Silně limitovaná Firefly edice The Last of Us Part 1 přišla poškozená

Oči pro pláč zůstaly některých fanouškům, kterým přišla silně limitovaná Firefly Edition hry The Last of Us Part 1. Oficiální obchod PlayStationu posílá edici za 100 dolarů nevhodně zabalenou.

Další Stronghold bude modernější a využije Unreal Engine 5

Stronghold: Warlords z března minulého roku se nezařadil mezi klenoty série, přesto stavba hradu a jejich správa ve východní Asii nedopadla nejhůře. Ve FireFly Studios ale míří dál.

Vydavatelství Devolver Digital vstoupilo na burzu a koupilo tři studia

Hned v první den měla do Devolver Digital investovat Sony a koupit 5 procent společnosti. Americký vydavatel byl na londýnské burze oceněn na 950 milionů dolarů.

Vyšla real-time strategie Stronghold: Warlords

Na počítače fyzicky i digitálně vyšla strategie Stronghold: Warlords, která se soustředí na hospodaření a válčení na Dálném východě. Další kapitola známé real-time strategie od Firefly Studios.

Stronghold: Warlords odložen pár dní před vydáním

Už za několik dní jsme se měli vydat na Dálný východ v real-time strategii Stronghold: Warlords. Tenhle výlet ale bude muset ještě chvíli počkat, jelikož vývojáři potřebují trochu času navíc.

Stronghold: Warlords představují některé ze svých jednotek

Nový vstup do slavného RTS Stronghold byl sice nedávno odložen na rok 2021, to však neznamená, že se na něm přestalo pracovat. Vývojáři nám představují jednotky, které zažívají svou premiéru.

Vývojáři Stronghold: Warlords potřebují více času

Další odklad. Tentokrát nepotěšíme hráče čekající na Stronghold: Warlords. Vydání strategie zasazené na Dálný východ bylo odloženo. Vývojáři potřebují více času, aby hru doladili.

Stronghold: Warlords v limitované edici s bonusovým obsahem

Legendární strategická série se přesouvá na Dálný východ. Velet budete hordám Mongolů, imperiálním válečníkům a klanům Samurajů a vrhnete se na obléhání japonských hradů a opevněných čínských měst.

Strategie Stronghold: Warlords odhaluje režim Free Build

Real-time strategie Stronghold: Warlords nabídne hráčům klasický režim Free Build. V něm s téměř neomezenými zdroji postavíte svou pevnost, přizpůsobíte obranu a necháte ji prověřit invazními vlnami.

Podívejte se na některé jednotky ze Stronghold: Warlords

Firefly studio představují ve svém novém videu samuraje a některé ze základních čínských jednotek.

Obléhání ve Stronghold: Warlords bude jiné

Nová strategie od Firefly Studios odhaluje obléhací zbraně, které změní obléhání hradů.

Takhle se válčí ve Stronghold: Warlords

Firefly Studios nám předvedlo nové zbraně, jednotky, ekonomický systém a mnoho dalšího v půlhodinovém gameplay videu z kampaně Stronghold: Warlords.

Stronghold: Warlords nabídne ekonomickou kampaň

V doprovodu známého rádce se budete starat o město, shromažďovat zdroje a řešit přírodní katastrofy. Druhá tvář strategie Stronghold: Warlords je mírumilovná.

5

Stronghold: Warlords

2021