seriálu The Last of Us, hry zdarma, Mario od autorů Dooma v muzeu

Režisér seriálu The Last of Us vyzradil rok premiéry. Syberia a Syberia 2 zdarma. Epic Games Store rozdává další hry. Změny u FIFA 22. Logo Xbox Live mizí z obchodu Microsoftu. A mnoho dalšího.

Seriál The Last of Us nabídne deset hodinových epizod

Natáčení seriálu na motivy The Last of Us od studia Naughty Dog je v plném proudu. Herci sdílejí fotky z natáčení a Craig Mazin potvrzuje, že seriál bude mít deset hodinových epizod.

Co můžeme čekat od remaku The Last of Us? Microsoft interně hodnotil druhý díl

The Last of Us Part 2 definuje úroveň, které chce Microsoft dosáhnout, dozvěděli jsme se z interního hodnocení americké společnosti. To musí Naughty Dog a Sony velmi těšit.

V seriálu The Last of Us se objeví Tommy, bratr Joela

Obsazení seriálové adaptace PlayStation thrilleru The Last of Us bylo rozšířeno o dalšího herce. Gabriel Luna (Agenti S.H.I.E.L.D.) se přidává k Pedrovi Pascalovi a Belle Ramsey.

Místo návratu Uncharted dostal přednost remake The Last of Us. Jak je to s Days Gone 2?

V posledních letech v PlayStation Studios nejde vše podle plánu. O zmatcích vypovídají informace od novináře Jasona Schreiera, jenž se dozvěděl spoustu zákulisních detailů.

The Last of Us 3, Uncharted 5 nebo Jak 4? Naughty Dog pracují na několika skvělých projektech

Fanoušci amerického studia Naughty Dog se mohou těšit na nové hry. Neil Druckmann, režisér a scénárista The Last of Us Part II, potvrdil, že jeho tým pracuje na několika skvělých věcech.

Seriálová adaptace The Last of Us našla nového režiséra pilotního dílu

Původně si měl první díl této adaptace natočit režisér Johan Renck, z důvodu časového konfliktu ale došlo k výměně a nově se o režii postará talentovaný nováček.

The Last of Us Part II a God of War na PS5 s podporou hmatové odezvy

Dvě důležité exkluzivity PS4 podporují funkce ovladače DualSense na PlayStationu 5. Při boji si užijete dopad speciálních vibrací prostřednictvím hmatové odezvy a The Last of Us 2 přinese mnohem víc.

The Last of Us Part II mělo skončit temněji

Kreativní ředitel Naughty Dog a scénárista The Last of Us Part II prozradil, že původně zamýšleli, že příběh skončí temněji, ale chtěli, aby v Ellie zůstala lidskost. To, co Joel ovlivnil.

The Last of Us Part II nejprodávanější PlayStation exkluzivitou u nás

Prodeje The Last of Us Part II během prvního dne po uvedení na trh jsou v České republice a na Slovensku historicky nejvyšší ve srovnání s jakýmkoli jiným titulem, který doposud vzešel z dílny Sony.

90VTEŘIN Epizoda S6E46

The Last of Us Part 2 si zaslouží 3/10 ?!

Dnešní epizoda 90VTEŘIN se dost točí kolem EA Play 2020 a to co nám bylo ukázáno, nikdo nečekal, nebo někdo aspoň něco čekal, ale stejně se ve výsledku téměř nikdo nedočkal.

The Last of Us Part II je zážitkem, pro který stojí za to trpět

The Last of Us: Part II je jednou z nejvíce očekávaných her letošního roku. Ale zda se vám líbit bude záleží pouze na tom, jak moc hře budete chtít porozumět. Vysvětlíme si proč a to bez spoilerů.

Zítra uvidíme nový trailer na The Last of Us Part 2

Ve čtyři hodiny odpoledne uvidíme nový trailer na očekávanou akční adventuru od Naughty Dog.

Fantastický fanouškovský trailer na The Last of Us Part II

Tenhle fanouškovský výtvor pochválil i vedoucí vývoje očekávaného survival thrilleru.

The Last of Us Part II ukazuje nový druh nakaženého

Seznamte se, tohle je Shambler. Jakmile se dostane dostatečně blízko k vám, tak vybuchne a uvolní do vzduchu jedovatý plyn.

Krátká ukázka z The Last of Us: Part II

Očekávaný survival thriller s Ellie se nám připomíná necelý den před prezentací PlayStationu 5. Náhoda? Hráči si mezitím stěžují na deformaci sněhu.

The Last of Us Part II ve finální fázi vývoje

Ujištění od vývojářů z Naughty Dog a dárek v podobě bezplatného dynamického PlayStation 4 tématu. Pokud máte rádi sošky, tak i něco pro vás.

The Last of Us Part 2 nebude mít multiplayer

V Naughty Dog se soustředí na příběhovou kampaň pro jednoho hráče, která má být největším projektem v historii tohoto amerického studia. Plus se určitě podívejte na nové gameplay záběry z novinářské…

The Last of Us: Part 2 zřejmě nabídne i mikrotransakce

Mikrotransakce se poslední dobou začaly stahovat a z možnosti zvýhodnění ve hře nabízejí už spíše pouze kosmetické vymoženosti. A zřejmě druhá zmíněná možnost je ta, která se objeví i v…

Sony přiveze na E3 druhé The Last of Us či Ghost of Tsushima

Herní svátek v podobě herní výstavy E3 tu bude ani ne za měsíc, tudíž se informace ohledně věcmi s ní spojenými začínají pěkně rojit. Například takové Sony bude mít opětovně prezentaci nadupanou…